Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

sende boşladın gittin canımm hıhh günaydın bakalım ne var ne yok

ya sorma canım benim bulunduğum yerde internette sorunlar var giremiyorum sürekli girdiğim zamanda bi bakıyorum buraya kimse olmayınca gidiyorum yorum yapmadan o yüzden yoksa terkedermiyim ben hiç buraları

ya sorma canım benim bulunduğum yerde internette sorunlar var giremiyorum sürekli girdiğim zamanda bi bakıyorum buraya kimse olmayınca gidiyorum yorum yapmadan o yüzden yoksa terkedermiyim ben hiç buraları

doğru canım m bende öyle coğu zaman bakıp çıkıyorum kimse yokken

Selam Kızlar nasılsınız

Pınartoş bir evlendi gelemedi hala buralara dört gözle yolunu beliyorum

hıı sende pınar yok diyemi gelmiosunn bircankooo

günaydınnn şeekrlerimm nasılsınızzz
dün işe gelirken bir yağmur hiç sormayın çok feci ıslandım geride dönemedim yeterince geç kalmıştım öğleye kadar ufoyla kurudum
bugün bayağı bi tedbirli geldim ama güneş açtı ee olsun ben kış tutayımda yaz çıkarsa bahtıma demi ama

günaydınn
yeni cicik kitapların hayırlı olsun
yanıma bekliyorumm

tşklr günaydın minikk
nolcak benim bu stresim şimdiden koca sene böyle mi geççek ya sende de öylemiydi ben mi çok kasıyorum anlamıyorum :26:
yerleştinmii sen bakimm

günaydın eminecimm tekrardann
burasıda 2 gündür öyle soğukki herkez montla dolaşıyo valla kış gibi aynı bitmeyeydi yaz keşke

keşke sibelim yaaa her mevsim ayrı güzel Rabbim hepsni ayrı özel yaratmış ama işte illaki yaz birazcık daha fazla seviliyo bende çok üşüyen birisiyim kışla pek aram yok yani
işte kışın telaşesi çookk

valla bende soğuk memlekette yaşıyorum ondan sıcğa güneşe hep hasretim ya
terketcem ama burayı az kaldı az

tşklr günaydın minikk
nolcak benim bu stresim şimdiden koca sene böyle mi geççek ya sende de öylemiydi ben mi çok kasıyorum anlamıyorum :26:
yerleştinmii sen bakimm

[/B]

hırs yapınca insan ister istemez kasıyor insan kendini.. ben dışarı çıkacağım günleri bile sayıyodum vakit kaybıydı hep benim için

eve yerleşemedim.başıma neler geldi bi bilsen

hırs yapınca insan ister istemez kasıyor insan kendini.. ben dışarı çıkacağım günleri bile sayıyodum vakit kaybıydı hep benim için

eve yerleşemedim.başıma neler geldi bi bilsen

aynen öyle ya mideme ağrılar giriyo geç yatıyorum uykusuzluk mahvediyo ama 1 yılcık ya sabır bakalım
noldu hayırdırr bebikk :26: burdan yazamazsan annatt teldeen :18:

Kimsecikler gelmiyo artık buraya

Pınar yok,Ayça yok,Elif yok Siboşla Emine gelmiş ama ara ara o zamanlarda da ben gelememişim..

Hadi gelin toplanalım yineee

Kimsecikler gelmiyo artık buraya

Pınar yok,Ayça yok,Elif yok Siboşla Emine gelmiş ama ara ara o zamanlarda da ben gelememişim..

Hadi gelin toplanalım yineee

canım öyle biz sibelle geliyoruz kimse olmayınca gidiyoruz toplanıcaz inşallah evelenenler balayından dönsün sınavlarımız geçsin sonunda burdayız

meyabalaaaaarrrrr

ben deldümmm

hepiniiiizii çoook özledim

bakın tickerim ne diyor

çok şey var anlatacak çoooookkk

ama internet olayını halledemedik en kısa zamanda dönücem inşallah

bekleyin anacım

oyyy gözlerim seni aradı hep pınartoş ne haldesin naparsın çok merak ettim çok heryeri gezdin de geldin sonunda naptın neler yaptın detayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok özledik çoook zaman hızlıca geçiyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…