Annemin rahminde myom çıktı 10 gün içinde ameliyat olması gerekiyormuş :(

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.433
11
36
Kızlar moralim çok bozuk annemler dün doktora gittiler rahimde myom çıkmış her tarafı sarmış dr 10 gün içinde acil ameliyat olman gerekir demiş birde orta kulak iltihabı çıktı senağlama

geçmiş olsun canım.üzülmeyin ameliyat olup kurtulur insallah.siz saglıkçısınız daha metanetli olmak zorundasınız...sevgilerimle

hiç vakit kaybetmesin canım bir anönce olsun kurtulsun allah korusun daha ciddi sonuçlar olabilir.hiç üzülme annecine moral ver.gecmiş olsun bol şifalar tatlım.

Çok geçmiş olsun.Rabbim kolay geçitlerden geçirsin.İnşallah tez zamanda iyileşir.

yaa çok gemiş olsun canım Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallahh

gecmis olsun canim anneminde rahminde miyom vardi gecen ay rahmi alindi insallah annende sagligina yenidne kavusur canim

korkacak hıcbısey yok canım benım annemde yenı oldu rahımı komlple aldılar myomlar sarmıstı ama sımdı sapasaglam hıcbı sıkayetı kalmadı eskısınden daha dınc dıyebılırım :nazar::nazar::nazar:

sağolun kızlar destek oluuyosunuz bana teşekkür ederim inşallah iyileşir bir an önce

allah acil şifalar versin.. bozmayın moralinizi inş ameliyat iyi geçer..

Allah anne' ne acil sifalar versin bir an once Ameliyat olup kurtulsun rabbim guc versin
gecmis olsun insallah

Canım benim çözümü var çok şükür.Çoğu kadının yaşadığı bir şey.İyileşir annen.Çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun cnm ama o birçok kadında görülen bir durum.ameliyatta olcakmış.tamamen kurtulucak.sağlıklar diliyorum.a.s.

ikiside anladıgım bir hastalık deil.. çok kötü bişi gibi gelmedi inş cok önemli bişi deildir çok gecmiş olsun
bence kendini heder etme sen ayakta kalmalısınki annene yardım edebilesin

geçmiş olsun canım..
üzülme.benim annemde aynı sorundan ameliyat oldu.
şimdi sapasağlam maşallah.allah yardımcınız olsun

canım hıc korkma annene acıl sıfalar dılıyorum bende 1 yıl once bu amalıyatı oldum rahmımı ve 2 yumurtalıgımı aldılar yanı hıc bır sey bırakmadılar 45 yasındayım su an sadece menopoz sıkayetlerım var onada dr rum zorunlu olarak hormon kullan mamı onerdı 1 yıldır hormon kullanıyorum ve 6 ayda kontrellere gıdıyorum bazen amalıyat kacınılmaz oluyor yeterkı patolojı temız cıksın umurım temız cıkar annenın kıde eger amalıyat oldu ıse acıl sıfalar dılıyorum

Kızlar moralim çok bozuk annemler dün doktora gittiler rahimde myom çıkmış her tarafı sarmış dr 10 gün içinde acil ameliyat olman gerekir demiş birde orta kulak iltihabı çıktı senağlama

çok acil şifalar canım...
umarım annen biran önce iyileşip saglıklı bi şekilde aranıza döner...:teselli:

canım hiç korkma benimde annem aynı ameliyatı 8 yıl önce oldu.aynı şekilde dr çok acil ameliyat olman gerek demişti.şimdi çok iyi maşallah.bizde çok korkmuştuk ama korkmaya hiç gerek yok kadınların çoğu bu ameliyatı oluyo.geçmiş olsun

canım geçmiş olsun üzülme tedaviye cevap veren bir hastalıktır en kısa zamanda iyileşecektir aklına kötüsünü getirme pozitif düşün

X