Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

herkese selam

foruma girmiyorum negatif enerji vermemek ve evliliğe heveslenmemek adına bir süredir

lakin bişey danışmam gerekiyor, en yakın arkadaşım evlenecek hediye konusunda pek bir cahilim. ne alsam bilemedim kalıcı bişey olsun istiyorum daha vaktim de var 3kasımda düğünü ama ben araştırayım dedim yinede. kime sorduysam sor neyinin eksik olduğunu diyor, ama ne biliyim söylemez şuyum yok diye bence. nette bitane abajur beğendim. bide aslında aksesuarlar almaya sıra gelmez diye düşündüm çünkü daha yeni çalışmaya başladı ancak alır ana eksiklerini. işte bu resmi de..

Eki Görüntüle 782216

başka önerilere de açığım, çok ucuz bişey almak istemiyorum ama tabi fazla açılamam da öyle bişey işte..

aynen kopyaladım iki topiciğe de:26:

günaydınnn
keyfim yok hiç..
sınavdan çıktıgımda güzel dedim olucak hayırlısıyla o listede adımı görücem, ancak daha sonra sorularla ilgili yorumlara falan bakınca umutsuzluga kapıldım, yanlıslarım var, olmayacak kazanamayacagım şuan için. henüz belli değil sonuclar ama bugun acıklanacak buyuk ıhtımal.. biliyorum adımı göremeyecegım o listede..
çok emek verdim, işe başladım başlayalı da bırakmadım hiç çalışmayı inanınki, Allahım biliyo ya.. çok istiyorum gururla söylemeyi evet kazandım demeyi.. ama olmuyo ya, nerde hata yapıyorum bilmiyorum..
en dogru bıldıgım bir daha dönüp bakmaya hiç gerek duymadığım kesin yaparım dediğim şeyi bile yanlış yaptım.. çok kızıyorum kendime..
2 hafta sonra bi daha sınav var ona devam ediyorum çalışmaya, ümidimi kesmeden çalışabilmem lazım, bu kez olmalı..
ben üzgünüm çok da sıkmıyım..

kimse de gelmemiş ki, boş bırakmayalım burayı amaaaaa:26::26::26::26:

günaydın kızlar herkesler iyimi bu hafta pınarın haftası özledim onu çok az kaldı mutlu yuvasına uçuyor oda

ayçacım umutsuzluğa kapılma lütfen umutsuz olma canım dua edicem iyi sonuç al diye

biz şu sıralar ev telaşesi üdğün salonu yerlerine bakıyoruz evimiz belli şükür bugün banyomuz hallolucak en baştan yapılıyor sıva fayanslar yeni eşyalar mutfakta ceviz ben beyaza boyatcam kendi güzel yuvamızı hazırlıyoruz şükür

gizcim çok teşekkür ederim duan için saolasın
çok mutlu oldum sizin adınıza
ne güzel yuvanız için uğraşıyosunuz en güzel zamanlardır bu koşuşturmalar eminim ki içinize siner inşallah herşey, yavaş yavaş halledersiniz hepsini

benim de sınav ders telaşım bitse de artık gönlümce hazırlıklarımı yapsam, inşallah o günler de gelicek

Ayçacım canım beniimmm

Sakın umutsuzluğa kapılma sen. Allah'ım o kadar büyük ki hiç ummadığın anda, ummadığın bi şey çıkarır karşına. İyi düşün iyi olsun..

Gizz, canım benim maşallah hazırlıkların ne kadar güzel gidiyor. Allah bozmasın ağzınızın tadını hiçç

Kızlar bu arada sizden dua istesemm.. Ben bugün Garanti Bankasına mülakat gideceğim. Dua eder misiniz bana

canımmm teşekkür ederim , artık hayırlısını diliyorum yoksa üzülüyorum çok. Allahım çok büyük biliyorum hayırlısını çıkarır karşıma..

