Gebeliğe Hazırlık ANTI IGG VE ANTI IGM POZITIF

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nsrncn

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
17
2
35
Herkese iyi akşamlar 12+4 günlük hamileyim bugün testlerim de doktorum sıkıntı gördü anti cmv ıgg ve anti cmv ıgm pozitif cıktı bu durumla karşılaşan gebeler var mi

Herkese iyi akşamlar 12+4 günlük hamileyim bugün testlerim de doktorum sıkıntı gördü anti cmv ıgg ve anti cmv ıgm pozitif cıktı bu durumla karşılaşan gebeler var mi
Merhaba, ben de 12 haftalık hamileyim, aynı problem bende de vardı maalesef çok panik olmuştum. doktorum avidite testi istedi sonucum yüksek çıktı yani bu enfeksiyonu 1 yıl içinde geçirmişim hamilelik döneminde değil. Bir sorun olmayacağını söyledi doktorum. Hiç kafaya takmayın igg yüksek olması çok önemli muhtemelen avidite de yüksek çıkat

Merhaba, ben de 12 haftalık hamileyim, aynı problem bende de vardı maalesef çok panik olmuştum. doktorum avidite testi istedi sonucum yüksek çıktı yani bu enfeksiyonu 1 yıl içinde geçirmişim hamilelik döneminde değil. Bir sorun olmayacağını söyledi doktorum. Hiç kafaya takmayın igg yüksek olması çok önemli muhtemelen avidite de yüksek çıkat
Çok teşekkür ederim bende bugün yaptırdım inşallah sonuçlar yüksek gelir

Hiç kafanıza takmayın 3 günümü böyle mahvettim çok korkmuştum sonuç yüksek geldi. Beni de bilgilendirin sonucunuz çıkınca lütfen
Merhaba benimde avidite testim yuksek geldi. Yuksek geldiği zaman size hic bir şekilde ilac tedavisi falan yapılmadı demi. Benim doktorum yuksek geldiği zaman antibiyotigi kesmişti suanda hic toxoplazma için hic bisey uygulamıyoruz

Merhaba benimde avidite testim yuksek geldi. Yuksek geldiği zaman size hic bir şekilde ilac tedavisi falan yapılmadı demi. Benim doktorum yuksek geldiği zaman antibiyotigi kesmişti suanda hic toxoplazma için hic bisey uygulamıyoruz
Merhaba, bana hiç ilaç tedavisi ve antibiyotik verilmedi ama yüksek çıkan toxoplazma değil cmv ıgm’ydi benim

Bu dediginiz testler ne oluyor kızlar e nabizfan ekran veya sonuç görüntüsü atamaz misiniz

Merhaba,

Anti CMV IgG >250,0 POZİTİF
Anti CMV IgM 0,23 0,85 NEGATİF

sonucum böyle çıkmış ya bir problem mi doğuruyor nette biraz baktım okuduklarımdan korktum da baya

X