Annelerin Güncesi

OooooOoo hadi gözünüz aydın :)

Bizim kız hee sabah kalkıyor. Anne baba ben Çok hasta oldum. Beni doktora götürün diyor. Sabah oldu doktor amca gelmiştir diyo. Birde bu sabah diyor ki elime iğne taksınlar pamuk taksınlar diyo. İstisnasız her sabah hergün sürekli diyo. Ne yapcaz bilmem.

OooooOoo hadi gözünüz aydın :)
Sağol canım inşaallah gerisi gelir
Serum takılmıştı tekrar takılmasını istiyor galiba alemsin Gökçe 

Sağol canım inşaallah gerisi gelir

Serum takılmıştı tekrar takılmasını istiyor galiba alemsin Gökçe 
Aynen serum istiyormuş. İğneden korkmuyormusun diyorum korkmuyorum diyor. Gerçekten serum ilk takılırken biraz ağladı sonra susmuştu. Nasıl çocuk anlamadım iğneyle doktorls korkutmaya kalksam götürmüyorsun diye ağlar
Ece de başlamış bence sende kararlı olursan yaza kalmaz hallolur bu iş yazında rahat rahat gezersiniz parklarda :)

Ece çok korkuyor iğneden geçen defa alerji olunca iğne yapıldı saatlerce agladı balon aldık susmadı kraker aldık susmadı hâlâ bacagını gösteriyor acıyor diye öptürüyor bize:)))
Inşallah canım baglamıycam bez şimdi avm ye gitcem baglamıycam yakın eve zaten uzun süre de tutuyor tuvaletini gece de o uyuduktan sonra bagladım sabah uyanmadan çıkardım

Benim kaynımda öyleymiş dr şurup yazmışsa kıyamet kopuyormuş iğne istiyorum diye

Benim evimde bir melek.Çığlıklarını duymayan bir anne. Yavrum korkmuş hemde çok. Duvar diplerine sığınmış,kapı arkalarına saklanmış. Ben kime emanet etmişim. Hani meleğin olduğu yerde şeytan olmazdı. Dün bir film seyrettim uzun metrajlı 9 saat süren. Kızımı izledim evimde o ağladı ben ağladım. O küçücük bedeniyle yaşadıkları. Bir anne olarak yaralandım yaşlandım. Ya onun acısı tahmin bile edemiyorum. Nasıl sararım sarmalarım kuzumu. Unutturabilirmiyim yaşadıklarını. Şeytanı evden kovduk. Şimdi huzurla uyusun evimizde yavrum.

Noldu canım kötü bişey mi oldu. Bakıcı bişey mi yaptı. Korktutma böyle. Sen yazdın ben çok kötü oldum.

Rabbim herkesin meleğini yavrusunu kuzusunu korusun içimi açıttı yazdıkların

Canım bi sorun mu yaşadınız bakıcı yla rabbim tüm yavruları korusun

Canım benim ne oldu şok oldum kamera mı taktın Allahım iyilerle karşılaştırsın çok üzüldüm

Canımmm nasıl üzüldüm ne kadar kötü hissediyorum küçük onlar küçük mutluluklarla herşeyi unutabilirler
Eminim sende yaralarına çok iyi merhem olacaksın ama evden kovmakla bırakma oda yaşadığı yaşamaz belki ama çeksin cezasını mutlaka bi avukatla görüş dava aç

D deterjan bencede canım yanına bırakma elindeki görüntülerle savcılığa suç duyurusunda bulun hiç olmazsa bu konuda sabakalı olur ve bir daha bakıcılık yapamaz

D deterjan canım yazdıklarını şimdi gordüm arkadasların dedigi gibi şikayet o insan musveddesini yanına kalmasın meleğim insallah sizlerin sayesinde herşeyi unutur güzel günler onu bekliyor.. o musvedde şeytanından bulsun onu daha beter etsinler insallah..

İnan ne söyleyeceğimi hiç bilemiyorum. Ettiğinin bin katını bulsun. Kıyılır mı hiç ya.
Daha çok minik kuzum allahım onun aklından silsin güzelliklerle doldursun.

Kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Evet savcılığa görüntüleri vermek istiyorum fakat karşı taraftan tehditler alıyorum. Ailem vazgeçmemi istiyor bırak allahından bulsunlar diyor. Bense sinirli üzgün bir haldeyim ilk defa böyle insanlarla karşılaşıyorum. Çaresizim abimler o kadışında alacağı ceza belli para cezası olur ama onların sana yapacaklarına dayanamazsın diyorlar

Canim cok uzuldum ya nasil boyle vicdansiz insanlar var. Allahindan bulsun pislik

Nasıl insanlar ki bunlar. Bir de utanmadan tehtit ediyolar aklım almadı.
kuru gürültü de olabilir bu tehtitler. Tlfnla ararlarsa açma. Mesaj yoluna giderler onları da delil olarak gösterirsin bir de tehtit için ceza alırlar.
Şimdi mantık açısından söyleriz ne söylesek. Şuan ben olsam peşini bırakmam diyorum ama belki içinde olsam farklı düşünürdüm bilemiyorum.
Ama bu kadın dışarıda başka bi çocuğa da bunu yapabilecek olması ihtimali çok çok kötü.
İnşallah daha fazla yara almadan çözüme kavuşursınuz

Ne yapabilirler ki canım. Bence bi avukata danışmalısın. Nasıl bir pisliklermiş. Kuru gürültü yapıyorlar. Sigorta olmadığı için dava açabilirler sadece evet ordan sende ceza yersin ama başka ne yapabilirler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…