Pudra, Fondöten, Kapatıcılar anti fondotenciler buraya

vegateryan

bu ara burda takılıcam, az öteye kayın
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
425
5
35
arkadaşlar biliyorumki birçok bayan severek kullanıyo..ama çoğu bayan çok bilinçsiz bu konuda..bazen kendi kendimizi batırabiliyoruz..genç ve problemli ciltlerin kullanmamasından yanayım..kendimde kullanmıyorum..kendi ten rengim her zaman en iyisi ve bana en yakışanıdır buna inanıyorum..en azından doğal..problemli ve sivilceli ciltlerin zaten sorunu var gözenekleri kapıyarak bu sorunu ört pas edebiliyolar ama bu geçici çözüm dahada zarar veriyo..acıkası ben fondotenin sağlıklı bi şey olduğunu düşünmüyorum..benim gibi düşünen var mı..
şakkıdı

kesinlikle yararlı değil..pürüzsüz yapıyor ama cilt nefes alınamıyor..bu yüzden kullaanlarda minerallisini kullanırsa daha az zarar görür ciltleri

ben çok nadir kullanıyorm..su aralar hiç kullanmıyorum =))

bence de :))))) cok cok gerekmedikce surmem ztn 19 yasımdaym 2 kere belki sürdüm :-)

Hem dogalligi öldürüyor, hem cildi mahvediyor. Insan bence kusurlariyla güzel. Gölgeleri, cizgileri ve dogal rengiyle güzel cildimiz. Ne gerek var kullanip da cildi mahvetmeye. Cildim kötü ondan kullaniyorum diyenlere de kiziyorum, cildin kötüyse madem niye daha da kötülestiriyorsun cildini? :KK19: Hele yazin kullanmak tam bir eziyet. Ilk kez mezuniyetimde kullanmistim, bir daha kullanmak mi tövbe.
Cildi ve yüzü güzel olan bir arkadasim var, fondoteni, pudrasi, kapaticisi eksik olmaz yüzünden. Dogal halinin kiymetini bilmiyor, otuzunu gectiginde, cildi cökmeye basladiginda pisman olacak halbuki niye bu kadar yordum cildimi diye. :KK50:

Hem dogalligi öldürüyor, hem cildi mahvediyor. Insan bence kusurlariyla güzel. Gölgeleri, cizgileri ve dogal rengiyle güzel cildimiz. Ne gerek var kullanip da cildi mahvetmeye. Cildim kötü ondan kullaniyorum diyenlere de kiziyorum, cildin kötüyse madem niye daha da kötülestiriyorsun cildini? :KK19: Hele yazin kullanmak tam bir eziyet. Ilk kez mezuniyetimde kullanmistim, bir daha kullanmak mi tövbe.
Cildi ve yüzü güzel olan bir arkadasim var, fondoteni, pudrasi, kapaticisi eksik olmaz yüzünden. Dogal halinin kiymetini bilmiyor, otuzunu gectiginde, cildi cökmeye basladiginda pisman olacak halbuki niye bu kadar yordum cildimi diye. :KK50:

al benden de o kadar 25 yaşındayım 1 kere mezuniyetimde 1 kere abimin düğünü 1 kere de kendi düğünümde kullandım.. başka da yok, gerek duymadım hiç.. evet kullananları beğeniyorum hatta her defasında yaw bende başlıyım şuna ne güzel görünüyor, bakımlı bir hava veriyor diyorum ama hiç elim gitmedi..
ama ama bu günlerde pek bi merak saldım, acabamıkilerdeyim :///
hele de şu Smash Box Photo finish filan, acaba mı kiiiii :))

Akmaması gereken yerlerde mecburen baz olarak kullanıyorum fondötenin yerine aldığım bazlar o kadar iyi tutmuyor makyajı zaten onlar da kapıyor gözenekleri. Cildin bakımını düzenli yaptıkça bir problem oluşturacağını düşünmüyorum. Problemli ciltlerin kullanmaması gerektiğine ben de inanıyorum ama.

ben de fondotene karşıyım.Bir kere evlenirken kuaför sürmüştü.Bidaha da hiç sürmedim.Her çeşit makyaj malzemem var ama bi fondotenle pudram yok.İhtiyacım da yok çok şükür cildim gayet iyi böyle:KK19:

ayy bu arada böyle yazınca cildim kötüymüş gibi anlatmışım, hiç kullanmadım çünkü cildim düzgün, sivilcem filan yok ama fondöten kullanların cildi bana daha bakımlı geliyor. böyle porselen bebek gibi..

X