Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydınnnn
bugün bu haftanın son işgünü benim için, yarın ve cuma yokum izinliyim ,
cmt sınavım var, full çalışcammm
inşallah son çalışmam olucak inanıyorum:KK16::KK16:
dualarınız da benim de adımı geçirin olar mıııı:KK17::KK17:

teşekkür ettim şimdidennn

napıyosunuzzzzzzz

günaydınnnn ayçaamm :KK16:
dualarımız seninle başarıcaksın inanıyorum buna :KK34:
inşallaahh güzel sonuçlarını alıcaz hep beraberceneee :KK9::KK9::KK9:

hoşbuldukk canımm :KK16: nasılsınn evine taşındınmı canım sen ? :KK31:

iyyim sen nasılsın siboşumm bayram öncesi taşındım canım apar topar ev kaçıyo sanki :KK9:
bayrama kadar biraz yerleştim işte sonra bayramda tabi evde değildik pazar öğleden sonra döndük hala yerleşiyorum işte:KK17: çalışınca dokuzbuçuk ondan sonra iki saat iki saat yerleşiyorum akşamları amaaan acelesi mi var sankimm demi kuzum:KK9:
yanlız hafta sonu misafirlerim var :18: bitse ii olur :18:

günaydınnnn ayçaamm :KK16:
dualarımız seninle başarıcaksın inanıyorum buna :KK34:
inşallaahh güzel sonuçlarını alıcaz hep beraberceneee :KK9::KK9::KK9:

sibelimmmm:KK16::KK16:

kuzum çok sağol inşallah olucak, o kadar çok istedim ki bu işi, Allah çok büyük bi fırsat çıkardı karşıma inşallah :KK31::KK31:

inşallah sen de seneye atanmış olcaksın inanıyorum ben:KK16::KK16:

ikimiz de memure hanımlar oliicciiizzzz

günaydınnn güzellerr:KK16: inşallah bugün bari kavuşuruz hergün geliyorum bi geziyorum sayfayı ama kismecikler gelmiyo :KK19: :KK19:
neden böle sessiz kaldı burası bilmem kii:26: hadi bakem toplaşalımm artıkkk:KK19::KK19::KK19:

günaydın sessiz topiikk:KK16:

günaydınlarrrrrrrr :KK16::KK16:

günaydınnnn

napıyosunuzzzzzzz

Hepinize günaydınlarrrrrrrrrrrrrrr :KK16:

Ayçaacıımm,Allahım gönlüne göre versin inşallah..

Ve bende inanıyorum ki başaracaksıınnnn
:KK16:

sibelimmmm:KK16::KK16:

kuzum çok sağol inşallah olucak, o kadar çok istedim ki bu işi, Allah çok büyük bi fırsat çıkardı karşıma inşallah :KK31::KK31:

inşallah sen de seneye atanmış olcaksın inanıyorum ben:KK16::KK16:

ikimiz de memure hanımlar oliicciiizzzz

elimizden geleni yatıktan sonra Allahım emeklerimizin karşılığını boşa çıkarmaz inşallah kuşum
bende başlıcam çalışmaya dün işe başladım işlerimi toparlıyım bakalım start vericem:KK9:

Hepinize günaydınlarrrrrrrrrrrrrrr :KK16:

Ayçaacıımm,Allahım gönlüne göre versin inşallah..

Ve bende inanıyorum ki başaracaksıınnnn
:KK16:

miniiimmmmmm günaydınnnnnn nerelerdesin sn napıosnn çokmu çok özledimmmm ben sniiiiiiiiiii :KK16::KK19:

günaydınnnn

napıyosunuzzzzzzz

Rabbim zihin açıklığı versin ayçammm.:KK16: şu an gönlünden ne geçiyorsa gerçekleşssin bu yazıyı okuyan herkesin.... güzel haberlerini bekliyoruzz hep beraber:KK9:

elimizden geleni yatıktan sonra Allahım emeklerimizin karşılığını boşa çıkarmaz inşallah kuşum
bende başlıcam çalışmaya dün işe başladım işlerimi toparlıyım bakalım start vericem:KK9:

miniiimmmmmm günaydınnnnnn nerelerdesin sn napıosnn çokmu çok özledimmmm ben sniiiiiiiiiii :KK16::KK19:

Miniimmm gelemiyorum ben nete fazla gelsem de yazacak fırsatım olmuyo ama sizi okuyorum yazdıkça siz :KK16:

