Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

berfin buzdolabı güzel miniş yeterli bence

off yaaa kızlar bende ne var bana hep ölüm, yada doğacak bebek malum oluyor ben anlamıyorum, annem hep çok temiz kalplisin kalbinin içinden iyi kötü geçenler bazen olacak şeyler olabilir sen görüyo olabilirsin

ben şimdi o eve gidicem ama dün zaten hissetmiştim olacakları o evde yaşıcaklarım bana malum olmuştu çok ağır bişi bu ve benim kanım çekiliyor sanki

giz başın sağolsun kuzum yaa :26: mekanı cennet olsun :KK31:

yamacıma gel sende :KK16::KK16:

kanepelerde 200tl imiş. onlarıda sıfır alırım olmadı.
tanımadığın etmediğin insanların eşyaları pis gelio bana :KK50::KK50:

piştt sen işte nete demi giriyosun :KK53: :KK33:
memırsın kızım :KK52: al tabi hepsini sıfırdan napcan 2.eli :KK9:

giz başın sağolsun kuzum yaa :26: mekanı cennet olsun :KK31:

piştt sen işte nete demi giriyosun :KK53: :KK33:
memırsın kızım :KK52: al tabi hepsini sıfırdan napcan 2.eli :KK9:

aynen sıfır alcam:KK1::KK1:

siboş walla kk girmemem lazım.
fiber optik kabloyla ankaraya bağlı buradaki bilgisayarlar:KK43:
model bile yok ankarda ki modem düşün:KK43:
ben çok girmesem iyi olcak:KK43:(

aynen sıfır alcam:KK1::KK1:

siboş walla kk girmemem lazım.
fiber optik kabloyla ankaraya bağlı buradaki bilgisayarlar:KK43:
model bile yok ankarda ki modem düşün:KK43:
ben çok girmesem iyi olcak:KK43:(

anaa ciddimi ilginçmiş kuzum sıkıntı yaratırsa girme napcan :26:
evinede bağlatcakmısın net sen ?

heyy tubikkkk :KK3::KK3::KK3::KK3:

darısı başına kremalı biskuvi:KK16::KK16:

8 ay mı görüyorum oralarda:KK52::KK52:

8 ay görüyorsun berfo gel beraber 8 ayı yiyelim çok heyecanlıyım ben, evimiz belli içini yapıyoruz, babamın her gidişinde fotoğraf istiyorum çok güzel heyecanlarmış :nazar::nazar::nazar:

kızlar sağolun vallla herkes birbinin değerini bilsin hayat çok kısa

sibelcim kpss işini şu sıra çok aksattım ama bakıyorum yine matematik eksik sırf ona yoğunlaşırsam olucaktır

günaydınlar :KK16:

gizz zaman çok çabuk geçiyoo çookk ilk defa bu kadar üzerine düşüyorum ilk defa bukadar şimdiden strese giriyorum bende sıfırım matematikte 2014 kitaplarımı aldım şükür türkçeye evde başladım matematiğide özel ders alıyorum ancak o şekilde öğrenebilirim evde asla yapamam :KK34: artık tek amacım hedefim isteğim kpss oldu başka hiçbişi görmüo gözüm :KK9::KK9:

günaydınlar :KK16:

gizz zaman çok çabuk geçiyoo çookk ilk defa bu kadar üzerine düşüyorum ilk defa bukadar şimdiden strese giriyorum bende sıfırım matematikte 2014 kitaplarımı aldım şükür türkçeye evde başladım matematiğide özel ders alıyorum ancak o şekilde öğrenebilirim evde asla yapamam :KK34: artık tek amacım hedefim isteğim kpss oldu başka hiçbişi görmüo gözüm :KK9::KK9:

kpss ales hep full matematik yaparım ben ama bende de tarih kötü yahu iktisat mezunuyum 2012 de 81.7 aldım ama hala atanamadım 2014 de başlayacam bende

sevgilim şu an bodrumda tatil yapıyor ben kös kös oturuyorum onu mu kıskanıyorum yoksa tatile gidemediğim için bu sene bunu mu kıskanıyorum anlamadım gitti. dün mesaj atmış herkes sevgilisiyle gelmiş boynumu bükük bıraktın diye ama aile zaten sevgiliyle tatile gitmeye izin vermeyeceği için ne diyeceğimi bilemedim. günde bir yada iki kere arıyo ama bnm aklım takılı kaldı baya içim nedense rahat değil.

