Annemi sevemedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse inş senin kocan da vefat etmez canım diyerek konuyu kapatıyorum
Sizde o Cok elestırdıgınız ananıza benzemıssınız bakıyorum da ya da hakettıgınız zaten oymus kadın da hakkınızı vermıskadın bılmıs de davranmış. Helal olsun saygı duydum annenize malını blıyormus da deger vermemiş

Delta senin annen değişmez. Kronik mutsuzlar değişmez. Çevrelerininde enerjilerini tüketirler. Sen kendi enerjini koru. Gerisini çok düşünme. Düşündükçe neden neden neden. İşin içinden çıkamazsın. Çözüm sende değil. Bunu bil yeter. Keşke herkesin anası babası düzgün olsa. Ama olmuyor işte.

D Deltavealfa ben sizi anladim .
Annenize karşi dolmuşsunuz ,öfkelisiniz .
O sizin için birşey yapmamiş,sizi teselli etmemiş,maddi destek vermemiş arti sevgide göstermemiş şimdi ama hepsini sizden bekliyor .
Alamazsa duygu sömürüsü yapiyor ,ben sizi doğurdum ben çok hastayim diyerek.
Etrafında pervane olmanizi bekliyor.
Ben sizi hakli buldum .
Yerinizde olsam evimde kalmasi için cağirmam .
Yenilikleri öğrenmesi için yardımcı olurum ki, kendi ayaklari üstünde dursun .

Hayır aldırma burdkilere kötü evlat falan değilsin, herkesn annesi Melek sanıyorlar, senin annen gibi kadınlar çok var görüyorum depresyonda olan da vardır ama çoğu bunu huy edinmiş, kendini acindirip kendilerine baktırmak dertleri, halbuki hoşsohbet olsa, sıkıntısı yoksa sadece çorba bile yapsa sen mutlu olursun, varsın yapmasın ama zamanında olsun senin için cabalamis olsa bunu görürsün...benim annem Bir dönem depresyondaydi ben çocuktum bunu şimdi anlıyorum, yatar uyurdu birşey yapmazdi evde vs, sonra çalıştı bir dönem o zaman ben çok ev işi yaptım ama çalışıyordu kadın bizim için ne yapsın, şimdilerde bakıyorum evet iyi ve çabalıyor, evde iş yapma boşver diyorum bana gelince akşama yemek yapıyor sadece,eğer enerjisi varsa birşeyler yapmaya çalışıyor... maalesef anneniz huy edinmiş, babanz öldükten sonra mağdur psikolojiaine girdi sanirm

Aynı yorumu sen yapmışsın kadina, o da sana yazınca neler dedin, madem kaldiramayacaktin yazmasaydin kadına o cümleyi, yazdıkların çok çirkin tanımadan etmeden

Aynı yorumu sen yapmışsın kadina, o da sana yazınca neler dedin, madem kaldiramayacaktin yazmasaydin kadına o cümleyi, yazdıkların çok çirkin tanımadan etmeden
Dışarıdan okuduğum halde ben rahatsız oldum ya. Takmış kadına, bu yorumlar nedir böyle? Daha önce o üye ile tartıştı mı da taktı böyle? İllaki ki haklı çıkacak, susmamış vır vır vır.

Yaptığı her işi öve öve bitiremeyin böyle ufacık bişey yaps ane güzel yapmışsın ben geçen dendim becermedim snein gibi ypamaıyorum diyin biz kadınlar zaten gazla çalılıyoruz o gazla neyi övdüysen ona devam eder. Bi gün anneme deidlerki kekin güzel olmuş bunu diyen akrabalrımkz ne zaman gelse annem onlara koşa koşa kek yapıyor.

İnsan keyfi her gun uyumaz o kadar. Ya fizyolojiktir. Ya psikolojik. Her Türlü gerçekten hasta. Demiri eksik olabilir mesela demir çok düşük olduğunda kışını koluna kaldıramayacak kadar halsiz hissedebilir. Ya da major depresyonda olan biri uykudan uyanmak istemeyecek kadar uyuyabilir. Her türlü yemeğim yok, of kalksin demek yerine siz yardımcı olmaya çalışın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…