Annesi sigara içen bebekler ..Bi bakın.

kleshtina

Bir kedim bile yook...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
333
1
37
Düşünün rabbim size küçük minik bi yavru vermiş.
İçinizde sizinle annesine bağlı anne ne yaparsa o, yerse yer ,yemezse aç .
Siz sigara içtiğiniz de o çaresiz bağıramıyor annecim içme ne olur ben daha çok küçüğüm beni sevmiyor musun ..:çok üzgünüm:
Benim için fedakarlık yapamazmısın anne daha şimdiden bana zarar gelebileceğini bilerek içiorsun ben doğduğum da bana ne kötülük yapacaksın??:çok üzgünüm:Ben seni seviyorum anne sen de beni sev bak bazı anneler bebekleri için bırakıyorlar o pis şeyleri sen de beni sev..:a015:
Yapmayın hanımlar günah haklarına giriyorsunuz bebeklerinizin .Rabbim soracak hesabını emanete hıyanetten bilesiniz. Bunun ahireti de var....

Eklentiler

• $resim26655214zk6.jpg
    $resim26655214zk6.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 140
canım haklısın yazık bebişlere ama ne desekde onlar sigaradan vazgeçemiyorlar sanırım yapacak bişey yok bir tek benim bildiğim sigara içen annelerin bebeklerinin kalbinde delik olma riski olduğu inşallah hepsinin bebişi sağlıklı olur

ınşallah , Allah Kimsenin bebişinde sağlık problemi yaratmadan hayırlısıyla doğmasını nasib eder ama bebek sağlıklı doğsa bile ilerde gelişim bozukluğu ve kalp rahatsızıkları çekebilir bence hiç bir arzu bu riske girmeye değmez ...ıçen anneleri kesinlikle kınamıyorum ama onca sene uğraşıp , hem maddi hem manevi çöken ama bebek sahibi olamayan anne adaylarının yerine koysunlar kendilerini . Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın .

iyiki biraktimm...
henüz bebegim yok ama olursada onu tertemiz bi vücutla karsilamak istiyorum..
hamile oldugunu ögrendiginde biraksan bile kandaki nikotin 1 yil vücuttan tam atilmiyor ve o zehri kan yoluyla bebegine zaten geciriyorsun...
maalesef ben bunu gec anladim ama gelecegi düsünerekte biraktim...
nolur icen arkadaslarda biraksinlar...

X