Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

ramazan olmıyaydı da bi nescafe içeydikkk
ancak öyle açılırdı uykumuzzzz

canım evine taşınıyorsun ne güzel ya, insanın kendi evini yerleştirmesi harika bir duygu olsa gerekkk

ivet şekercim yaa içerdik dimiii ni güzel
evet bende hep çok özenirdim böyle Allah banada nasip etti Rabbim isteyen herkese nasip etsin yani daha eski evdekileri toplamadım bu akşam başlıcam işte tabiki özene bezene yerleştiricem inşallah nasipse

Son düzenleme:
senin sınav sonucu ne zaman belli olcak bebetommm

Kuzum sınav sonucu açıklandı. Başarılı olmuşum. Mülakat için haber bekliyorum ben şimdi. Bakalım hayırlısı

keşke benimde uykum olmasa ama çok var ve başım da ağrıyo ay allahım bugun bitermi yaaaaaaaa

Kuzumm biter biterrr düşünmemeye çalış öyleee

neeeyyy siboş bankacımı dedin

tubik banka mulakatımı bekliyosun, oyoyoyo, hangi banka aldı bu ara acabaa:44::44:

merak ettim

Günaydınlarr

Bu hafta sadece 3 güncük çalışıcak olduğum için sendromsuz bi Pazartesi benim için bugünnn

Sizin için de öyle olsun tamam mıııı

Musmutluu Apaşııkkk bi hafta olsun hepimiz içinnn

günaydınlar herkesler iyidir inşalllah öpüyorum hepinizi çok yoğun bir haftasonu geçirdik görümcemin evini yerleştirdik aşkım bana ciciler aldı bide yaz indiriminden şimdiden balayında giyecek oldğmuz kıyafetleri aldık şortlar elbiseler benim herşeyim var ama aldı yinede yepisyeni giyeriz diye tabisi kendinede çok güzel şeyler aldı

musmutlu ama çok yorgun bir haftasonundan sonra bugün şirkete izin girdirdim evdeyim dinlenicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…