Antalya liposuction veya bbl yaptıranlar

Mavilimkiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2021
17
5
54
Merhabalar,
Sırf bu konu için üye oldum. AntaLyada yaşıyorum daha önce 2 doğum yaptım. Kilom 57 ama karın ve bel bölgesinde yağlanma var. Aslında yağlanma az ama alt vücudum dar olduğu için çok şekilsiz ve koca göbek gibi duruyorum. Bu sebepten dolayı biraz araştırdım ve bbl yaptırmak mantıklı geldi kimileri yağlar eriyor yazmış ama yapılmış işlemlere bakıyorum insan vay be neysemiş ne olmuş diyor.ve ameliyat süreci sanırım çok zor. Bu ameliyatı olmuş yada karın bölgesine yeni sistem vaser yada lipomatik yaptırmış kişilerden yardım istiyorum. Süreç nasıldı memnun kaldınız mı ve doktorunuz kimdi? Mesela acı olarak sezeryanla karşılaştırıldıgında nasıldır?

Aynı durumda bende sizin gibi 2 doğum yaptım 12 Haziran ben oldum sırt-bel-bbl lazer liposucton yaptım ilk günlerim sayılır görseli görünce bu gün iyiki yaptırmışım dedim

Çocuğunuza bakacak birileri var ise yaptırın ben sezeryan olmadım hiç ama onkadar abartlıldığı kdar ağrısı olan birşey değil fakat ilk 1-2 hafta dayak yemiş gibi ağrıyor her yanınız bu sebeple eğilip kalkamaz çocuklarınızla tam ilgilenemezsiniz.Ben iyiki yaptırmışım diyorum karnım dümdüz belim kıvrımlı popomada yap enjekte etti doktor.100 yıl spor yapsam ulaşamayacağım vücud tipine sahibim şuanda.Ancak iyi bir doktora gitmek gerekli.Facia yaşayan insanlarda çok fazla

Merhabalar,
Sırf bu konu için üye oldum. AntaLyada yaşıyorum daha önce 2 doğum yaptım. Kilom 57 ama karın ve bel bölgesinde yağlanma var. Aslında yağlanma az ama alt vücudum dar olduğu için çok şekilsiz ve koca göbek gibi duruyorum. Bu sebepten dolayı biraz araştırdım ve bbl yaptırmak mantıklı geldi kimileri yağlar eriyor yazmış ama yapılmış işlemlere bakıyorum insan vay be neysemiş ne olmuş diyor.ve ameliyat süreci sanırım çok zor. Bu ameliyatı olmuş yada karın bölgesine yeni sistem vaser yada lipomatik yaptırmış kişilerden yardım istiyorum. Süreç nasıldı memnun kaldınız mı ve doktorunuz kimdi? Mesela acı olarak sezeryanla karşılaştırıldıgında nasıldır?
Malesef yaptırlanlar yazmıyor bende acı kısmı nasıldır diye düşünüp duruyorum 🙁

Çocuğunuza bakacak birileri var ise yaptırın ben sezeryan olmadım hiç ama onkadar abartlıldığı kdar ağrısı olan birşey değil fakat ilk 1-2 hafta dayak yemiş gibi ağrıyor her yanınız bu sebeple eğilip kalkamaz çocuklarınızla tam ilgilenemezsiniz.Ben iyiki yaptırmışım diyorum karnım dümdüz belim kıvrımlı popomada yap enjekte etti doktor.100 yıl spor yapsam ulaşamayacağım vücud tipine sahibim şuanda.Ancak iyi bir doktora gitmek

X