Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

aslan parçası sibell

ihtiyacın 2014 setiyle data 2014 tek kitap olarak aldım tüm konular bide antremanlarla matematik kitabını buldum şimdilik elimde bunlar var bunlardan çalışıyorum canım. konuları bu 2 kaynaktan çalışıp soruları tüm yayınlardan çözmeyi düşünüyorum işte :26:
dün hiç çalışamadım her salı çalışamıcam bugün eksiklik hissediorum kendimde ha
bide sana bişi sorucam ama telden yazarım burdan yazabilceğim bişi değil canikooooo

tamam zamanla alırsın.
ihtiyacına göre :)
bekliyorum messageni:)

çok iyi oldu canım ya çok sağol

Günaydınlar Gelemiyorum kaç gündür ama işlerim çookk yoğuunn

Sibelimm bende iki gündür dershanelerle görüşüyorum. Kafama yattı bi tanesi aslında ama yer olarak biraz ters kalıyo bana

Bide sen bana link atacaktıınn :26: Artık çalışmaya başlamam lazım benimde bu sınavda olmalı yani

kuzummm unutttummm ben :26: atarım hemencikk
ya ben çok görüştüm ben iş yerinde sabit çıkış saatim olmadığı ve cumarteside çalıştığım için olmuyo keşke olsa disiplin açısından çok çok istiyorum ama çok yer baktım yookk
ben başladım işte çevremde adam gibi destek olan bile yok hep caydırıcı şeyler koca sene var sibel, abartıosun sibel şimdiden , ya bu yaştan snra ne dersi sibel ama yılmıcam ! çok taktım öle böle değil.

Kuzum sakın yılma sen. Boş ver kim ne derse desin. Zaman o kadar çabuk geçiyo ki.. Burada aslında sadece Pazar günü olan dershanelerde var ama onu istemiyorum ben. Akşam için bakıyorum işte. Haftada 2 gün. 3'er saatten 6 saat haftalık. Saatleri de iş saatime uygun olduğu için düşünüyorum ben. Sen zaten matematik için özel ders alıyosun diğerlerini kendin halledebilirsin bence. Benimde istememin en büyük sebebi matematik zaten..
Hayırlısıyla atlatırız inşallah bu dönemi ve sınavı kuzum..

burası küçük yer olunca seçenek pek yolkzaten kuşum biliosun bende en büyük korkum matematikti işte neyse yılmak yok tabisi beraberiz bu yolda bu sene başarıcaz allahın izniyle maili attım bu arada bebekim bakarsın sende araştır uygun bulduguna başlarsın canikooo

günaydınn kıslarr
bugünün maduru bide yarın cumartesi maduru ama olmaz ki arka arkaya iki gün mağdurrr kimseler yok heralde resmi tatil mi kullanıyonuz sizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…