Annelerin Güncesi

cok cok guzel yapmissn canm eline saglik insallah instagramda buyutursun bu isi :) buyuk tavsandan yapmaya niyetlenmistm bende ama elim uyustu atak geciriyomusum yapamadim.
sagol canim. Aman bosver. Benim de elim parmaklarim agriyo yaparken. Hic ugrasma. Kendimi iyice gelistireyim senin fistiga da yaparim ben :)

Canim bugun beni biri ekledi tanimadigim icin reddettim. Bebekler vardi. Eger sensen tekrar istek gonderebilir misin?
Ekliyim canim ivit benim.
canim ya kullandigin ilaclar psikolojik olarakta etkiliyo olabilir mi acaba. Sen miralini yuksek tutmaya calis. Daha iyi bi doktor bulursan icinde daha rahat olur belki. Insallah ilgili pozitif birini bulursun

Canım lütfen moralini bozma sen moralini bozmayacaksin yuksek tutacaksin ki iyi olacaksın inşallah iyi bir doktor bulursun dualarimdasin iyi olacaksın Allahın izniyle

Canım benim, bende duacınım. Bende çok çektim hastalıktan seni çok iyi anlıyorum şimdi iyiyim şükür sende iyi olacaksın inşallah moralini bozma.

Ekliyim canim ivit benim.
canim ya kullandigin ilaclar psikolojik olarakta etkiliyo olabilir mi acaba. Sen miralini yuksek tutmaya calis. Daha iyi bi doktor bulursan icinde daha rahat olur belki. Insallah ilgili pozitif birini bulursun

Canım lütfen moralini bozma sen moralini bozmayacaksin yuksek tutacaksin ki iyi olacaksın inşallah iyi bir doktor bulursun dualarimdasin iyi olacaksın Allahın izniyle

Canım benim, bende duacınım. Bende çok çektim hastalıktan seni çok iyi anlıyorum şimdi iyiyim şükür sende iyi olacaksın inşallah moralini bozma.
sagolun kizlar guclu durayim diyorum ama pskolojim bozuldu iyice ister istemez dusunuyorum. Etrafimdaki bazi insanlar cok dusuncesiz. Cogu akrabamla gorusmuyorum artik buyuzden. Bazende durup dururken anneme.esime falan patliyorum sacma sapan seyler uretiyorum kafamdan. Sonradan pisman oluyorum. Hergun igne yapmak falan cok zorladi sanirim psikolajik destek almam gerekiyo. Hiraya karsi dikkatliyim bitek geri kalan herkesi uzuyorum. Farkindayim. Aslinda herkeside cok dusunuyorum. Uc tane doktora gittim ama yinede baska bi doktora gitmek istiyorum. İlaclar kiloda aldiriyo cildide bozuyo cok. Saclarm cok dokuluyo birsuru skinti yapiyorm kendime. Atlatmam lazim suanki ruh halim cok caresiz bitmis gibiyim. Aslinda olumsuz dusunmuyodum ama uc gun oldu elim uyustu yine Ms ben burdayim dedi ve benim psikolojim alt ust...

Canım benim moralini yüksek tut inşallah en kısa zamanda iyi bir doktor bulursun yardım alsan belki rahatlarsin bazen tek başımıza çözüm bulamiyoruz

Senin neyin var canm kotu bisey degildir umarim
Bel fıtığından yıllarca çektim ağrılardan duramadım bacağım uyuşuk ve güçsüzdü öyle duruma geldimki 20 dk yürüsem ağırlaşıyordu çekemiyordum bacağımı. Yeni evliydim her kafadan bi ses çıkıyordu benim derdim bana yetmezmiş gibi. Neyse zor bir ameliyat oldum, çok zor günler geçirdikten sonra iyileşmeye başladım, herşey yoluna girdi derken bu kez kemik erimesi çıktı. Kramp giriyordu belime, inanır mısın her kramp girdiğinde bel fıtığı ameliyatından ilk çıktığım anda yaşadığım ağrının kat kat fazlasını yaşıyordum. Zorda olsa onuda atlattım çok şükür.
Psikolojini iyi anlıyorum canım, ağrılarım arttığı zaman patlamaya hazır bomba gibiydim çok stres yapıyordum kendime. Hem ağrı çekiyordum hem durumuma üzülüyordum, ama hep içime attım, çok bunaldıysam eşime ağlıyordum en fazla. Annem çok yıprandı onu daha çok üzmemek için belli etmiyordum ona (kendimi tutamadığım zamanlar hariç).
Birazda gereğinden fazla olgun davranıyordum sanırım, o üzülmesin bu üzülmesin, kimse yokken sessiz sessiz ağlardım. Sen öyle yapma İçinde yaşamaktansa boşalt kendini nazının geçtiklerine. Amaaan yazacak çok şey varda ellerim titremeye başladı.
Herşey gelip geçiyor canım şimdi bin şükür iyiyim. Sende iyi olacaksın yeterki güçlü ol. Psikoloji çok önemli böyle durumlarda.. Ben kendimi çok yıprattım sen yıpratma. Sonuçta herşey biz insanlar için başa gelen çekiliyor.

