Annelerin Güncesi

Siz tamamladiniz mi canim tuvalet egitimini.

Dogum izninde alistiricam dedim, kocaman gobegim oldu umarim egilip kalkabilirim.
Canım ya, çok bilgim yok ama doğum iznine ayrıldığında doğumuna çok az kalmış olacak. Tuvalet eğitimini alsa bile kardeşi olduktan sonra kıskançlık durumlarından dolayı tekrar altına yapmaya başlayabilir ilgiyi üzerine çekmek için. Nacizane fikrim kardeşi doğduktan sonra yaz sonuna doğru alıştırman daha doğru olur. Lohusalık ve yeni doğan sorunlarını da kısmen atlatmış biraz rahatlamış olursun. Tabi sizin için en uygununu sen bilirsin

beraber hallederiz dedi zaten öğretmeni. Arada arkadaşları giderken soruyomuş tuvalete bakmak istiyomuş. Çok sevimli bi tuvaletleri var hoşuna gitti sanırım. Ama bakıp çıkıyomuş geri yapmak istiyomusun tuvalete diyince bezime yapcam bezimi çok seviyorum diyo dedi
Evde de öyle diyo bezimi çok seviyorum anne diye. Nasıl olcak hiç bilmiyorum. Bi anda bezi bitince almayıp altına yapa yapa öğrensin diye düşünüyorum ama bakalım

Kreste bez degistiriyorlar mi canim?
3 buçuk saat kadar kalıyo zaten gündüz de kaka yapmaz pek. Kaka yaptığında değiştiriyolar sadece şimdilik. Yada bezi çok dolarsa. Bazen değiştirmedikleri halde beze hiç yapılmamış halde geliyo eve.

Bebek dogum pozisyonuna gelmis, arada sanci vuruyor, belki dogum iznini bile beklemeden gelmeye niyetlenebilir. Bakalim zaman ne gosterecek ama aradan ciksaydi cok iyi olurdu.

Bende merak ediyordum kreşte bez işini nasıl hallediyorsunuz diye, acaba alışmış mıydı gökçecik diye soracaktım :))
Yok canım ya nerde :)) beziyle aşk yaşıyo çocuk. Bazen değiştiriyolar işte üstte yazdım.
Bi ablamız var yardımcı o değiştiriyo sadece. Ona da her değiştirdiğinde annem yoksa sen değiştirebilirsin anneler varsa anne değiştirir başka kimse bez değiştirmez di mi diye anlatıyomuş. başkası popo silmez di mi diye konuşuyomuş.
Benim ona anlattıklarımı o da ablaya anlatıyomuş :)

Bademciklerim kocaman olmuş yutkunamıyorum bile. Bi tek kola içebiliyorum
Eskiden olsa yatak döşek yatardım. Kolum kalkmazdı. En son bi 30 tane penesilin yemiştim sabah akşam.
Şimdi nasıl dolanıyorum ortalıkta hiç anlamadım.
Annelik böyle bişey heralde

Siz tamamladiniz mi canim tuvalet egitimini.

Dogum izninde alistiricam dedim, kocaman gobegim oldu umarim egilip kalkabilirim.
Evet canım ani oldu bizim okula gitcem diye tutturdu Babası da beze çişini yaparsan gidemezsin diye konuştu ondan sonra ben tuvalete yapcam dedi iki gün yapmadı sonra yaptı okula gitmeyi çok istiyor belki seneye yarım gün gönderirim
Senin doğum yakın canım sen alıştırırsın bebek olunca belki Arda da beze yapmak isteyebilir biraz sabret istersen kardeşine alışsın ondan sonra alıştırırsın
Geçmiş olsun canım Benimde kulağım çok ağrıyor ama hasta moduna giremiyorum şartlar nedeniyle:))

ben burdayım:)))

Ben başladım canım ama çişini istediği yere yapıyo,kaka tuvalete çok şükür.çişi nasıl alıştırıcam bilmiyorum
bizimki oraya buraya yapmiyor cok sukur ama geldigi zaman kaciyor islerimi aksam halledip onu takibe alacagım baska bir sey yapmayacagim bugune kadar wc den kaciyordu lazimliga yapiyordu bugun komsu geldi onun yaninda yapmak istemedi wc ye gittik yapti o saatten sonra lazimliga oturmadi wc ye gitti bakalim kac gun surecek ama umdugumdan zor oldugu kesin..

Bizde geçen haziranda hallettik. Sandığım gibi zorlanmadık :)
darisi basima insallah..
Pes etme canım devam et zamanla kuru kalmaya alışacak ve yapmayacak
insallah pes edemem cunku ben ondan cok kendimi hazirladim
A Akaibu gecmis olsun canim..
fayika maalesef ben katilamiyorum canım.. suan durumum hic musait degil..

Bebek dogum pozisyonuna gelmis, arada sanci vuruyor, belki dogum iznini bile beklemeden gelmeye niyetlenebilir. Bakalim zaman ne gosterecek ama aradan ciksaydi cok iyi olurdu.
Hayırlısıyla vaktinde gelir inşallah canım
Kız sen daha öncede yazmıştın bi tek kola içebiliyorum diye, kola asitli daha kötü yapmıyor mu boğazını
Benimde dişiiiiimmmm
Bende varımmm çekilişe ama sanki daha erken gibin en azından nisan 15 gibi çekelim haziran başı gönderiririz

A Akaibu sende katıl bi anasına bi danasına tavşan yaparsın daha güzel hediye yok :)
Evet ya A Akaibu suz çekiliş mi olurmuş

Bende varımmm çekilişe ama sanki daha erken gibin en azından nisan 15 gibi çekelim haziran başı gönderiririz

A Akaibu sende katıl bi anasına bi danasına tavşan yaparsın daha güzel hediye yok :)
yok ya plur mu öyle :)
Zaten ip bulamıyprum hiç bi yerde yok bunalımdayım öremesiğimden

bende bilmiyorum ki. Au içmek işkence ama kola kayıyo gidiyo. asit uyuşturuyo sanırım daha az acı hissediyorum.

B u arada bende çekilişe varım
şimdiden geçmiş olsun diyelim senin çıkacağın kişiye

yok ya plur mu öyle :)
Zaten ip bulamıyprum hiç bi yerde yok bunalımdayım öremesiğimden

bende bilmiyorum ki. Au içmek işkence ama kola kayıyo gidiyo. asit uyuşturuyo sanırım daha az acı hissediyorum.
bence mis gibi olur daha güzel bi hediye düşünemiyorum
ip içinde hobium.com a bi baksana arkadaşımda yapıyor da ordan temin ediyor diye biliyorum

Baktım canım nette ne kadar yer varsa. Tüm beyaz ipleri tüketmişler
Aslında var başka markalarda da onlarda 2 kat fiyatlı beni aşar
Stoklara geri gelmesini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…