Antakya...Hatayda Otel Arıyorum :) Yardımcı olurmusunuz?

S_A

E.Z
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
3.240
273
32
Kızlar,

Ekimde evleniyorum ve balayına hataya gidicez. Son bahar olduğu için böyle birşey seçtik..

Benim istediğim oldukça ucuz bir otel bulmak. Cünkü lüks otel istemiyorum tatilimizi otelin etkinlikleri güzelliği değil biz kendimiz gezerek görerek güzelleştirmek istiyoruz. Anlayacağınızotel sadece uuyumak için olacak. Yemeklerimzi hep dışarda yiyecez..

Bildiğiniz Ucuz otel varmı? ( Pansiyon olmasın temizliğiyle uğraşamam )

Hatayda tatil yapanlar nasıldı?

Merhabalar Antakya'da yaşıyorum yardımcı olmak isterim bi fiyat aralığı verirseniz. Merkez'de olmasını istersiniz sanırım şehri gezmek istiyosanız.

Merhabalar Antakya'da yaşıyorum yardımcı olmak isterim bi fiyat aralığı verirseniz. Merkez'de olmasını istersiniz sanırım şehri gezmek istiyosanız.

MErhaba canım vallahi oldukça ucuz olsa iyi olur lüks olmasınada gerek yok.. yeterki oda servisi olsun odalar temizlensin ve ne bileyim işte gezebileceğim yerlerin yakınında olsun...

Harbiye şelalelerinin orda PRENSES DEFNE OTEL varmış... mail attım fiyat sormak için fakat henüz cevap gelmedi...

mesela geceliği kişi başı 100 liraya kadar olabilir...

şimdiden teşekkür ederim

Antakya Harbıye de Tarbuş otel var.Eşim iş seyahatlerınde tercıh edıyordu.Fıyatı gecelık kısıbası 60 tl ımıs.Kahvaltı dahıl fıyat bu ıstersen bır arastır.Temız ve ıyı bır otel oldugunu soyluyordu bana.

Arkadaşlar Ottoman palace da kaldık süperdi !!! Ben ucuz bir otel istiyordum ama eşim gitmişken güzel olsun dedi..

Ottoman Palace da termal var güzellik salonu spor salonu havuzlar saunalar masajlar herşey var. Tavsiye edilir!!

the anı life hotels'i tavsiye ederim. genel müdürü var Deniz hanım. çok şeker bir bayan...

iş için kalmıştım bir kaç kere, hem çok güzel hem de fiyatı uygun

Ottoman Palace a rezervasyon yaptırdık 😊 balayı paketi de yaptırdık 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…