Antidepresanla zayıflama

burcusami

Cennet Kuşum Elifim,Canım Oğullarım Ömerim, Erenim
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
13.528
16.961
35
Arkadaşlar ben 2 buçuk yıldır antidepresan kullanıyorum 10 ay paxil ve atarax içtim 12 kilo aldım sonra efexor 75 ve anafranil25e başladım bi ara ramazan dolayısıyla da 8 kilo verdim ama şimdi yine aldım o kiloları :KK43: panik atak hastasıyım aç kalınca hemen atağım geliyor ama zayıflamam lazım çok zor kilo veriyorum bu ilaçlarla :KK43: bana diyet önerisinde bulunursanız çok sevinirim

merhaba.
bence burda verilecek birkaç tavsiye ile değil bir uzman yardımıyla kilo vermeye çalışmalısın. kullandığın ilaçlar nedeniyle.

merhaba.
bence burda verilecek birkaç tavsiye ile değil bir uzman yardımıyla kilo vermeye çalışmalısın. kullandığın ilaçlar nedeniyle.
evet belki haklısın ama en azından bi kaç öneri almak istiyorum en azından daha fazla kilo almamak için..

Su için en az 2 lt. Bir de spor yapin. En basitinden yürüyüş
Acikinca tok tutan ve saglikli seyler yemelisiniz. Karatay tipi beslenmeyi uygulayabilirsiniz örnegin.Hem saglikli,hem tok tutuyor.
Ama gene de profesyonel yârdim almanizi öneririm ben de.

greyfurt yağı koklayın..bildiğiniz 1 küçük şişe aktardan alın gün içinde sık sık koklayın bu yağı.
felaket iştah kesiyor.

Çok tsk ederim asıl sorduğum buydu aslında.bi deneyeyim
rica ederim ne demek. antidepresan da kullanıyormuşsunuz. greyfurt portakal gibi narenciye kokularının özleri
psikoloji ve gerginliğin giderilmesi ve mutluluk vermesinde de çok etkilidir.greyfurtu ayrıca suyunu sıkarak yatmadan
önce yarım bardak içerseniz ve birazcıkta yemenize dikkat ederseniz hızla kilo verirsiniz greyfurt direk yağ yakar.özellikle göbekten.ancak asla herhangibi ilaçla hatta aspirinle bile tüketmeyin.çok çok zararlıdır o şekilde.

Ben sıkılaşmak icin kullaniyorum bazen bacaklarima suruyorum bazende suya damlatip iciyorum kullandigimdan beri baya faydasını gordum

X