Antibiyotik kullandım hamile kalmış olabilir miyim

kirmizikar86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
125
5
kızlar ben 6 aylık evliyim geçen ay hamile kalamadım ama inanılmaz bi kşıntı ve ağrıyla doktora gittim büyük yara varmış rahim ağzında fitil verdi antibiyotik kullandım iltihap var die biteli 10 gün oldu ilaç adetimide 5 gün geçti bu arada.göğüslerde bi 10 gündür şişme ve ağrı var.normal akıntı var ama hiç kesilmeyen.bide acaip bi iştah artışı var.idrar da sık ve koyu.ama mesela kokuya karşı duyarlılık yada mide bulantısı felan yok.bayramdan sonra test yaptırcam ama daha çok var die burdada paylaşmak istedim.:)

canım adetin geçeli 5 gün oluyorsa ne diye idrar testi yapmıyorsun eczaneden alda yap bir tane ne bekliyorsun

benim tecrubem henuz yok ama benim de iltihabim vardi ve bu aralar supheleniyorm idrarim koyu renk ve sol kasigimda batma oluyo dedigin gibi bulanti falan yok benim bu 5.ayim olacak insallah bu ay tutar :KK43: adetime 6 gun kaldi

kızlar iki kere aldım geçen aylarda o idrar testinde ve sanki hep negatif çıkcakmış gibi geliyo bana kan testi garanti diye düşündüm. sanırım o yüzden:)inşallah hepimizn gönlüne göre verir Allah.

amin canım hayırlısı olsun inşallah belki ilaç kullandın diye adetin gecikti diye düşündüm ama o zaman akıntın olmazdı akıntın varsada hamilesindir gibime geliyor ama ümitlendirmekte istemem çünkü olmazsa nasıl bir hayal kırıklığıdır çok iyi biliyorum dilerim herşey istediğin gibi olur canım :)

X