Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydınnnn canlarrr bugün biraz canım sıkkın

nazar mı değdi ne anlamadım yaa

dün akşam yeni evimize banyo için ayna takımları var ya onları takıyoduk eşim matkapla deliyor deliği aynayı falan herşeyi taktık son parçaya geldi oda tuvalet kağıdı için.... ama nasıl dikkat ediyoruz fayanslar çatlamasın patlamasın diye son delikte çatlamadı diye sevinirken birden su fışkırmaya başladı ama nasıl şaşırdık ne olduğunu anlamadık baştan sonra bi baktık ki alttan su borusu geçiyomuş ve biz onu deldik kahrıma ağlaıcaktım onuda yapamadım içme oturdu kaldı sonra sucu getirdik tek taraf delinmiş o yüzden bi boruda plastikmiş yama yaptı vee tam dört tane fayans gitti şimdide aynı fayanstan bulamıyoruz yaa:84: :84: dikkat ediyorum herşeyi başıma geldi ahanda ya bulamazssak yaa :84: :84: nazarlar çıksın gitsin üstümüzden

pınarcımmm herkezinnde dediği gibi eşi benzeri olmayan duygularmış sanırım yaşamadan anlamazmış insan ama hayali düşüncesi bile tebessüm ettirio insana Allahım ağzınızın tadını bozmasın hiçç apaaaşıkkk musmutttluu bii ömürr geçirirsiniz inşallah elelee gözgözeee dizdizeee
vee tabisi darısı bizleree banaa artıkınn hayırlı zamanda hayırlı insanla

eminecimm çok geçmiş olsun sanada canım yaa gözünden sakndığın zaman illa olur bişicik zaten kuzum inşallah bulursunuz aynı fayanstan ..bizim evimizdede aynı sorun olmuştu 2 fayans lazımdı onlarca yer gezmiştik aynısını bulamadık benzeri aldık ama benzeri bile nası fark ediyo valla siz bulursunuz inşallah canım ya nazarr keesin bunlar tabi

Günaydın Kızlar

Canım üzülme bir şeyin ne kadar üzerine titrersen bir sorun çıkıyor mutlaka bir yerden bulursunuz bir süre araştırın

eminecimm çok geçmiş olsun sanada canım yaa gözünden sakndığın zaman illa olur bişicik zaten kuzum inşallah bulursunuz aynı fayanstan ..bizim evimizdede aynı sorun olmuştu 2 fayans lazımdı onlarca yer gezmiştik aynısını bulamadık benzeri aldık ama benzeri bile nası fark ediyo valla siz bulursunuz inşallah canım ya nazarr keesin bunlar tabi

sibelimm BULAMAZSAK OLCAĞINA bak canım mecbur yapıştırıcaz öylre harç kalcak hali yok ya dört tanecik yaa:84:
sucu bide pano fikri verdi bulamazsanız ponolar luyo manzara şeklinde işte dördünün birleşiminden oluyo öyle yapın insanlar husisi süs olsun diye yapıyolar diyo bakalım öylede yapabiliriz..ama hiç bi zaman eskisi gibi olmucak o kesin...

Canım üzülme bir şeyin ne kadar üzerine titrersen bir sorun çıkıyor mutlaka bir yerden bulursunuz bir süre araştırın

evet canım benim zaten klasik sorunum bu ya çok dikkat ederim kimsenin bişey olmaz benimkine olur
evlenmeden önce çamaşır makinasında bi eşya solar bi makina kıyafetin içinde kimsenin kine bişey olmaz gelir benim eşyanın üstüne solar güler misin ağlar mısın

Merabalarrrr:80: Günaydın dicem ama öğlen oldu girene kadar Ne yapıonuzzz kimsecikler yokmuş yine
NEYSE BEN ANLATAYIM BARİ FAYANSLARI BULDUM Bİ KUTU ALDIM BİRAZ KOYU RENGİ AMA BULAMAZSSIN AYNISINI DEDİLER ÇOK ZOR BULDUM ZATEN DEPOLARDA EŞELENDİM DURDUM NEYSE YAPIŞTIRICAZ İNŞALLAH ÇOK FARKETMEZ FARK ETSEDE BAŞKA ŞANSIMIZ YOK FABRİKASI KAPANMIŞ ÇÜNKÜ...

Son düzenleme:
kızlarrrrr yinee kayıplarda milleet yazan gitmiş eminee bulmuşsun en azından benzerini sende canım olsun ya nazar kuzu bunlar hep bida olmaz inş böle bişii
-----
hey ! diğerleri gelin artık daaa

sizlere burnumu çeke çeke yazıyorumm çok fena grip oldumm :2::2:
hayat çok çok yoğun koşturmacalı dur durak yok çok şikayetçiyim bu ara isyeaaannn diyorumm
sadece ben mi böyleyim diyorum :26:
bazen böylee sıkılıppp daralıyorumm aaa dostlarr

---
açmayın arayı çok

Pınarımmm kaç gündür gelemiyorum hiç okumuştum yazdıklarını ama yazamadan çıkmak zorunda kalmıştımm

Maşallah size kuzum Allahım evinizden aşkı,mutluluğu, huzuru hiç eksik etmesinn

Ayrıcaaa ben çookkk merak ediyorum o Prensesiii

Hadi gel yine de resimleri de paylaş bizimlee

Miniğimmmm, ben daha çalışmaya başlamadım ama hayatım acaip ötesi yoğun

İşlerim bitmiyo, akşam eve geliyorum yemek ye falan uykum geliyo erkenden

Bişeyler oldu bana zaten erkenden uyumama rağmen her sabah geç kalıyorum işe

Bu aralar kafam çok dolu onda böyle oluyorum ben sanırım

Ve Pazartesi günü dershanem başlıyo 11'e kadar kafamı ve bedenimi nasıl uyanık tutucam bilmiyorummm

