Annelerin Güncesi

Maaşın duble artsın statün terfi görsün canım inşallah yeni patronla
Amin canim, bize ya yeni sirket teklif sunacak, yada sunmayacak tazminati verip gonderecek.

Tazminati mi verirse, Utku 1 yasina gelene kadar evde olurum. Teklif sunulursa devralan sirket cok buyuk dunyaca bilinen bir firma kariyerim icin iyi olur. Hakkimizda hayirlisi olsun.

İki seçenek de güzelmiş aslında o zaman hayırlısı olsun diyelim

Sen nerden öğrendin ben çok bilmiyorum da netten bakarak ogrenecem bide ipin markası falan nene çok soru sordum demi
youtube videolarından canım. Öyle çok aram yoktur örgüyle. Ben yaptıysam herkes yapar bence.
İp olarak en kolay bulabileceğin nako pırlanta. Elin sıkıysa 2.5 numarayla değilse 2 yle örüyolar. Örgüyle pek aran yoksa benim gibi ilk başlarda basit bişeyler örmek iyi oluyo. Yamuk yumuk oluyo çünkü. İpi alınca denemek istersrn basit bi kaç şeyi atarım sana

Tamam canım ipi yarın alıcam inşallah

Kızım tuvalete alıştı ondan sonra iki defa kakasını yaptı ama 3 gündür kaka yapmıyor bugün geldi dedi götürdüm acıyor dedi yapmadı defalarca aynı şekilde ve çok az kiloduna yapmış bez bagladım yapsın rahatlasın diye beze de yapmadı zeytinyağı içirdim bir kaşık sulu yiyecekler veriyorum genellikle ama nasıl atlatcaz bu dönemi tuvalete,lazımlığa yapmak istemiyor beze de yapmıyor oğlumda da aynısı olmuştu dr duphalac vermişti alıp versem mi kızlar bir de poposuna kakası gelince anestol sür demişti uyuşturucu etkisi varmış acıyı hissetmemesi için yani aynı tedaviyi uygulasam olur mu acaba işe yaramıştı oğlumda

Az önce uykudan kalktı kaka yaptım dedi ter içinde kalmış ve uykudan uyanıp yapmış kuzum ne kadar rahatsız oldu ki uyandı çok şükür ki yaptı oldukça sertti kakası

Aaaa sevmiyor musun dizi izlemeyi?
Ben tam bir dizi izleyicisiyim,çok severim..hemen hemen her günümde solu

Dilerim Allah'tan ki, önce o hayvan cezasını bulsun ve Allah'ta sana göstersin bunu.. zaten hiç şüphem yok,Allah'ın cezasını vereceğinden.. Ve sonra da inşallah uygun, içinize sinen bir kreş bulursunuz canım.. Umarım zamanla ve çok kısa sürede unutulur yaşananlar.. İkinizi de çok öpüyorum

Aaaa sevmiyor musun dizi izlemeyi?
Ben tam bir dizi izleyicisiyim,çok severim..hemen hemen her günümde solu
Yok severimde düzenli izleyemiyorum. Uzun sürüyo. Başladığı sırada ben çocuğu yatırıyo oluyorum. Aralarda kesin bi ağlıyo. Telefon çalıyo falan derken bölük pörçük izlemiş oluyorum zevk alamıyorum öylede.
Yabancı diziler 40 dk istediğinde aç izle daha çok işime geliyo

Annem anlatıyodu bigün bana da ay bana anlatma izlemede dedim ne bu böyle o onu öldürmüş o onu kafaya takmış tecavüz edecek salak saçma şeyler

Biz hiç birşey izlemiyoruz anca internetten film haftada bir walking dead o da 45 dk
Bi ara eski güzel dizileri izliyoduk yedi güzel adam ikinci bahar bunları youtube dan izledik baştan sona :))

kendime bazen o kadar sinir oluyorum ki. Akşama misafirim var havuçlu cevizli kek yapayım dedim. Gökçeylr güzelce yaptık. Kalıbı tereyağıyla yağlayıp mavi haşhaşa buladım güzelce. Hem kolayca çıkıyo hem görüntüsü çok güzel oluyo diye. Kalıba güzelce döktüm. Neyi unuttum dersiniz? Kabartma tozu vanilya
Kalıptan geri boşalttım karıştırdım koydum ama gitti tüm uğraşım

E Esinn10 gökçede öyleydi bi kaç ay evel. Doktor fito kremle anestol Pomad verdi poposu için. Çünkü zorlamaktan Makatta yırtık olmuş. Yırtık canını yaktıkça yapmak istememiş. Kaka yapmadıkça kabızlık ilerlemiş derken kısır döngü devam etti durdu aylarca. Çok şükür kremler ve ilaçlar iyi geldi.

E Esinn10 kaka konusunda çok üstüne gitme istediği gibi yapsın sonra tamamen korkup hiö yapmak istemeyen oluyomuş
Yok canım zorlamıyorum akşam kendisi kakam geldi dedi defalarca tuvalete götürdüm acıyor diye yapmadı evet bende sürekli olmasından korkuyorum inşallah olmaz yapar
Bizde yırtık bebekken olmuştu tabi dr lar anlamadı gaz deyip gaz damlası verdiler hep daha kötü olmuştu daha sonra yaşlı tecrübeli bir dr a götürdüm o makatta yırtık var yapamıyor sancı yapıyor demişti anestol kullandık uzun süre geçti zamanla
Duphalac ve anestol aldım canım bekleyecegim eger uzun süre yapmazsa duphalac vercem anestol da sürcem fito krem var evde onu ne zaman sürüyoruz gün içinde mi

Anestol le aynı anda sürmemi istemişti doktor.

Bende o günleri görmeyi çok istiyorum canım. Bizde sizi çok öpüyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…