Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

aslında benimde tek sıkıntım saat konusu ve haftasonu cumartesi çalışmaktan nefret ediyorum
yoksa işimi çok seviyorum burdakileri burdan ayrılışım baya kötü olur eminimm ama
her insanın bir hedefi vardır ve o hedefe ulaşmak için çaba gösterir
Allahım hepimiin gönlüne göre verir inşallah canım benimm

2 gündür yoktum ve işler beni bekliyo artık çalışım arada gelirim belkiim öperimmmm siziiii

Yok vedalaşmayalım ayrı kalmıyoz ki sadece sahalara 1 ay ara vereceksin o kadar sonra döncen ben sana özelden mail adresimi ve tlf vereyim sormak istediğin bişi olursa yazarsın

tamam vedalaşmayalım bi müddet dinlenip sonra evlenip sonra gezip gelcemmm

yeni hayatıma yelkenlerimi açıp düşücem tekrar buralara

hadi yaz bakim bana

ha şöyle ferahlasın tabi için en kötü ihtimalle kasım da memursun sen

çekicem dabüüüüü çekmem miiii

cumartesi burda olur fotilerr

saol canım

kasımda atanabileceğime inancım kalmadı biliyomusun, ama inşallah atanırız.
atanırsam a grubuna çalışmaya da devam edicem tabi şu vergi müf. sınavım da olmazsa, bakalım olur sanıyorum ki kalbimizden geçen.gecen sene alan puanım 80 benim onu kullanıcam yıne de işte 5 puan düşüş yaşamam canımı sıktı, hani çalışıyorum ama nasıl düşüyo mantığıyla bakıyorum olaya:26:
ama takmıycam kafama, istediğim olana kadar devammm

canım alana daha ağırlık ver çalışırken, gy gk önemli tabı ama alanın etkisi cok cok fazla, zor bi süreç ama sen halledersın
kıtap konusunda yardımcı olurum ben sana istersen sorabılırsın her zaman.kurdu oldum artık bu işin

sınav konusuyla sizi sıktıysam kusura bakmayın e mi
destekleriniz için teşekkürlerr

sıkmak ne demek

içimizden gelenleri yazıyoruz onları konuşuyoruz senin bi sıkıntın varsa onu anlatcaksın ki biz de dert ortağı olup seni musmutlu yapıcaz dimi ama

bende bak gece gündüz evlilik sürecimden bahsediyorum

aklım fikrim orda çünkü

bu arada siz ağustos da bişiycikler yapacaktınız noldu bu hayırlı iş:26:

ayy saol canım yaa
bahsedicen tabiki yaa evlilik oncesi süreç eminimki en keyıflı olan tarafıdır ufak tefek aksılıkler dısında,
çok çok azz kaldı senınde, inşallah su gibi sorunsuzzzzz geçicek o akşam

bizim şuan net bişiy yok canım olsun gün anlamında zaten hemen paylaşıcam sizinleee

inşAllah böyle sorunsuz musmutlu hatırlayacağım şekilde geçer

çok heyecanlıyım çok

sizin de inşAllah en hayırlı ne zamansa o zaman olur ben hatfaya ayrılıcam aranızdan belki geri döndüğümde sen kim bilir

heyecanın hep sürsün tatlımmm

belli mi olur neden olmasın ki, sen geldiğinde ben de ay cok helecanlııııı

Heyyoooo ben geldiimmm

Salı günü izinliydim ondan yoktum. Dünde yoğundum iki günlük işlerimi hallettim.
Eminecim hayırlı olsun eviniz. Musmutlu günleriniz olsunn

Aylaynıııırrrrr, bence de puanların hiç öyle karamsarlığa kapılacak puanlar değill, Pınartoş sana gerekenleri söylemiş musmutlu yapmış seni zatenn

Pınarıımmm, sen yarın Prenses mi olacaksınn :123: Büssürü foto çek olur muu

Bide birazcık aksilikler yaşamışsınız ama onlarda nazarlığınız olsun canım benimm

Gizz, geçmiş olsun canım sanada. Geç oldu amaa :26:

Hepinizi öpüyorum koskocamannn, yarın inşallah gelebiliriimmm

bizde seni öptükk şekerimm benim ya birimizin bile eksikliği nasıl belli oluyo topiğimizde güzel dileklerin için çook sağ ol musmutlu ettinki beni

bende yavaş yavaş dideyim ancak bitririm işlerimi akşam ikinci annişe iftara gidicez (k.v.) bu akşamda yemekten yırttımm
herkese ii akşamlar hayırlı iftarlar bende herkesçikleri öpüyorum

günaydın musmutlu topiğimizin sakinleri:80: :80:
bugün evimin temizliği yapılıyo ama ben işteyim
izin alamıyorum sinir oluyorum ya:
neyse bugün temizlik yapılıcak akşamda eşyayı toplamaya başlıcam pazar büyük ihtimal evime taşınıcam
akşam iftardaydık kv de misafirler vardı e ben mağlum gelin kısmısı hiç oturmadım desem yeri bide geç yattım çok yorgunum hala uykum var hem çook işm var hemde yorgunum ne yapıcam ben yaa:18: :18:

günaydınnn, hayırlı cumalar herkese..
bugun midem çok kötü, sersem gibiyim ya, hiçbişey yiyemiyorum ne sahurda ne iftarda..
iftarda hiç ekmek yemiyorum, sahurda da azıcık bişey 50 kiloya düştüm 1-2 kilo kesin verdim:18:
bugün biter mi acabaaa?? gidip yatmak ve yarın öğlene kaadar uyumak istiyorummmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…