Annelerin Güncesi

Kızlar bende alerjik astım var.ilerlemiş doktor ilaçları değişti.Aerıus,Alecast,Foster veRinoclenil sprey verdi.Foster kullanan ya da duyan var mı.kortizonluymuş nette baktım hep çok kilo aldıklarını yazmışlar.zaten kilomla başım dertte kortizonla şişcem şimdi.1 ay hiç bırakmadan kullanıcam sonra tekrar kontrol.ayrıca uykuda yapıyomuş bitanesi Akif hala geceleri uyumuyo zor olacak

Pes etmeyeyim öyleyse canım bende bir süre daha devam edecek ve elbette alışacak diye düşünüyorum yaş olarakta uygun zamanda alışması için o yüzden bırakmak istemiyorum hava güzel burada çok soğuk değil altına yapsa da hemen değiştiriyorum inşallah alışır
Aynen canım ne vaadlerde bulunuyorum,ne kadar dil döküyorum Tamam yapcam diyor ama yapmıyor birde uzun süre tutuyor çişini mesela bugün iki kere altına yaptı sabahtan akşama kadar ben büyük oğlumu bir buçuk yaşında küçük oğlumu 3.5 yaşında alıştırdım çocuğa göre değişiyor bu durum sanırım Allah hepimize kolaylık versin gerçekten zor bir donem

Sağol canım. Salgın var sanırım burda. Dün bakıcıda oğlu da sürekli kusmuş

Çok geçmiş olsun canım

Bence de pes etme. Sen pes ettikçe o her denemede annem nasıl olsa pes edecek die düşünecek.

canım ben ilacı çok geçmiş olsun canım duymadım ama sen hala emziriyordun sanırım kortizonun bu durumda bir sakıncası olur mu bir de üç farklı ilaç doktora sordun mu emzirme de bir sorun çıkar mı
hani eskisi gibi değildir sütten geçme ama ilaç sayısı çok düzenli kullanım bir de kortizon olunca yazayım istedim

haber geldi o çok eski ev pazartesi satılıyomuş

Göz kapağımın üzerinde bişeyler çıkıyo. Böyle sivilce desen sivilce değil. Sert minicik benekler. Bi taneydi 3 tane oldu. Hastaneye gitmekten nefret ediyorum

Göz kapağımın üzerinde bişeyler çıkıyo. Böyle sivilce desen sivilce değil. Sert minicik benekler. Bi taneydi 3 tane oldu. Hastaneye gitmekten nefret ediyorum
küçük bir şeyse diye başlayacaktım ki üç tane oldu yazmışsın mühim bişey olduğunu düşünmüyorum ki öyle değildir inşallah ama göz olunca gitmek de fayda var tabiki

küçük bir şeyse diye başlayacaktım ki üç tane oldu yazmışsın mühim bişey olduğunu düşünmüyorum ki öyle değildir inşallah ama göz olunca gitmek de fayda var tabiki
Önemli bişey olduğunu sanmıyorum bende. Sadece görüntü olarak kötü duruyo baya. Ondan rahatsız olmaya başladım

eşim Ünlü bir markanın fabrikasına iş yapıyor oranın sorumlusuna benim kızıma göre birşeyler var mı diye sormuş adam da bunları hediye etmiş elbiseyi dayısı sünnet yapacak ya o zaman giydirirsin dedi

Gökçe gece öksürmeye başlamıştı. Bu gün kreşe almaya gittiğimde sınıfa bi girdim bütün çocuklar öksürüyo ve burnu akıyo. Öğretmende aynı. Tüm gün burun sildim diyo kadın :))

haber geldi o çok eski ev pazartesi satılıyomuş
Ermiş miyim neyim
Yeni bişey değil canım ya ilk çıkan bi 6 ay olmuştur heralde çıkalı diğer ikisi yeni. Sanki ilk çıkanda büyüyo gibi. Et beni böyle mi olur bilmiyorum ama sanki öyle bişey.
Yağ butonu deniyordu galiba. Eğer tahmin ettiğim şeyse göz druna değil cildiyeye gitmen gerek.

Kızlaaaar Ece çişini tuvalete yaptı ililk kez ayyy nasıl mutluyum bugün bez bagladım altına yapmıyor diye akşam iki defa çişim geldi dedi bezi çıkarttım götürdüm yapmadı ben gideyim içeri sen bana sürpriz yap dedim Tamam git dedi bir süre sonra anne yaptım diye geldi büyük bir sevinçle bir gittim lazımlık dolmuş resmen o kadar çok yapmış ki görür görmez çığlık atarak eşimi çağırdım eşim de geldi ece havalara zıplıyor biz alkışlıyoruz abileri alkışlıyor evde Bayram havası oldu resmen ayy nasıl mutluyum anlatamam devamı gelir inşallah

Yeni bişey değil canım ya ilk çıkan bi 6 ay olmuştur heralde çıkalı diğer ikisi yeni. Sanki ilk çıkanda büyüyo gibi. Et beni böyle mi olur bilmiyorum ama sanki öyle bişey.
Bir götür bakalım canım dr a mutlaka ona uygun bir tedavi verir ve geçer inşallah
Herkes hasta yine benim kızım atlattı oğlum grip oldu bu kez okula gitmedi iki gündür yaz gelse artık biraz rahatlasak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…