Annesizler Günü....

canım çok duygulandım,başınız sağolsun,mekanı cennet olsun

Allah sabırlar versin mekanı cennet olsun inşallah

ıçerik nedeniyle konunuz ” Acısıyla -tatlısıyla “Bölümüne taşınmıştır bilginize

annesini yitirmiş biri olarak bunun ne kadar zor olduğunu biliyor ve seni çok iyi anlıyorum canım allah sabırlar versin.mekanları cennet olsun inşallah..

hayat bu acısıyla tatlısıyla bi şekilde devam ediyor..bize düşen onlar için bolca dua edip onlara yaraşır evlatlar olmak..

basin sagolsun canim,mekani cennet olsun,her anneler gununde benimde annesi olmayanlar aklima gelir uzulurum onlar icin,,,,
ama bu sonsuz bi ayrilik degil,hepimizin gidecegi yer ayni,,,,
sabirlar versin Rabbim,,,,,,,,,,,,,size ve tum annesini kaybetmis olan arkadaslara:1hug:

basin sagolsun canim,mekani cennet olsun,her anneler gununde benimde annesi olmayanlar aklima gelir uzulurum onlar icin,,,,
ama bu sonsuz bi ayrilik degil,hepimizin gidecegi yer ayni,,,,
sabirlar versin rabbim,,,,,,,,,,,,,size ve tum annesini kaybetmis olan arkadaslara:1hug:

sağol canım benim.........bende hiç istemiyorum bayramların gelmesini anneler gününün gelmesini............annemi bir bayram sabahı kaybettim çünkü..........

annesini yitirmiş biri olarak bunun ne kadar zor olduğunu biliyor ve seni çok iyi anlıyorum canım allah sabırlar versin.mekanları cennet olsun inşallah..

hayat bu acısıyla tatlısıyla bi şekilde devam ediyor..bize düşen onlar için bolca dua edip onlara yaraşır evlatlar olmak..

Allah sanada sabırlar versin ,seninde anneciğinin mekanı cennet olsun inşallah..Ne yazıkki yapacak hiç birşeyimiz yok ...

Hayat ne kadar acı değilmi bende anneciğimi kaybedeli 44 gün oldu.Halen kabullenemedim yokluğunu ve halen şaka gibi geliyor....

Anneler gününü annesi olmayanlardan başka istemeyenler de var..Benim gibiler...Anne olup da şimdi anneler gününü kutlayacak çocukları olmayanlar...Yine geldi anneler günü...Yine benim kursağımda bir düğüm...Arkadaşlar çocuklarının babalarıyla kendilerinden gizli kendilerine nasıl hediye aldıklarının hikayelerini anlatacaklar yine.Ben yine sahte gülücüklerle dinleyeceğim arkadaşımı dünyanın en mutlusu yapan bu olayı...ıçim sızlayacak yine...ıçim yanacak...Oğlum yaşasaydı diyeceğim yine,o da babasıyla benden gizli hediye alırlardı bana...Belki geçen sene olduğu gibi bazı öğrencilerim okul dolabıma anneler günümü kutlayan yazılar asar benden habersiz,ben de onlarla avunurum bu yıl da oğlumsuz geçirdiğim bu anneler gününde...

Allah annesizlere , evlatsız annelere sabır versin....

Allah hiçbir cocuga annesizlik acısı , hiçbir anneye evlat acısı yaşatmasın...

canım başın sağ olsun...yanlız değilsin arkadaşım bende sendenim....ama ağlasanda sızlasanda giden geri gelmiyor...bize düşen görev bol bol dua....sevgiler...

Başınız sağolsun:çok üzgünüm:hepinizin
Allahım sabırlar versin :çok üzgünüm:mekanları cennet olsun işallah

öncelikle başınız sağolsun
mekanı cennet olsun sizede sabır diliyorum

sevgileri bir güne sığdırmak nedense bana hep itici geliyor
benim annem yaşıyor fakat babam yok yaşamıyor
babalar gününde acı pekişiyor tabiki içimde aynen sizler gibi
şu özel günler kalksa herkes daha mutlu olacak
neden sevgimizi illaki o güne saklıyormuş gibi davranıyoruz
neden olmayanların canını yakıyoruz
neden birşey alack durumu olmayanları zora koşuyoruz
bence çok anlamsız

annemın yokluğunu hergün hissediyorum.bende hersabah kalktığımda onun hayatta olmadığını anladığımda her sabah yenıden yaşıyorum aynı duyguyu...DUA ediyorum bolbol başka yapacak birşeyim yok...
her bayramlarda,her özel günlerde daha da yaralarım acıyor kanıyor..Rabbım sen dualrımız kabul et...mekanları cennet olsunn tüm kaybettıklerimizin...
ahh annem 8 yıl oluyor sen gidelı ama ben hala alışamadım,hala arıyorum sıcacık kucağını,gülüşünü,herseyınıııı...

Mesajlarınız bir tokat gibi çarptı yüzüme,bazen insan sıkılıyor ve şikayetçi oluyor ya aslında ne kadar haksızlık yapıyormuşuz.Annem yanımda annemle anneler günü kutlucam yanımda oğlumla.Ben bu anın keyfini doyasına çıkartıcam ve bunu bana siz fark ettirdiniz hemde hergün.Allah size güç versin sabır versin.Paylaşımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

Anneler gününü annesi olmayanlardan başka istemeyenler de var..Benim gibiler...Anne olup da şimdi anneler gününü kutlayacak çocukları olmayanlar...Yine geldi anneler günü...Yine benim kursağımda bir düğüm...Arkadaşlar çocuklarının babalarıyla kendilerinden gizli kendilerine nasıl hediye aldıklarının hikayelerini anlatacaklar yine.Ben yine sahte gülücüklerle dinleyeceğim arkadaşımı dünyanın en mutlusu yapan bu olayı...İçim sızlayacak yine...İçim yanacak...Oğlum yaşasaydı diyeceğim yine,o da babasıyla benden gizli hediye alırlardı bana...Belki geçen sene olduğu gibi bazı öğrencilerim okul dolabıma anneler günümü kutlayan yazılar asar benden habersiz,ben de onlarla avunurum bu yıl da oğlumsuz geçirdiğim bu anneler gününde...

canım benım aglayarak okudum yazını,üzülme neolur,rabbım sana en guzel hedıyeyı vermiş cennette bı yavrun var ve yurekten ınanıyorumkı Allahım sonrakı melegıne bu yavrundan aldıgı omrun fazlasını vercek önemlı olan senın ve eşinin saglıgı,kıb

X