Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

takılacak puanlar değilki bunlar:26:

abartmışsın aylaynır hanıııımmmmmm

83 süper bi kere kasımda yazsan rahat gidersin 4001 olmadığı sürece

80 alan için baya iyi bi puan 75 öyle 70 alsan genelde çağırıyo zaten kurumlar neyi dert ediyosun ki

biz ölelim bari yaa

Güzel valla yaa boşver iyidir
Bizde henüz resmiyet olmamasına rağmen
Müstakbel kayınvalideciğim her bayram bir kutu afilli çikolata gönderir sevgilim aracılığı ile
O bile hoş geliyor
Düşünmeleri, onlardan gelmiş olması sevindiriyor beni

kızdınmı sen bana kızma ama yaa 2 senedir kpss ile haşır neşir oldugum ıcın bu sene daha iyi gelir diye tahmın ediyodum sıkıldım bu surecten yordu benı artık, bu yuzden bu kadar takıyorum aslında

saol destegın ıcın canım

üzülüosun bidee aylayynırrr hanımm pinar gibiii kzıım bende
tatlım kahrolcak üzülcek kadar takcak ! kadar kötü puanların yok ki senin bende 50-60 larda diceksin diye beklıyorum inan
83 ü de kullanabılıyomussun ne güzel böle bişi oldugunu bilmiodum ben :26:
75 de çok çalışamadığın halde çok güzel puan afferinnnnn sanaa
pes etmek yook tabisi devamm

bende bayramdan sonra kolları sıvıcam allahın izniyle başlıcam çalışmaya
bizimde mesela bazı konular kaldırılmış ama net bişi yok 2014 kitapları piyasada yok falan ama
2013 üzerinden çalışmaya başlıcam boşa geçircek vaktim yok gibi

çikileta mıııı

hemde afilli heeee

kızdım ebeeettt

kötü punlar değil bunlar ayçam ondan didim ben öyleyani karamsarlığa kapılacak puanlar diil

hayırlısını istemek lazım her zaman vardır bunda da bi hayır

sen de sağol

Yok canım şimdilik düşünmüyorum daha zamanı var eşim de biraz düşünüyo
Bir şeki kırk kere söylersen olurmuş derler ya akşam tepemde 40 kere hamilesin dedi

O zaman biz senle yarın vedalaşalım ben izine çıkıyorum bayram sonu dönüyorum evde de netimiz yok gerçi annemlere gidicem ordan yazarım...

Hadi evlende bebek yap severiz azcık...

O zaman biz senle yarın vedalaşalım ben izine çıkıyorum bayram sonu dönüyorum evde de netimiz yok gerçi annemlere gidicem ordan yazarım...

Hadi evlende bebek yap severiz azcık...

o zaman bugün vedalaşalım

yarın ben yokum yaaaaaagelinlik giymeye ditcem mobilyalarımı görcem perde halı seççem

evleneyim de bebek için sıramı beklicem ben o kadar apla varken önümde saygısızlık yapamam

Yok vedalaşmayalım ayrı kalmıyoz ki sadece sahalara 1 ay ara vereceksin o kadar sonra döncen ben sana özelden mail adresimi ve tlf vereyim sormak istediğin bişi olursa yazarsın

benim hoşuma gitti
hatta resimde kumaşı daha basit duruyordu
ama daha ağır düğün falan giyilebilir bence

benim hoşuma gitti
hatta resimde kumaşı daha basit duruyordu
ama daha ağır düğün falan giyilebilir bence

:18::18: ya gelsin hemen merak ettim
ben bayramın1.günü kuzenimin düğününde giycem zaten ya
çok basit bişise başka şeye bakcaktım gelsin bide ben test edip onaylıyım bakalımm

çok saolun kzılar içim ferahladı fikirlerinizi alınca

siboşum başla bayramdan sonra, inşallah 2014de memure hanım olucaksın sende ya bu iş çalışmaktan çok sabır işi aslında sabredersen karşiılığını mutlaka alırsın er ya da geç.

pınaarrrrım sen gelinliğini giyince bi foto çekiver de biz de görelim be yaa, bembeyaz prensesler gibiiiii

emlebbb bu arada unuttum yazmayı,
eviniz hayırlı olsun canım, musmutlu yeni yuvanız olsun inşallah,
güle güle, bol kahkaların yükseldiği sımsıcak bi ev olsun sizin içinnn

inşallahh kuzum öle çokk istiyorumm kiii
sabır lazım bide çalışırken cidden sabır işi işten gidip yatamıcam gezemicem artıkın
1 yıl kascam kendimi napim emeksiz yemek olmaz bişiler için emek veriyimde geriisi Allahtan

1yıl kasıcan ama sonucunda çok daha iyi bi hayatın olucak, çok daha rahat olucak,
şuanda da çalışıyoruz işimiz var çok şükür ama garantici olmak da lazım
ben de işimden memnunum severek çalışıyorum ortamım rahat, ama çalışma saatlerimiz uzun o yüzden de 5'de çıkıp gidebileceğim bi iş istiyorum, e bide tabi emek verdim onun karşılığını almak istiyorum
inşallah başarırsın sen de, dua edicem senin için

emlebbb bu arada unuttum yazmayı,
eviniz hayırlı olsun canım, musmutlu yeni yuvanız olsun inşallah,
güle güle, bol kahkaların yükseldiği sımsıcak bi ev olsun sizin içinnn

amiin diyorum canımm çook sağ ol ya bu topik bana uğurlu geldi hiç niyetimiz yokken birden alıverdik pozitif musmutlu enerjilerle oldu yani

Eyeliner sıkma sen canını kötü değil puanların
83 ile kasımda atanabilirsin bende kasım ayına kaldım inanıyorum kasım ayında olacak
Alan içinde yine aynı şekilde 75 düşük değil zaten alan soruları deyim yerindeyse kazık oluyor çoğu kurum 70 sınırı koyuyor mülakat için sıkıntı olmaz o yüzden
Bu sene bende alandan hazırlanmaya başlayacağım bakalım ilk defa
Genel yetenek ve kültür e çok bakmayıp alana ağırlık vericem b 15-20 gün sonra alırım kitapları ve stresli günler başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…