Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

ne çektik bee:KK53:
okul kazancam de çalış.. kazandık da noldu, bi de üni bitince kps kazancam diye çalış..
şu güzel yaşımın keyfini süremiyorum heee:KK53::KK53:

Topikcanımız çok sessiz kalıyooo :KK5:

Neden kimseler gelmiyo artııkkk

Pınarkoviçççç gelin olsuunn,balayını yapsıınnn gelsin topüğümüzün sahibesi olaraktan toplasın herkesiii
:KK4::KK4:

Günaydıınnnnnn:KK16:

Ben bu sabah gözlerimi açamıyorum resmen uykudaann :KK31: Nasıl akşam olcak bu halde yaa :KK31:

Bu aradaaa Pınarıın sadece 9 günü kaldııı, 9 gün sonra prenses gibi olcak o :123::123:

Elifte Kıbrısa uçtuuu :KK55: Şimdi eminim ki musmutludurrrr :KK16:

Ecemikkk bu arada dün evine baktım ama yorum yapamadım. Çok güzel eviniz. Allah kahkahalarınızı eksik etmesin evinizin içinden. Aşkla yaşayınn :KK69:

Son düzenleme:
Ben geldim ama aradaa kimsecikler olmayınca sessizce döndüümm gitttimmm :KK31:

Ben sana talibim minikooooo :KK53:

:KK69: minikommm tamam ozaman gerisi boş benim için :KK9::KK9:

tamam şekerim aklımda olsunnn hanii::KK9: :KK9: kız soran olur evlenmek isteyen olur aşık olmak isteyen olur ohoooo:KK9::KK52::KK52::KK52:

senin yaç kaç canım ? :KK31:
23 üm daha şuan istemiyorum zaten ya bakalım ilerde nasip kısmet :KK31:

:KK69: minikommm tamam ozaman gerisi boş benim için :KK9::KK9:

senin yaç kaç canım ? :KK31:
23 üm daha şuan istemiyorum zaten ya bakalım ilerde nasip kısmet :KK31:

26 yaşımdayım canım 25 imde evlendim işte erken daha haklısın geri dönüş olmuyo bekarlık gibisi yookk:KK19: aşk başka ama evlilikte bambaşka:KK53::KK9:

26 yaşımdayım canım 25 imde evlendim işte erken daha haklısın geri dönüş olmuyo bekarlık gibisi yookk:KK19: aşk başka ama evlilikte bambaşka:KK53::KK9:

eeneeee bıkmışş gibi konuştun sankimm evlilikten dahaa durrr :KK9::KK9: :KK53:
emineecim yaş erken tabi ama millet çevren de birrr birrr gidinceee sende istiyosun otomatikman tabi istemek yetmiyo :KK33: :KK9:

ben açıp ben kapatıyorumm yaaaaaa :84: :84:

günaydın bakalımm gelene gelmeyeneee herkeze :KK53: :KK9::KK9: ayçaamm unutmadann yazimmm yarınki sınavındaa çokcana başarılar diliyorum kuzucann o işi almadan gelme :KK53: :KK9: güzel sonuçlarla geliceksin inanıyorum buna :KK16::KK16::KK16:

ben açıp ben kapatıyorumm yaaaaaa :84: :84:

günaydın bakalımm gelene gelmeyeneee herkeze :KK53: :KK9::KK9: ayçaamm unutmadann yazimmm yarınki sınavındaa çokcana başarılar diliyorum kuzucann o işi almadan gelme :KK53: :KK9: güzel sonuçlarla geliceksin inanıyorum buna :KK16::KK16::KK16:

günaydın sibelimm :KK16: aa lütfen benide unutma bende burdayım :KK31: bekle bekle gelen yok napalım:KK19: elbet toplaşırız bi gün
ayçacımm bende başarılar diliyorum Allah zihin açıklığı versin kuzucukk:KK19: güzel haberlerini bekliyoruzzzz:13:

eeneeee bıkmışş gibi konuştun sankimm evlilikten dahaa durrr :KK9::KK9: :KK53:
emineecim yaş erken tabi ama millet çevren de birrr birrr gidinceee sende istiyosun otomatikman tabi istemek yetmiyo :KK33: :KK9:

yok canım ne bıkması daha doyamadım bile:26::26: 8 senenin hasreti var ne yapalım:KK17::KK17: o ayrı ama bekearlık güzel çook rahatt anacının evinde ohh miss o yüzden yaniii:KK19: evliliğe bıkmıyosun ama eski günlerinide özlüyorsun:KK69: :KK5:

X