Aöf Okuyanlar Buraya

aryz

Hayat beklemeezz ! ♪♪
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
1.454
2
Merhaba arkadaşlar
Bu konuyu buraya açmamın sebebi hem birbrimize yardımcı olmamız hemde istikrarlı bi şekilde sınava çalışmamız için.
Bugünki vizelerden sonra finale kadar sıkı bi çalışmalıyım diye düşündüm kursa gittiğim halde berbat geçti bugünkiler.
Varmısınıııız benimle planlı programlı ders çalışmaya?

hayırlı olsun konunuz ben varım ama açık lise okuyorum derslerimiz aynı değil ders çalışma isteği yok bende hiç bir şekilde sınavlarımda var

Son düzenleme:
hayırlı olsun konunuz ben varım ama açık lise okuyorum derslerimiz aynı değil ders çalışma isteği yok bende hiç bir şekilde sınavlarımda var

Sağol canım olsun hoşgeldin, ben kursa gidiyorum kaynak falan sunabilmek adına üniversiteyi söylemiştim ama birlikte çalışabilirz. Sınavların ne zaman peki

Sağol canım olsun hoşgeldin, ben kursa gidiyorum kaynak falan sunabilmek adına üniversiteyi söylemiştim ama birlikte çalışabilirz. Sınavların ne zaman peki

hoşbulduk sınavlarım bu ay içinde çalışalım çok iyi olur ben evde çalışıyorum kendim kitaplardan

merhaba
bu konu çok iyi olmuş,ALLAH razı olsun açandan

hoşbulduk sınavlarım bu ay içinde çalışalım çok iyi olur ben evde çalışıyorum kendim kitaplardan

Evde misin bi işle uğraşmıyosun dimi kendine zaman yaratabiliyor musun
merhaba
bu konu çok iyi olmuş,ALLAH razı olsun açandan

Merhaba canım hoşgeldin, hepimizden razı olsun Rabbim

vizeler nasıldı bugün? Ne okuyorsun kendinden bahsedermisin

Evde misin bi işle uğraşmıyosun dimi kendine zaman yaratabiliyor musun

Merhaba canım hoşgeldin, hepimizden razı olsun Rabbim

vizeler nasıldı bugün? Ne okuyorsun kendinden bahsedermisin

evet evdeyim kendime zaman ayırabiliyorum rahatım

evet evdeyim kendime zaman ayırabiliyorum rahatım

Düzenli yatma kalkma saatlerin varsa güzel bi şekilde sınavdan bir iki hafta önce konuları bitirip test çözmende fayda varr

Planlı çalışma denen kavram bu sene benden baya uzaktı.
Kitaplarımı cuma günü aldım. Bugün 3 dersten girdim sınava... bu yüzden 12 üniteyi cuma üstün körü çalışmak zorunda kaldım.
Yarın 2 tane sınavım var daha kitap yüzü açmadım.KK'da geziniyorum.
Sınavlarda beynimde bir şimşek çakmasını ve tüm soruları yanıtlamayı umuyorum.:26:Hayattan çok şey mi istiyorum

Ne diyim yüzümde gülümseme oluştu.

Yarın 4 sınavım var birazdan bakacağım onlara kursta işledik aslında ama test çözmedim bugünkiler berbattı.

Sınav sorularına baktığımda aynen bi beyin fırtınası bekledim olmadı, umutsuzca çıktım sınavdan :26:

Düzenli yatma kalkma saatlerin varsa güzel bi şekilde sınavdan bir iki hafta önce konuları bitirip test çözmende fayda varr

evet var erken kalkıyorum zaten içimde istek yok ders çalışmak için nasıl çalışmalıyım bilmiyorum sizler yazarak mı kitap üstünde mi çalışıyorsunuz

evet var erken kalkıyorum zaten içimde istek yok ders çalışmak için nasıl çalışmalıyım bilmiyorum sizler yazarak mı kitap üstünde mi çalışıyorsunuz

Canım benim bi ton renkli kalemlerim var aslında bu yıla kadar hep yazıyordum ama üşeniyorum artık. Önemli bulduğum yerleri renkli işaretliyorum güzelce çiçek böcek neyse çiziyorum dikkatimi çeksin diye anlamaya çalışıyorum ezberlemiyorum.

aynen ben de yazmaya üşeniyorum elim ağrıyor hemen çizerek çalışmayı düşündüm birde hastalık var ya kitaplarım tertemiz olacak çizik olmayacak yazayım diyorum ona da üşeniyorum mecburen artık çiziceğim bir dahaki ne kitap veriyorlar zaten kendileri

Ben 1 tane dersi yetiştiremedim dün.2 tanesine çalıştım.
Sorular murattan alıntıydı o yüzen çok zorlanmadım.
Mükemmel,süperdi diyemem ama 1 günlük çalışma ile yapabileceğimi yaptım.
Çalışamadığım ders haricinde diğer 2 sinden sanırım geçtim.
Avrupa birliği dersine bakarken çok dua ettim ''Allah'ım ne olur sen şu tepemde zebani gibi dikilen adamlara vicdan verde açıp cevapları söylesinler'' diye ama yoğun saatler içindeydim sanırım birşey olmadı.

Çiğ köftelerim ve sürekli ''5 dk sonra çıkıcağım'' diye ertelediğim internetimi bırakabilirsem inşallah çalışacağım yarınada...

Öyle dene bakalım canım ayın kaçında seninkiler

Ben Egem yayınlarıyla soru çözüyorum açıklamalı sorular olduğu için, zaten muratla çok benziyorlar ama bi sorunun kaç değişik şekilde soruluşu var

Biri birini tutmuyor anlamıyorum, şuan çalışmaya baş-lı-yo-rum bitmeli bu okull

Normal şartlarda yazmadan hayatta almaz beynim içine bir şeyi ama bu sene mecbur kalınca sorulara gözgezdirmemi bile kabul ettiRengarek kalemler,sevimli defterler kullanırım her sene birde murat yayınları toplu soru kitapçığı,konu anlatımım olur.Bu sene kaldırmışlar malesef konu anlatımları

aslında yazmak lazım ama üşeniyorum hemen elim ağrıyor önemli yerleri yazmak lazım yada kitapta işaretlemek

Ayy malesef kaldırdılar geçen yıl murata gidiyordum kursa gidiyordum ve gittiğim her dersten geçtim bu sene farklı bi kursa gidiyorum orda hocalar kısa kısa not yazıp dağıtıyor fakat kitabın hepsini kapsamadığndan pek iyi olmuyo nerden ne geleceği belli değil ve çok ayrıntı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…