ve ben çalıştığım yerden gizliyorum kpssye hazırlandığımı yoksa işten atarlar üstelik hafta sonu çalıştığım için ancak hafta içi akşam gidebilirim kursa

bende çalıştığım için çok araştırdım canım saatlerim hiçbirine uymadı keşke uysaydı en çok disiplin için istedim dershaneyi bende kitaplarımı aldım sözele evde sayısalıda özel ders alarak götürücem işte :KK31:

bende çalıştığım için çok araştırdım canım saatlerim hiçbirine uymadı keşke uysaydı en çok disiplin için istedim dershaneyi bende kitaplarımı aldım sözele evde sayısalıda özel ders alarak götürücem işte :KK31:

evde ders çalışamıyorum ben ya akşam 7 mesai bitiyo akşam sevgilimle görüşüyorum eve varmak anca 10 oluyo işyerinde mümkün değil zaten artık yıldım ya 81.7 ile atanırım sanıyodum ki önceki yıllarda hep atandılar. matematik için sana tavsiyem karekök yayınlarını al öss için olanlar çok güzel öğretiyo ben 5 net yapıyordum önceden şimdi full yapıyorum içimde bi matematik canavarı varmış meğersem:KK1:

evde ders çalışamıyorum ben ya akşam 7 mesai bitiyo akşam sevgilimle görüşüyorum eve varmak anca 10 oluyo işyerinde mümkün değil zaten artık yıldım ya 81.7 ile atanırım sanıyodum ki önceki yıllarda hep atandılar. matematik için sana tavsiyem karekök yayınlarını al öss için olanlar çok güzel öğretiyo ben 5 net yapıyordum önceden şimdi full yapıyorum içimde bi matematik canavarı varmış meğersem:KK1:

evet çok önerdiler ama yaşadığım yerde bulamadım malesef antremanlarla matematik kitabını aldım bende onuda çok önermişlerdi :KK31:
hakkkında hayırlısı olsun canım :KK31:
az kaçıyorum işler beni bekliyo :KK53:

karaköktede şu sıkıntı var.. çözümleri yok. çözüm olmayınca tıkanıp kalıyosun.. ama yinede ilk seviye için güzel bi kitap bende almıştım:)

sibelcim uzman kariyerin çoğrafya tarih matematik öğreniyorum kitapları var. tamamı çözümlü açıklamalı.
ben bunları DA tavsiye ediyorum. matematiği agır ama kalıp sorular var hep işine çok yarıyacaktır.

nihan akara baktın mı çoğrafya için hiç?

Son düzenleme:
karaköktede şu sıkıntı var.. çözümleri yok. çözüm olmayınca tıkanıp kalıyosun.. ama yinede ilk seviye için güzel bi kitap bende almıştım:)

sibelcim uzman kariyerin çoğrafya tarih matematik öğreniyorum kitapları var. tamamı çözümlü açıklamalı.
ben bunları DA tavsiye ediyorum. matematiği agır ama kalıp sorular var hep işine çok yarıyacaktır.

nihan akara baktın mı çoğrafya için hiç?

evet çözümlü olmaması bi dezavantaj ben kpss matematiğine hep öss kitaplarından çalıştım benim sıkıntım genel kültür onu halletsem rahat 90 alırım

evet çözümlü olmaması bi dezavantaj ben kpss matematiğine hep öss kitaplarından çalıştım benim sıkıntım genel kültür onu halletsem rahat 90 alırım

bak benimde tarih çoğrafya anaysa sıfırdı.
okdar karışı gelirdiki bana.. ama sürekli tekrarla çok ii yerine oturur.

googleye nihan akar yaz. video görselleri var.. onlara bak bi sen. nihan hoca çoğrafyayı çok güzel anlatıyor.. en ne öğrendiysem ondan öğrendim. bi şekilde aklına sokuyor.. izle bak pişman olmazsın. 1sene geçmesine ragmen hala hangi maden hangi göl nerdedir biliyorum. mutlaka bakmanı tavsiye ederim..

tarih içinde duymuşsundur. hakan dede. ben bu hocayı dinledim. 2010 videoları vardı bende..

benim çalışma şeklim
video dinlerdim, konu anlatımlıdan çalışırdım sonrada bol bol soru çözerdim..

mesela tarih çoğrafyan bitti diyelim.
ama hergün 1 2 konu oku. hergün oku hergün farklı bişey keşfedeceksin daha iyi oturcak.

günlük tekrar için aşağıdaki kitabı tavsiye ederim.

$KPSS-onlisans-Ortaogretim-Genel-_2966_1.jpg

X