Annesinin Kedisi

keçi kxixz

güzel
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
739
1
Annesinin kedisi. karda açan çiçeğim,tamda bu gün 21 yıl önce minik bir kuş gibi evimize neşe saçtı. Gün oldu kızdık. kırıldık. yönettik. dövüştük ama hep birbirimizi sevdik. Evet kardelenimin bu gün 21 yıllık hayat maratonu tüm hızla devam ediyor. :nazar: Bundan üç yıl öncesine kadar sevgiyle sarılıp doğum gününü kutluyordum ama ama artık telefonla yetinmek zorunda kalıyorum. Sadece sesini duyuyorum. Canım yavrum sevgin artarak devam ediyor. seni kucağıma aldığım ilk gün nasılsa bu günde aynı mutlulukla seni seviyorum.
Doğum günün kutlu olsun bebeğim.:emir_bebek:
Tüm kadınlarımızada Allah bu mutluluğu yaşatsın. çünkü bu mutluluk anlatılmaz yazılmaz yaşanır.

evladınızın doğum günü kutlu olsun
daha nice nice uzun ömürler versin size evladınızla beraber inşallah

nice senelere canım,kuş yuvadan ucmuş sanırım.olsun be keçi kız.canları sağ olsunda çoşkulu sesleride yeter bize.mutlu sağlıklı huzurlu yıllar kızının olsun.canım benim üzülme,bende senin gibiyim şimdi.çok özledim onu. seni anlıyorum.tez günde hasret gideririsiniz inşallah.a.s.

nice senelere canım,kuş yuvadan ucmuş sanırım.olsun be keçi kız.canları sağ olsunda çoşkulu sesleride yeter bize.mutlu sağlıklı huzurlu yıllar kızının olsun.canım benim üzülme,bende senin gibiyim şimdi.çok özledim onu. seni anlıyorum.tez günde hasret gideririsiniz inşallah.a.s.

Sağol canım ya kuş yuvadan okumak için uçtu ama farkeden neki. Ha evlenmiş ha okumaya gitmiş. Sonuçta doğum gününde bile sarılıp doyasıya öpemiyorum. koklayamıyorum sevda çiçeğimi. Ne yapalım öyle olsun. Allah acılarını göstermesin. Sende tez zamanda kavuşursun yavruna inşallah.

İyi dilekleriniz için sağolun kızlar. Öyle bir durumdayınki seviniyormuyum üzülüyormuyum inanın onuda anlamıyorum. Tek bildiğim net bir şey ise sevda çiçeğimin kardelenimin özlemi içimi sızlattı bu gün. Her zaman özlüyordum ama bu gün daha bir ağır bastı annesinin kedisinin özlemi. Allah Hepimizin yavrularını korusun.

ay kedisinin anası kedisi yanında yok diye duygusallaşmış mı....?minik kedinin 21 . yaşı kutlu olsun annesi benimde minik bir kuzum var ve 4 yaşına bastı nasıl geçiyor onla günler hiç anlamadım....bende senin gibi evladımla gurur duymak istiyorum bu yüzdende onu yetiştirirken herşeye özen gösteriyorum ...rabbimden dileğim onları ;minik kuzuularımızı ,kedilerimizi, papatyalarımızı bizlere bağışlasın ve acılarını göstermesin...umarım tez elden okulu biterde kavuşursunuz kızınıza oda size.....=)tekrar mutlu yıllar dileyin kızınıza hayat güzeldir ve çocukla anlam kazanır .......sevgiyle kalın=)

Evladınızın doğumgünü kutlu olsun sağlıklı ve mutlu nice yıllar onunla olsun işallah
henüz anne değilim ama annelik böyle birşey demekki her zaman aklında her zaman onunla :1hug:

ay kedisinin anası kedisi yanında yok diye duygusallaşmış mı....?minik kedinin 21 . yaşı kutlu olsun annesi benimde minik bir kuzum var ve 4 yaşına bastı nasıl geçiyor onla günler hiç anlamadım....bende senin gibi evladımla gurur duymak istiyorum bu yüzdende onu yetiştirirken herşeye özen gösteriyorum ...rabbimden dileğim onları ;minik kuzuularımızı ,kedilerimizi, papatyalarımızı bizlere bağışlasın ve acılarını göstermesin...umarım tez elden okulu biterde kavuşursunuz kızınıza oda size.....=)tekrar mutlu yıllar dileyin kızınıza hayat güzeldir ve çocukla anlam kazanır .......sevgiyle kalın=)

Canım benim Allah seninde yavrunu bağışlasın. Şimdi senin en güzel yılların çocuğunun en tatlı en teslimiyetçi yılları.Ben inanıyorumki sende gurur duyacağın bir evlat yetiştireceksin. Bir bakacaksınki boyuna gelmiş. Güzel günler yavrunla birlikte geçsin.:nazar:

Evladınızın doğumgünü kutlu olsun sağlıklı ve mutlu nice yıllar onunla olsun işallah
henüz anne değilim ama annelik böyle birşey demekki her zaman aklında her zaman onunla :1hug:

canım benim inşallah anneliği tadarsın ve benim yazdığım satırları hatırlarsın. Annelik yazılmıyor anlatılmıyor sadece yaşanıyor, birtanem. Temennim bu duyguyu sen ve tüm kadınlarımız tadabilsin. Öptüm.Şeniz

X