anneni yormadan gel teyzecimm :)

C

cemilesultan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cemilesultan
mrb arkadaşlar bi sorum olacaktı anne olan arkadaşlara dün saat 6 tıda kardeşimin sancıları başladı ama 10 dk bir 5 dk bir arayla oluyodu 24 saati geçmesine rağmen hala 1 ,30 cm açılmış dedi ebe kanamasıda oluyo az sancı bi geliyo bi gidiyo çoğalmıyo normal mi bu durum açılması beklicek dimi ama süre çok uzun oldu daha çok beklermi yoksa sancılar çoğalırmı benim hiç fikrim yok sizlere sormak istedim cvp larınız için şimdiden tsk ederimmmmm allah bütün hamilelere kolay lık versin allah hepsini kurtarsın :1hug:

bilmiyorum ki canım ya allah yardımcısı olsun[/QUOT

sağol canım seninide yardımcın olsun .. ya aslında daha önceden anne olanlar daha iyi biliyodur normalde kaç gün çekiliyo sancı ben kardeşimi öyle görünce daha çok üzülüyorum allah yardımcı olsun onu çok seviyorum bi tanecik kardeşimmmmmmmmmmm :):asigim:

kimsenini bilgisi yok mu yaaaa herkez nerede ?????? senağlama

canımbenim komşumun sancısı başladı hastaneye kaldırıldı. açılma olmamıştı. doktor açılmanın bekleneceğini bunun bir günde sürebileceğini bir hafta da sürebileceğini belli olmadığını söyledi. kız en son dayanamadı gözü kesmedi beklemeyi ağrıya dayanamadı sezeryan yapmışlardı. tabi kendi yaşayanlar daha iyi bilgi vereceklerdir.

Kardeşinin günü doldu mu yoksa gününe var mı daha bu da önemli. Benim de oğlumda 10 gün önceden doğum sancıları başlamıştı, NST sonuçları nasıl, dr.u buna bakıp bir karar verir sanırım. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Kardeşinin günü doldu mu yoksa gününe var mı daha bu da önemli. Benim de oğlumda 10 gün önceden doğum sancıları başlamıştı, NST sonuçları nasıl, dr.u buna bakıp bir karar verir sanırım. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

geçti bile doğumunun günü hemde baya ya onu öyle görmek çok kötü umarım fazla uzun sürmez hemen olur doğumu hepinize tsk edeerimmmyerimseniben

benimde bildiğim de doğumdan doğuma değişiyor yani bi günde de sancılanıp doğurabilir ya da 1 hafta doğum sancısı çekip de açılma olmayabilir.Allah ablana kolay sağlıklı doğumlar nasip etsin

çok sağolun sizede hayırlı doğumlar nasip etsin allahım :1hug:

X