dualarım seninle olucak inşallah güzel geçer ve olur.
stres yapma hiç halledersin sen

ayçammm : neden bölee umutsuzluğa kapılıp canını sıkıyosun sen kuşuumm
yapıcaksınn güzel sonuçlar alıcaksın inşallah dualarım seninlee

gizzz :
maşallahh yaaa en tatlı zamanlar olsa gerek

vee minikkk bebişimmmm : tüm kalbimlee inanıyorumm sende geçiceksin o mülakatı bankacı bir minik olucaksın
keşkee benimde böyle imkanlarım olaydı ama küçük yerde yaşamanın dezavantajları işte

Son düzenleme:

canımmm hoşgeldinnnnnnn ne demek negatif enerji vermekk aşk olsunn hep gel burda paylaşalım iyiyi kötüyü güzeli
bu abajur çok hoşmuş buna benzer nurayın pelotun abajuru var aşklıkkk bişi yaa
güzel bi hediye bence ama baya zaman var araştır sen daha güzel bişii çıkar belki karşınaa

hoşbuldum tatlıışımm

nutayın pelotun abajurunu biliyorum ona bayılıyorum hatta inşallah benim yatak odamı da süslicek onu ilk önce düşündüm de satışta bulamadım bi yerde. biraz daha bekliyim ben o zaman. neler alınabilir ablama da sorayım daha yeni evlendi ne gelse mutlu olurdu o bilir

evett evettt aşşşada gizde gördümm vee benimde olmalııı bundan işte kuzum bunu bulabilirsen bunu al yaa
kıymetçim abajuru göremiyorum ama benim abajurum böyle yatak odasınıa koymasam bile yemek odasında konsol üstü bile şık durur bu olabilir mesela

Eki Görüntüle 782546

giz sende demi var ay ne güzel bende alcamm bundan kesinliklee abajur kardeşi olalımm hepimiz

Son düzenleme:
kıymetçim abajuru göremiyorum ama benim abajurum böyle yatak odasınıa koymasam bile yemek odasında konsol üstü bile şık durur bu olabilir mesela

Eki Görüntüle 782546

evet bunu düşündüm ilk olarak ama satışta bulamadım zaten. ben de bundan istiyorum bide, hem arkadaşımda hem bende olsa bişey olmaz herhalde zaten zevklerimiz aynı, aynı şeylere bakmışız hep birbirimizden habersiz

bende de var kızlar abajuru aldım ama yatak odasında olmasa bile yemek odamda konsol üstüne şık durur o yüzden istediğim tarz belli diye aldım yoksa almazdım yani

kyımetçim arkadaşının tarzı belli ise böyle alabilirmisin

kasıma kadar bulursun inşallah canım çok hoş bunu beğenmicek hatun olamaz bence aynı olsun nolcakk canımm

sibelimm saol kuzum inşallah dediğin gibi olur duaların için saol canım

giizcimm nerden aldın sen bu abajuru? cok güzelmişşş canımm

Kimsecikler yok ama sizinle paylaşmak istediimmm

Mülakatım beklediğimden de iyi geçti. Öyle pek sıkışacağım şeyler sormadılar zaten. Sohbet havasında geçti.
Yalnız şartları şu anki işime göre daha kötü. Onlar da o noktaya takıldılar. Neden daha iyi şartlarda bi işin varken burası falan diye sordular.Kafam karıştı biraz o kısımda. Bakalım 1 hafta içinde haber verecekler. Şartlarını iyice öğrendikten sonra kararımı veririm bende

Dualarınız içinde teşekkürler canlarım. Seviyorum sizleri..

canım olmasını çok istiyorum ama yinede hayırlısı için dua edelim senin için hayırlıysa olsun kuzum

günaydın şekerlemelerim..
bugün uykum var hala ayılmaya çalışıyorum
ayçişkomm hiç belli olmaz sonuç bakarsın kazanmışın ve musmutlu yazıyosun buraya gülen oynayan smileler le
o zaman boşuna üzülmüşüm dicen iyi düşünelim iyi olsun hayırlısı olsun pozitif enerjilr epnerjiler gönderiyorum sende öyle yap hem ikinci sınav daha iyi geçicek innıyoz ki bizz

tubimm akşamda konuştuk ama ben uyuya kalmışım içinde bulunduğun durumu en iyi sen bilirsin kuzumm en doğru kararıda sen vericeksinn hayırlı olan olsun bol kazançlı olan yer olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…