Antalya bölgesinde otel tavsiyesi istiyorum

Esila09

Nirvana
Pro Üye
1 Ekim 2010
20.532
48.945
Merhabalar.. Öncelikli olarak side de olmak üzere antalya da 4 veya 5 yıldızlı güzel bir otel arıyorum. Öncelikli tercihlerim Herşey dahil konsept,özel plaj,kum, en azından cakıl deniz, denize yakın ( aradan yol geçebilir) birden fazla havuz , su kayagı, animasyon ekibinin ve aksam showlarının iyi olması, split klima, otobüs ile ulaşımın rahat olması. Daha önce kaldıgım için antalyanın diger ilceleri ikinci tercihimiz fakat otel tatili yapıyoruz, eger güzel bir fırsat cıkarsa alanya-kemer de olabilir. 5 gece eylül ayı düşünüyoruz, ücret olarak 90 tlyi geçmezse cok cok iyi olur.

Örneğin side laphetos beach dikkatimi çekti fakat ücret belirtilmiyor sanırım. Yine alanya galeri resort otel de bu sekilde. ücretler ne zmn belirlenip acıkalacak? Su anda bu oteller ile çalışmıyormusunuz?

Merhabalar.. Öncelikli olarak side de olmak üzere antalya da 4 veya 5 yıldızlı güzel bir otel arıyorum. Öncelikli tercihlerim Herşey dahil konsept,özel plaj,kum, en azından cakıl deniz, denize yakın ( aradan yol geçebilir) birden fazla havuz , su kayagı, animasyon ekibinin ve aksam showlarının iyi olması, split klima, otobüs ile ulaşımın rahat olması. Daha önce kaldıgım için antalyanın diger ilceleri ikinci tercihimiz fakat otel tatili yapıyoruz, eger güzel bir fırsat cıkarsa alanya-kemer de olabilir. 5 gece eylül ayı düşünüyoruz, ücret olarak 90 tlyi geçmezse cok cok iyi olur.

Örneğin side laphetos beach dikkatimi çekti fakat ücret belirtilmiyor sanırım. Yine alanya galeri resort otel de bu sekilde. ücretler ne zmn belirlenip acıkalacak? Su anda bu oteller ile çalışmıyormusunuz?

sizin aradığınız özellikte hatta çok daha fazlasını sunan side kumköy mevkiinde barut oteller zinciri var.biz geçen yıl eylül ayında bunlardan arum barut'a gittik otel çok güzel müşteri kalitesi çok iyi genelde turistler var ve insan rahat bir tatil yapıyor.ancak biz iki kişi günlüğüne 300 tl verdik ki bu bize yapılan indirimli fiyattı.netten bakarsınız artık size uygun gelirse kararınızı verirsiniz.

fantasia balayında gittiğimiz otel
ara intte istersen

teşekkür ederim, onların ücreti çok fazla gelicek sanırım alternatifleri bekliyorum :)

Merhaba byza,

Size önerebileceğim oteller şunlardır.

Side

Süral Garden Otel

Side Corolla Hotel

Aqua Marin Beach Resort

Narcia Resort Side

Lara

Club Otel Falcon

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

kesinlikle falcon hotel ben balayımı orda gecirdim yemekleri,otel hizmetleri,manzaralı odaları,kapalı açık kaydıraklı havuzları,akşam canlı muzıkle otel şenlık havasında oluyordu...ben aralık ayında gıttım ve çok memnun kaldım araba kıralayıp etraftakı yerlerı gezdık ve sehir merkezıne yakın olmasının avantajlarını yaşadık..

X