Bende seni çooookk özledim kiiiiiiiiii :KK54:

Bidee bende çalışmalara başlıcam artık hatta dershaneye bile gidebilirim yanii o kadar koydum kafaya :KK9:

Eminecim hoşbuldummm
:KK54:

ya valla sinir oluyorum hayatımız sınava girmekle geçiyooo:KK19: gençliğimizzz ahh ahh bende açıköğretim okuyorum işe gelmekten bide evlilik çalışamadım vee sınıfta kaldım:KK5: önümüzdeki sene artık bide bu sene bıkmıştım artık çokta çalışamadım vallla ne olucak halimiz böle kızlarr:KK14:

Miniimmm gelemiyorum ben nete fazla gelsem de yazacak fırsatım olmuyo ama sizi okuyorum yazdıkça siz :KK16:

Bende seni çooookk özledim kiiiiiiiiii :KK54:

Bidee bende çalışmalara başlıcam artık hatta dershaneye bile gidebilirim yanii o kadar koydum kafaya :KK9:

Eminecim hoşbuldummm
:KK54:

minimmmm ben yapamıyorum işte onu dersaneye gidersem işten ayrılmak zorunda kalcam işten ayrılırsam borçlarımmmmmm :KK30: :KK53:
artık evde tıkırdayıp durucam napimm :26: sen nası yapıcaksın dersaneye gidersen eğer işten çıkıcakmısın :26:

minimmmm ben yapamıyorum işte onu dersaneye gidersem işten ayrılmak zorunda kalcam işten ayrılırsam borçlarımmmmmm :KK30: :KK53:
artık evde tıkırdayıp durucam napimm :26: sen nası yapıcaksın dersaneye gidersen eğer işten çıkıcakmısın :26:

canım naçizane fikrimi sölimm mii
işle birlikte de götürebilirsin kpss yi gibi geliyo bana, ama tabi yine sen bilirsin.
akşamları 5 gibi çıkıyosun sanırım sen de dimi? akşamları ve haftasonu çalışırsın yaparsın ama son karar senin.
gerçi dershaneye nası gidiceksin çalışırken orası var:44::44:

Kuzum ben hafta içi akşamları gidicem gidersem eğer

Çünkü evde illa ki araya bişeyler giriyo ve çalışmam yarım kalabiliyo

İşten çıkamam bende çünkü borçlarıımmmmmmmmm :KK53:

canım naçizane fikrimi sölimm mii
işle birlikte de götürebilirsin kpss yi gibi geliyo bana, ama tabi yine sen bilirsin.
akşamları 5 gibi çıkıyosun sanırım sen de dimi? akşamları ve haftasonu çalışırsın yaparsın ama son karar senin.
gerçi dershaneye nası gidiceksin çalışırken orası var:44::44:
ailem çık falan diyo ama ben çıkamıyorum işte malum borçlarr :KK53: :KK9:
daha araştırmadım aslında ama sormak lazım bi saatleri işten sonrada gitme durumu olur belki :26:
bakalım neye karar vericem :18:

Kuzum ben hafta içi akşamları gidicem gidersem eğer

Çünkü evde illa ki araya bişeyler giriyo ve çalışmam yarım kalabiliyo

İşten çıkamam bende çünkü borçlarıımmmmmmmmm :KK53:

mantıklı bebişim ancak bize işten sonra olur olursa :KK34:
ne çektikkk be tubi :KK53: :KK9::KK9::KK9:
biz hata yaptık sennenn :KK19: geçen sene daha sıkı tutucaktık geçen sene bölee kararlı azimli olucaktık şuan farklı olabilerdikk belkide :KK34: :KK9: nasip bebekim artıkın ya bakalımm :26:

güzelllikler nasılsınız bakalım ececim evini çok sevdim çok güzel olmuş maşalllah

sibelll sibel kpss konusunda yakında sana hesap sorcam ve diğer kızlara çalıştnızmı çalışmadınızmı diye soracağım hazırlıklı olun

güzelllikler nasılsınız bakalım ececim evini çok sevdim çok güzel olmuş maşalllah

sibelll sibel kpss konusunda yakında sana hesap sorcam ve diğer kızlara çalıştnızmı çalışmadınızmı diye soracağım hazırlıklı olun

ramazan bitsin bayram bitsin dedik bitti gitti hepsi bakalımm gizz sende çalışcaktın vazgeçmedin inşallaahh :44: :26::KK20:

X