Annelerin Güncesi

Gunaydiinnn.

Benim sipam bu gun karne alacak teyzoslar
Ogretmeni anlatmis heralde. Ogretmenim bana karne vercek anne gidelim hadi diyo. Daha saatimiz gelmedi diyorum ikide bir saatimiz geldi mi diyo
Dün gece sana yazacaktım, heyecan var mı diye. Yanımdaki bayanın kızı ilk defa karne alacak bir heyecanlı bir heyecanlı. Bugün süslenmiş gelmiş karne almaya gidecekler diye :)

Aynen kizlar heyecanliyim. Aslinda bu gun goturmeyecektim bile 11 bucukta trenimiz var. Dun ogretmenine soyleyince olamaz dedi mutlaka getirin karne alicak. Bacak kadar cocuk olunca karne alacaklarini hic dusunmemistim ben
Bi garip oldum ya. Instagram sayfasinda paylasmislar hazirliklari cok tatli karneler hazirlamislar falan. Merakla bekliyorum 11 de gidip alcam sipami :) karneli fotomuzu atariz :)

Kp le kv goremeyecekler 1 hafta ankaradayim diye karne hediyesi harclik gondermisler dun ne istiyosa al bizim yerimize diye. Onlarda bizden heyecanli :))

Bende sinir olurum heralde :)

Hahaha hah :) yavrum benim.

Ayy erken kalktm bugn resmen bu saatts sabah olmuyomuski ya gece gbi
Evet ya resmen gece uyanıyorum
Bu arada kusura bakma canım yazdıklarını okudum ama yorgunluk yoğunluk anca okuyorum şuaralar. Sen moralini yüksek tut eminim bu atakta gelip geçecek kötü şeyler düşünme. İyi düşün iyi olsun.

Allahım yaaa büyüdü de karne alıyor sıpa :) bizde şimdi yola çıkıcaz :) eşim arabayı temizlemeye gitti şimdi geldi çıkıyoruz :)))

Ne kusuru canm cogu zaman bende oyleyim . sayenizde toparladim biraz :)

Abimin dugun cdsni izledik 6 yasindaymisim ayni hira sanki dolaniyo ortalarda :) rahmetli babamda hep kucaginda tutuyo beni cok ozledim keske sag olsaydida hirayi oyle severdi. Zaten kiz cocuklarini cok seviyodu
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…