Kızlar çok uzun zamandır bakmiyodum buraya lutita cnm önce moralini yüksek tut ins en kısa zamanda kavuşursun saglıgına bi tanıdığımız da ayni rahatsızlığa sahip doktorundan çok memnundu yarın ona soriyim nereye gidiyomus

lutita cnm hiç moralini bozma ltf.. allahm tedavisi olmayan bi hastalık vermesin . Bizim bi akrabamızda aynı hastalıktan tedavi oldu çaresi var doktorlar ılıncı kez anne olamassın bile dedi ama su an 2.cocugunu kucagına aldı :) sen kızına sarıl şükret duanet hep cnm hastalık seni ddiil sen onu yeneceksin cnm benım

Her canının sıkkın olduğunu hissettiğinde hira ya sımsıkı sarıl en büyük hediyemiz onlar en büyük moral kaynağımız içini ferah tut canım

en güzelini o çoğu akrabanla görüşmemekle yapıyorsun canım böyle durumlarda bir de onların yükünü alma üstüne
ben bir kaç gün önce yazmıştım mememde ağrı var kontrole gidicem diye inan düşünmekten her gün ağrım artıyo eminimki en büyük sebebi psikolojim o kadar yoğunlaştım ki oraya elim her saniye orda iki gündür gerçekten var mı bilmiyorum ama kitle bile gelmeye başladı henüz ne olduğunu bilmeden böyleyim ben
normal yani ürettiğin şeyler kafanda arada dibede vurabiliriz yeter ki orada kalmayalım psikolojik destek de iyi bir fikir olabilir bazen yazmak ne bileyim burada paylaşmak tabiki en misi kızçene sarılıp oh be demek
inşallah iyi de bir doktor bulabilirsin geçecek bu zamanlarda geçecek inan
ve dua olacak yine en büyük şifa bu kez hepsi senin için

Canim kafani dagitmak icin tatile gidebilseniz ne guzel olur. Ortam degisir, kafan bosalir. Esinde tatilde kizinla daha cok ilgilenir sende kafani dinleme firsati bulursun.

Dua ediyorum canim, Allahim sifa versin.

iyi olmana sevndim canm aynen olan bize oluyo kendimi cok yipratiyorum bazen kapanip agliyorm zirliyorm bi bakiyorum kolum uyusmus basim agriyo falan. En ufak strese gelemiyorum. Sagol canm moral oldun

insallah ama bu hastalik gunden gune kotuye gidiyo gbi geliyo bana telefnu zor tutuyorum gucum hic yok. İstanbuldami tanidigin

omur boyu benimle bu hastalik bacaklarima vurucak diye odum kopuyo. Zaten hira iyi var o bana en buyuk ilac.

Her canının sıkkın olduğunu hissettiğinde hira ya sımsıkı sarıl en büyük hediyemiz onlar en büyük moral kaynağımız içini ferah tut canım
zaten sinirlendigimde uzuldugmde gozlerinin icine bakiyorum sariliyorum bi mucize oluyo herseyi alip goturuyo.

insallah canim zaten kafamda resmen film senaryoluyorum ben hep uretiyorum. Buaralar skintilarda var. sende kotu dusunme bezedir benimde sol gogsum koltuk altima dogru agriyo tutunca. Kitle gbi bisey gelmiyo elime benimde gitmem lazim. Daha once hc muayene olmadm bende ondan korkuyorum

Canim kafani dagitmak icin tatile gidebilseniz ne guzel olur. Ortam degisir, kafan bosalir. Esinde tatilde kizinla daha cok ilgilenir sende kafani dinleme firsati bulursun.

Dua ediyorum canim, Allahim sifa versin.
amin sagol canm suan cok zor tatil. Dusunmedik degil. Ama ters gitti isler.

Sen güzel düşün herşey güzel olacak herkes aynı şekilde etkilenecek diye birşey yok yada aklına gelen şeyler belki hiç olmayacak sende, biz senin yanındayız ve de duacınız canım

Canım lütfen moralini bozma.herşey senin elinde.istedikten sonra.moralini bozan insanlarıda Allah islah etsin uzak dur onlardan.önce sağlık cnm.Rabbim şifa versin.Hiracım moral kaynağın zaten.herşey çok güzel olacak yeter ki inanalım.seni ve minnoş kızını çok seviyoruz unutma

Sen güzel düşün herşey güzel olacak herkes aynı şekilde etkilenecek diye birşey yok yada aklına gelen şeyler belki hiç olmayacak sende, biz senin yanındayız ve de duacınız canım

zaten burdaki arkadaslarimizi bizde cok seviyoruz kizimla. İyiki varsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…