annem icin salat-ı tefrice okuyorum yardima ihtiyacim var

mutlulukbenihicbirakma

23.01.08:)
Pro Üye
5 Şubat 2012
3.938
2.524
Selam arkadaslar,
Daha oncedende konularimdan bilenler vardir.
Annecigim tedavi goruyor 21gunde bir ilac aliyor simdi ek olarakta radyoterapiye basladi biz gucumuz yettigince ilac aldigi donemlerde 4444tane salat-i tefrice okuyoruz.
Tekrar basladik salat-ı tefriceye pzt gunu gene ilac gunumuz Allahi izniyle hayirlisiyla, saglikla atlatiriz insallah yardim edebilecek arkadaslarim sayisini yazarsa cok sevaba girer.
Simdiden Allh razı olsun.

----
mutluluknerdesinbenibul - 3044tane + 190tane
perican55- 50tane
ozzge81- 200tane
katippp- 50tane
feyzabugra- 110 tane
poeticcry- 50tane
asyetyz- 500tane
mutsuzpunk- 50tane
sottile- 200tane

Arkadaşlar şükürler olsun bitirdik Allah kabul etsin hepinizden Allah razı olsun okuyanlardan ,okumak isteyip nasip olmayandan da hepinizden Rabbim sizlerinde yüzünüzü güldürsün.

Son düzenleme:
Allah şifa versin, annene ve bütün hastalara.

Geçenlerde bende hasta için okuyordum. Bir arkadaş hastaya tefriciye okunmaz dedi. Hasta yakınlarına sordum oku dediler, okuduk. Ama benim içim rahat etmedi. Ayrıca tefriciye ayet değil sadece duadır; abdestsiz okunabilir bilgin olsun.

Allah şifa versin, annene ve bütün hastalara.

Geçenlerde bende hasta için okuyordum. Bir arkadaş hastaya tefriciye okunmaz dedi. Hasta yakınlarına sordum oku dediler, okuduk. Ama benim içim rahat etmedi. Ayrıca tefriciye ayet değil sadece duadır; abdestsiz okunabilir bilgin olsun.

Amin canim cok saol.
Bunu ilk defa senden duydum ben kendimi bildim bileli bela,musibet ve hastalik icin 4444tane selat-ı tefrice
okundugunu bilirim darda kaldigimizdada hep okumaya gayret ederiz cok sukur Rabbime refahinada cikartir hatta senin yazini okuduktan sonra icime kusku düstü internetten ve elimde olan hemen her evde bulunan gullu yasin kitabindanda baktim ki aksi bi bilgi ile karsilasmadim hatta tam olarak' Nice hastalar bu salat-i serifle sifa buldu' yaziyor.
Acaba arkadasin farkli bi dua ile karistirmis olabilir mi?
Abdestsiz okunup okunmama konusunda o kadar cok sey duydum ki kimi okunur kimi okunmaz dedi benim icim rahat etmedi abdest alarak okuyorum o yuzden.Genede bilgilendirdigin icin cok tsk ederim.

şimdilik 100 adet aldım sende sayını aktıf tutkı fazla okunmasın cnmAllah tez zamanda şifa versin....
Nasıl okunmasını ıstersen ole okursun tabik ancak tefriciye ayet değil salavat olduğu için bayanlar özel günlerinde okurmuş cnm bilgin olsun.Kuranda gecen ayet sure vb okunmuyor salavat zikir esma lar okunuyor sevgıler

şimdilik 100 adet aldım sende sayını aktıf tutkı fazla okunmasın cnmAllah tez zamanda şifa versin....
Nasıl okunmasını ıstersen ole okursun tabik ancak tefriciye ayet değil salavat olduğu için bayanlar özel günlerinde okurmuş cnm bilgin olsun.Kuranda gecen ayet sure vb okunmuyor salavat zikir esma lar okunuyor sevgıler

evet öyleymiş haklisiniz bu sefer boyle basladigim icin nasipse boyle bitireyim istiyorum icim rahat olsun ama bundan sonra regl oldugumda gonul rahatligi ile okurum saolun.

Selam arkadaslar,
Annecigim tedavi goruyor 21gunde bir ilac aliyor simdi ek olarakta radyoterapiye basladi biz gucumuz yettigince ilac aldigi donemlerde 4444tane salat-i tefrice okuyoruz.
Tekrar basladik salat-ı tefriceye pzt gunu gene ilac gunumuz Allahi izniyle hayirlisiyla, saglikla atlatiriz insallah yardim edebilecek arkadaslarim sayisini yazarsa cok sevaba girer.

Not: Salat-ı tefrice yi Regl donemlerinde okuyamiyoruz arkadaslar, abdestli olarak okunabiliyor.

----
perican55- 50tane
ozzge81- 100tane

Selam arkadaslar,

----
mutluluknerdesinbenibul - 2744tane
perican55- 50tane
ozzge81- 200tane
katippp- 50tane
feyzabugra- 50tane
poeticcry- 50tane
asyetyz- 500tane
mutsuzpunk- 50tane

KALAN: 750 tane

Canım ben de 2oo tane okumaya niyetlendim, bitirince yazarım tekrar.
Allah acil şifalar versin annene, çok geçmiş olsun...

X