Annelerin Güncesi

kreşle konuştum. Öğretmenler erken geliyolarmış. ÇAlışan ailelerin çocukları daha erken geliyomuş. Çalışmayanlar çok erken göndermek istemedikleri için tüm öğrencilerin toplanması 9 u buluyomuş. 8 e 20 kala gelende varmış.
Kim ne zaman alınmasını isterlerse çocukları ona göre sıraya koyup alıyolarmış. Akşam bitişte 5 buçukmuş. İçim rahatladı.
İş olursa inşallah süper olacak.
Fena içim rahatladı boşuna vesvese yapmışım

ay çok sevindim senin adına hazır öyle kreş bulmuşken bırakmak çok zor olurdu
inşallah işte olur seni çalışan anneler kervanına dahil ederiz :)

Ayy yeni okuyorum mesajlarını, nasıl bi çözüm bulunur derken bu mesajı okudum :))) hadi gözün aydın.

Canım gökçe maşallah 4 aydır sosyalleşti. Başka bir kreşe de hemen uyum sağlar bence. Onlar çok küçük daha uyum süreçleri bizler gibi olmuyor. Hem çalışmak sana çok iyi gelecek eminim. Tabi en doğrusunu sen bilirsin hakkında hayırlısı olsun canım.
Benim kız genelde kabızdır. Karnabahar, brokoli iyi geliyor canım. Bir de düzenli ıhlamur içildiğinde bağırsakları rahatlatıyor baya tavsiye ederim.

ay çok sevindim senin adına hazır öyle kreş bulmuşken bırakmak çok zor olurdu
inşallah işte olur seni çalışan anneler kervanına dahil ederiz :)
ay hele ben hele ben inşallah çok istiyorım

Ayy yeni okuyorum mesajlarını, nasıl bi çözüm bulunur derken bu mesajı okudum :))) hadi gözün aydın.
akşımdan ne felaket senaryoları geçti bi bilseniz

öyle canım iyi geldi şükür. Ayarlayabilirsek inşallah istiyorum bende

Bu kulak iltihabı için ilaç dışında yapabşleceğimiz ekstra bişey var mı?
Bir de doktor soğuk algınlığında burnundan sıvıyı atamazsa kulak iltihabı olur dedi. İlk defa duydum böyle bişey. Çok şaşırdım. Bi haftadır burun akıntısı vardı bileydim ağlatmak pahasına daha çok uğraşırdım burnu için

9 olması tuhaftı zaten

geçmiş olsun canım bzim de burnundan atamadığı için kulak arkasında sıvı birikintisi olmuş demişti doktor antibiyotikle geçti belki kolaya kaçtım ama kulak olunca doğal yöntem arayamadım ilaçla bile bir hafta da anca kurumuştu iltihap
tabi ondan sonra bende ağlasada burnu her dolduğunda deli gibi uğraştım

Bende veriyorum antibiyotik. Aslında durumu iyi keyfi falan gece ateş var bi tek ağrıyo diyo ama doktor çok ilerlemiş dedi şaşırdım hatta.
İlk defa kulaktan hasta oluyoruz o yüzden sordum başka yapabileceğimiz bişey var mı ki diye.
Dünden beri sümkürmeyi öğreteyim diye karşısında sümkürmekten başım ağrıdı öğreten nasıl öğretiyo delircem . Bu vesileyle resmen tüm ciğerimi temizledim
Bundan sonra bende öyle yapma annelere aldırmıcam

bizimde öyleydi hiç bişi yok gibiydi hafif ateş sadece hatta doktoru çok öyle ilaç taraftarı değildir hemen antibiyotik yazınca anladığım durumun ciddiyetini
ay sümkürmek baya üst level bizim için ben daha diş fırçalarken tükürtemiyorum
zaten ben genelde öğretmeyi denediğim sıra da iice vahim oluyor tablo bi süre sonra kendi kendine daha rahat yapıyor

AYnen bu doktorda özellikle üstüne basa basa dedi 10 günden çnce bırakmayın sakın diye. İlerlemiş diyincede korktum açıkcası kulak bi de kullanıyoruz bakalım.
Diş fırçalarken bizimki de tükürmüyo. Her aeferinde gösteriyorum önce ağzındakini bi güEl yutuyo sonra tükürür gibi yapıyo puu puu diyo ağzıyla
Baktım olmuyo fırçaya sürer gibi yapıyorum çoğu zaman macunu.

Ya bi de benim sıpa artık işi abarttı oyun hamuru hariç elini kirletecek hiç bir şeye dokunmuyo. Her yemek sırasında defalarca elini sildiriyo. Üzerine nişey dökülsün ağlıyo. Parmağına boya değsin ağlıyo. Evde yerde saç tüy va görsün hepsini toplayıp getiriyo.
Kreşte hala kendi yemiyo ben dökerim diyip öğretmenine yediriyo. O da dökerse yanlışlıkla üzerini değiştirtiyomuş yemek ortasında. Boya falan yaparken defalarca elini sildiriyomuş evdeki gibi.
Takıntı falan mı olacak diye korkuyorum aslında. Pedagoga mesaj attım bakalım ne diyecek

bizimki parmak boyaya biraz alıştı ama başka boya olunca yine sildiriyo ojenin oje olduğunu biliyor benim elimde seviyor ama gel sana da süreyim dediğimde olmaz pis diyo
bir de kıyafetleri konusunda öyle su damlasa çıkar hee pardon durum çok sevdiği bi kıyafet olunca bişi olmaz dimi böyle de giyinilir diymi diye soruyor :))

ayy kulak demeyin bana

2 haftadır çekiyorum koca bi apse olmuş benimde boğazdan gitmiş
Kulaklarım vonk vonk
Apse küçülmüş ama hala tam geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…