Eminecim geçmiş olsun canım. Sakınan göze çöp batar misali olmuş biraz seninki ama neyse ki benzerini de olsa bulmuşsunuzz

miniimmm yeni gördüm yazdığınııı az ara veriyim diye girdimm naptın nese telden sorarım şimcikk zatenn
sorma o yoğunluğu :26: çok canımı sıkıyo bu aralar
eve zaten bein bitik şekilde geliyorum yemekten sonra çay kahveye dayanıyorum sırf uyumamak için işte alahımm çok zor çokk sabır ama minikk üstesinden gelicezkii hepsininn inşallaahh

kimseler yok kiiii:26:
merhabalarrr , napıyosunuzzz:26:
siteye girip çıkıyorum ama yazamıyorum hiç, çok güzel tatlı telaşlarım var koşuşturuyorum sürekli, heyecanlıyımmmm
buradan faydalanıyorum fikirler ediniyorum
sibelim, tubik, gizot, eminecim , pınartoşşş nerelerdesinizzzzzzz

ohh keyfin yerinde canım ne güzel geliyorumda sadece okuyorum bide grip oldum:2: sorma onunla uğraşıyorum peçeteyi alimden bırakamıyorum ki

ayyçaa sen nerelerdesin ki özledimmmm
tatlı telaşlarmı gelişmeleri aktarıosun hemen
sınavlar sonuçlar noldu onlardanda haber etmedin bizii
sık sık gell özletmee

eminecim geçmiş olsun canım bende bi ara baya halsizdim atlattım çok şükürr, havalar sabah sıcak akşam serin, bir de herkes hasta bu aralar. dikkat et kendine bol bol c vitamini takviyesi yap canımm

siboşşş geldim geldim sınavım olmadı kazanamadım çok emek verdim ancak olmadı. rotasyonu olan bir meslekti, ben de istanbul dışına çıkamayacağım için belki de hayırlısı budur diyorum.
hayırlı haberlerim var evettt
ekim ayı sonundaaa ilk adımımızı atıyoruzzz, 26'sında ,elbisemi aldım. hediyeliklerle ilgileniyorum ne yapacağıma karar verebilmiş değilim henüzz ama bakalım inceliyorum burayı diğer ayrıntılarla ilgileniyorum bir de..

neler duyuyorum çok heyecanlandım 26 sı sözmü nişanmı ay çok mutlu oldum hayırlı olsun ayçam

sınav için üzülme canım inşallah bidaha denersin

gizcimm çok teşekkür ederim, nişan olucak canım
hediyelere karar veremiyorum bana yardımcı olur musun? kurabiye fikrim var onu kesin yaptırıcam ancak başka ne yapsam diye düşünüyorum, minik şişelerde kolonya hoş olur mu acaba?

sağol bebeğimm yaa geçicek inşallah:2: :2:
iş konusunda için rahatsa bizimde rahatlar hayırlısı olsun herzaman hakkında
neeee nişan mı çook sevindim canımm seni gidi aşıkk hayırlısı olsun şimdiden söylüyeyim bari Rabbim tez zamanda tamamına erdirsin ohhh:123: :123: bi düğün daha geliyo yaşasınn:118:

Ayçaaaa kaç gündür aklıma geliyosuunn gelmedi hiç diye düşünüp duruyodum ama buraya yazamamıştım bir türlü

Sınav konusunda hayırlısı diye dua etmiştin,etmiştik hayırlısı buymuş demek senin için canımm, Rabbim karşına çok daha iyi fırsatlar çıkarsın inşAllah..

Şimdi sen nasıl heyecanlısındırrrr 26 sına ne kaldı ki şurdaa Hayırlı olsun canım benimm

Hediyeler konusuna gelince yazdığını okurken aklıma benimde kolonya gelmişti ki sende aynı şeyi düşünmüşsün zaten. Bence güzel olur tatlım

tubikimm eminecimmm çok teşekkür ederim heyecanlıyım vallahi ya güzel koşuşturmalarmış ama bunlarrrr

tubim canım kolonya fikri çok mantıklı geliyor, hem kullanılabilir hem de şişeleri süs olarak kalabilir nir de kurabiye düşünüyorum, ikisini bir pakete koyup sunmak hoş olur gibi geliyo ama nasıl bir paket olucak onu bulmam lazım:26:
sen napıyosun canım, mulakata girmiştin sonrasında konuşmadık hiççç:26:

günaydın herkeseee, ama gelin hadiiiiii

günaydıınn canım hala hasta hisssediyorum:2: bak bi aydan da düştü waaawww hediye fikrin çok güzel harika olur bencede geçenlerde böyle bi hadiye aldım bakır küçük bi kap ama muhteşem bişey kapağı falan var içine çikolata koymuşlar 7-8 tane bide tülle sarmışlar çok beyendim yani kalıcı oluyor böyl şeyler ayçacım

Son düzenleme:

saol canım ben de güzel olacağına inanıyorum ama koyacağım paket nasıl bişey olur bilmiyorum, burada topiklerde plastik paketler vardı kurdela ile bağlanan onlar nerede satılıyor acaba, onu araştıracağım bakalım.

havalar dengesiz canım bi sıcak bi serin dikkatli ol haftasonu da dinlen bol bol atlayırsın canım inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…