ANNEM

Rengarenk kelebekler

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
608
283
34
Annem surekli beddua ediyor.hic birseyimizi paylasamiyoruz.bir problemi anlatsam problem yasadigim kisiye, en ufak bir hatamiz olsa bize bazsen de kendisine..10 cumlesinden 9u beddua.bu ortamda o kadar mutsuzum ki.. gecen 25 yasindaki kiz kardesimi dovmeye kalkti.tek sucu lazim olan esyayi kullanilmiyor diye cope atmis.bunyuzdrn ona vurdu.dusunebiliyor musunuz...ve ben unutamiyorummm..annemin yakin zamanda ysptiklari bunlar...daha beler var neler...agzindan bir dua cikmiyor..hayir duasi yok zaten...Allah.. yapasin ....diyerek beddualar ediyor..40 ksuur yasinda ama aksamlara kadar yatar.hastalik hastasıdir..ben uzaktayim çalışıyorum. .tatil zamanlarinda gorurum sadecec o da hep böyle problemli..ama kizkardesime vok uzuluyorumm...
Ben annemi sevemiyorumm..hele bi son zamanlarda o kadar kinliyim ki...iki tane genc yasta kuzenimi aniden kaybettim arka arkaya...bu acilsri gorup de hala ediyor yaaa...oyle iste...

Büyük bir imtihanınız var, Allah yardımcınız olsun. Sabır ve dua ile Allah tan yardım dileyin O elbet hiç beklemediğiniz bir yerden kapı açacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…