anneme yeni imaj yapmak lazımm :)

NnUuRr7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2010
4
0
kızlarr hepinize meraba :KK3: düşündüm düşündüm bilemedim ben onu.. anneme yeni bi imaj yapmak istiyorum çünkü morali çok bozuluyor :KK19: kendini beğenmiyor artık ee ama bakmıyor ki zaten tabi beğenmezz :KK19: ama olsun kıyamam ben ona.. kendisi 40lı yaşlarda bir ev hanımı :96: napsam ki ???

cnm saç rengi, modeli, makyaj, kıyafet... çok şey yapabilirsiniz..

bence saçlardan başlayabilirsiniz canım.bir kadını en çok saçları değiştiriyor çünkü.saçları açık renkse koyu renge boyasın.veya koyu renkse açık bir renge.tabi ten rengi müsaitse.ayrıca orta yaştaki bayanlara perçemi çok yakıştırıyorum ben.çok genç gösteriyor.onu da deneyebilir mesela:KK16:

aslında saçlarında biraz problem war.. uzatmak istiyo ama uzatamıyo böle tülü tülü sanki :KK55: koyu renk aslında saçları ben röfle yaptr bak diorum ama istemiyo uğraşamam die..

kızlarr hepinize meraba :KK3: düşündüm düşündüm bilemedim ben onu.. anneme yeni bi imaj yapmak istiyorum çünkü morali çok bozuluyor :KK19: kendini beğenmiyor artık ee ama bakmıyor ki zaten tabi beğenmezz :KK19: ama olsun kıyamam ben ona.. kendisi 40lı yaşlarda bir ev hanımı :96: napsam ki ???

Öncelikle annen için birşeyler yapıyor olman , çaba göstermen destek istemen gerçekten çok duygulandırdı beni... Bunun için kutluyorum seni.. Arkadaşlarıma katılıyorum bende. saçlardan başlayabilirsin.. hiç kullanmadığı farklı bir renge yavaş yavaş geçebilir.. modelini değiştirtebilirsin...

Öncelikle annen için birşeyler yapıyor olman , çaba göstermen destek istemen gerçekten çok duygulandırdı beni... Bunun için kutluyorum seni.. Arkadaşlarıma katılıyorum bende. saçlardan başlayabilirsin.. hiç kullanmadığı farklı bir renge yavaş yavaş geçebilir.. modelini değiştirtebilirsin...

:KK17: utandımm.. kestirmeye kalkıyor ama kısa saç yakışmıyor ki ben de kestirmesin diye böyle bi değişiklik mi yapsak ki diye düşündüm.. de işte bulamadm bi türlü :KK50:

İnce telliyse saçları kalın dalga yaptırtabilirsiniz. kalıcı iri dalgalarla daha gür durur saçları

Öncelikle saçlarından başlasın değişiklik yapsın yüz yapısına göre güzel bir kesim olabilir sonrada boyuna ve kilosuna göre kıyafet seçebilirsin annene

X