Annemle gidebileceğim otel arıyorum...

Demoniac

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
281
14
Merhaba,

Ağustosun ilk haftası annemle gidebileceğim bir otel arıyorum. Ege Akdeniz farketmez önceliğim annem tesettürlü rahat edebileceği bir yer olsun, fiyatı mümkünse uygun olsun, denizi kayalıklı olmasın gidipte beğendiğiniz tavsiye edeceğiniz yerler var mı kızlar. Armutlu tatil köyünde heryer full dolmuş orayı düşünmüştüm ama olmadı.

Balıkesir sarımsaklı. Alder otel. Sarımsaklı merkeze 2 km sessiz sakin kafa dinlersin. Ben geçen ay oradaydım. Tesettürlü. Hatta hamile bayanlar vardı. Aile oteli kimseden şikayetimiz olmadı çok şükür. Sizin gibi annesi ile gelen bir arkadaşta vardı hatta. Denizi güzel.zemin kum. Plajı var.şezlong için para ödemezsin.tam pansiyon açık içecekler (çay kahve meyvesuyu) ücetsiz. Kapalılar için ücretini ödeyip alabilirsin.yemekleri çok güzel. Bize kişi başı 85 tl fiyat vermişlerdi.pazarlık ile 50 ye çektik.üstelik k.kartı ile ödedik bir kısmını.bu arada havuzu resimlerinden biraz küçük.araştırırsın ama ben öneriyorum şahsen. Iyi tatiller şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…