Antalyali Hanimlar,boncukcu nerde var?

MutlulukRecetem

EvlendmEkonomiyeCanVerdim
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
4.065
3
36
Merhaba canlarim :kedi:

Antalyaya yeni tasindim,fakat her sene orda bir kac ay gecirdigim icin az cok biliyorum bir kac yeri.

Ben bir boncukcu ariyorum,hani su taki malzemeleri satan yerlerden.

Eskiden,dövizcüler carsisinin ordaki kapali carsi var ya.. orda bir tane vardi hep ordan alirdim.Ama o yok artik :sinifsinif:

Merkezde baska nerde bulabilirim?

Simdiden cok tesekkür ederim zemuszemus

merhaba 2000 plazanın orada var 3 tane ...bir tanesi oldukça büyük ...aradığın herşeyi bulabilirsin sanırım orda..kolay gelsinyerimseniben

tam merkezde denebilir ...üçkapıların karşısında bir cami var karakaş camisi ...caminin yanındaki yoldan giriyorsun ve biraz ilerliyorsun zaten görürsün kırmızı tuğla renginde büyük bir bina....yakınında final dershanesi var...sümerbank var...bulunması kolay bir yer...buyrunnnnnnnnn

Galiba tahmin ettigin yeri biliyorum,sagol canim benim,cok tsk ederim opuyorumnanaktan

Cnm Antalya 2000 binasının çevresinde var (Işıklar yolundaki Üçkapılar ın tam karşısındaki Köfte Diyarının olduğu yoldan doğu garajına doğru azcık yürüyeceksin)

Şarampol tam köşedeki BıLGEHAN OTEL in arkasında salaş dükkanlar var oradanda temin edebilirsin.

Tunaboylu Mağazasının olduğu caddeden Güllük e giden tarafta dolmuş durağının hemen arkasında var yalnış hatırlamıyorsamda ismi Mavi boncuk .

Şimdilik hatırladığım bunlar cnm

Canim benim cok tsk ederim kaydirigubbakcemile5
Dogu garajin o taraflarda bir tane oldugunu biliyordum,ama bulamamistim tekrar bakacagim canim.

Tekrar cok sagol canim :teytey:

Bayanlar ben yeniyim formda nsl birşey paylaşılıyor bunu bulamadım yardım ederseniz sevinirimopuyorumnanaktan

Bayanlar ben yeniyim formda nsl birşey paylaşılıyor bunu bulamadım yardım ederseniz sevinirimopuyorumnanaktan

Canim anasayfa'da cesit cesit bölümler var,ilgini ceken bölüme girip,konulara ya yorum yapabilirsin yada o bölüme uygun yeni bir konu acabilirsin.

Ayrica hosgeldin opuyorumnanaktan

daha önceleri alışveriş yapmış oldugum boncukcular vardı ama şimdi yeni açılan bir yer var adı da BONCUKCU RIZA şarampol de kıvrak otelden hemen sağ tarafa girin 50 metre sonra sağ tarafta.şarampol caminin tam arkasında durukan çarşısı diye de geçiyor.

daha önceleri alışveriş yapmış oldugum boncukcular vardı ama şimdi yeni açılan bir yer var adı da BONCUKCU RIZA şarampol de kıvrak otelden hemen sağ tarafa girin 50 metre sonra sağ tarafta.şarampol caminin tam arkasında durukan çarşısı diye de geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…