Annelerin Güncesi

ayy kulak demeyin bana

2 haftadır çekiyorum koca bi apse olmuş benimde boğazdan gitmiş
Kulaklarım vonk vonk
Apse küçülmüş ama hala tam geçmedi
Geçmiş olsun canım sanada. Çocuklar ne çekiyolar kimbilir. Gökçe de kulağıma ses geliyo diyip duruyo

bugün de tarzımın dışına çıkamadım..sürekli benzer şeyler almaktan sıkıldım ama sepete ekle yaptıklarım sipariş aşamasına gelince bakıyorum yine tanıdık şeyler..
birisinin benim adıma alışveriş yapması ve onları giymek mecburiyetinde olmadığım sürece bu manzarayla daha çok karşılaşacağım anlaşılan..
bir de aksesuar olayı var sormayın..öyle özeniyorum ki..ama bir alyansdan öteye geçemiyorum..
hee bişi daha var saçlar.. ne kestirebiliyorum ne boyatabiliyorum..üstüne bir toplama bir değişik örgü de yok..ya sadece fön ya da öyle kendi halinde açık..

Bahar geldi depreştin yine :)

Sağol canım çok şükür atlattık gibi sebze,çorba veriyorum ıhlamuru sevmiyor daha iyi şimdi yapabiliyor kakasını
Geçmiş olsun canım bende oğlum küçükken burnun dolu olmasının kulak iltihabına yol açtığın öğrenmiştim o yüzden zorlada olsa burnunu açmaya çalışıyorum
ayy kulak demeyin bana

2 haftadır çekiyorum koca bi apse olmuş benimde boğazdan gitmiş
Kulaklarım vonk vonk
Apse küçülmüş ama hala tam geçmedi
Sanada geçmiş olsun canım

Aynı ben.
Geçen gün kot almaya gittik. 2 tane aldım. Eşim aynı renkler evde de var dedi. Ama dedim onlar yıprandı artık bazen değişiklik olsun diye bişeyler alıyorum ama hiç giymiyorum. Üzerinde etiketle duran bir sürü şey var dolapta
Takıda aynı. Bi zincir küpem var hiç çıkarmam kulağımda 3 delik var hepsinden birden geçiriyorum kapanmasın diye o da. Bi de alyans. Saat bile takmıyorum.
Eşimin aldığı bi iki minik kolye var arada da onları takarım.
Çeşit çeşit takınıp giyinenlere hayret ediyorum. Yetenek işi galiba o da. Ben onları kullanayım desem kendimi rezil ederim aanırım

Bahar geldi depreştin yine :)
bak bunda bile tipik ben o kadar klasik bir model olmuşum

heh aynı ben değişiklik olsun diye aldığım ve giyinmeyip verdiğim o kdr şey oldu ki
ama şu ara en çok takı ve makyaja özellikle ruja takmış durumdayım yapanlara takanlara bayılıp iç geçiriyorum öleeee

MIhtar ama beni bahar vurdu bak feciğğğğğ fenağğğ saçımı kısacık kestirip kahkül yaptırıp kocaman sallantılı küpeler takasım var ya yaparsam he ya yaparsam
ay bi de nickini yeni anlamaış olmam mLh nedir diyorum bide sürekli

yalnız değilsin
Şu açıklamadan sonra bakıp bakıp eşinin kendinin kızının isimlerini falan düşünüp kısaltmama mı diye epey düşünmüş olmama nedemeli

yalnız değilsin
Şu açıklamadan sonra bakıp bakıp eşinin kendinin kızının isimlerini falan düşünüp kısaltmama mı diye epey düşünmüş olmama nedemeli
bende oğlu olsun melih mi falan mı koyacak acaba diye bile düşündüm ah muhtar ah yaktın bizi

bugünde acayip birbirimize benziyor olmamız

Senin kafa belli tam bunun kafası sakıın yapma bekle derin nefes al geçcek
yalnız değilsin
al birini vur ötekine anacım bu kadar düşünene kadar soraydınız

Canim surekli burnunu cekmen lazim, biz burnu akiyor diye kendi haline biraktik. Hem sinizut hem kulak iltihabi olmustu. 1 ay burun damlasi kullanip surekli burnunu cektik. Doktor ihmal etmeyin dedi.

Senin kafa belli tam bunun kafası sakıın yapma bekle derin nefes al geçcek
al birini vur ötekine anacım bu kadar düşünene kadar soraydınız
cevap kesin çok basittir diye sormadım nitekim öyleymiş

Canim surekli burnunu cekmen lazim, biz burnu akiyor diye kendi haline biraktik. Hem sinizut hem kulak iltihabi olmustu. 1 ay burun damlasi kullanip surekli burnunu cektik. Doktor ihmal etmeyin dedi.
başımıza gelmediğinden bilmiyodum bizde öğrenmiş olduk zor yoldan. Şimdide sürekli okyanus suyuyla vs temizliyorum

Bende çok düşünmüştüm hala da düşünüyorum çözemedim vallahi
mıhtar mış

Bugün elif adayı doktora götürdüm. 6 ay boyunca hiç büyümemiş üzüldüm. İçim sıkıldı daraldım ağlayacak yer arıyordum öğlen eve geldiğimde tamda bu sırada kapım çaldı postacı tanıdık olduğundan abla bugün kabul günün sanırım dedi ve hediyeleri kucağıma verdi. Sadece isimlere baktım ve gözyaşlarımı tutamadım ağladım ağladım işyerime öyle ağlayarak gittim. Çalışamadım bir türlü. Dedim meleğim iyi ki Haziran 2014 te dünyaya gelmiş ve ben bu yüreği güzel insanlarla tanışmışım. Hakkınızı ödeyemem hepinizden allah razı olsun. Amacınıza ulaştınız yüzümü güldürdünüz,içimi ısıttınız, yanımda olduğunuzu hissettirdiniz, üzüntümü derdimi derdiniz bildiniz. Çok teşekkür ediyorum hepinize. Diyecek daha çok söz var ama ağlamaktan yazamıyorum. Elinize yüreğinize sağlık. Allah ne size ne de yavrularınıza kötü günler yaşatmasın. Allah hep iyilerle karşılaştırsın sizleri. Hepinizi öpüyorum.

Beni de ağlattın :)
Tüm gözyaşların bundan sebebp olsun inşallah

Çok duygulandım yahu
Hep mutluluktan olsun akan yaşlar

Bende duygulandım, inşallah elif adayla yüzünüz hep güler, hep iyi insanlar çıkar karşınıza.

canım

cevap kesin çok basittir diye sormadım nitekim öyleymiş

başımıza gelmediğinden bilmiyodum bizde öğrenmiş olduk zor yoldan. Şimdide sürekli okyanus suyuyla vs temizliyorum

mıhtar mış
Allah seni napmasın oslew, ben onu hep MLHTAR olarak okudum. Hatta bi keresinde yine düşünürken, muhtar yazacaktı da yanlışlıkla mı m'l'htar yazdı acaba dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…