Annelerin Güncesi

Her dönem sonunda biz tekrar yazdırıyoruz ismimizi tabi yeni kişilere yer kalmıyo sen zırt pırt git bıktır biraz kendinden en son kayıt alırlar :)) bi de hocaya kalmış birazda bizimki kayıtsız da alıyo bikaç kişi sertifika almıyo onlar sadece gelip öğreniyolar sertifikayı napacaksak zaten :))

2 gundur sabahlari Arda nin evden cikmasi sorun. 2 gundur agliyor. Bu sabah evde kendi kendime kalicam dedi. Su dogum izni gelsede daha fazla zaman gecirsek.

Insallah olur canim.
Benimde en cok istedigim sey. Bi karar alirsamda en azindan bi guvencwm olur.

Aslinda konusmak istedigim o kadar cok sey var ki toparlayamiyorum. Bas agrisindan olcem.
ucretli ogretmenlige basvurdum ama merkezlerde acik yok. Ilcelere veriyolar. Onlarada gitmem saatlerimi alir. Kurs isinde de heveslendigim bisey yok malesef. Simdilik evde biseylerlee ugrasiyorum iste.

Seni çok iyi anlıyorum canım bende senle aynı durumdayım ve çok mutsuzum düşün düşün kendime ettim herşeyi kafama taka taka şimdi de migren agrisi başladı günlerdir başım ağrıyor ince düşünmemek lazım aslında ama yapabilirsen

Üzmeyin kendinizi kızlar herşey yoluna girer Allahın izniyle herşeyin başı sağlık,gençlik bir defa yasaniyor kıymetini bilin,yıpratmayın kendinizi

Bir de ben yapabiliyor muyum yapamiyordum ama son yasadiklarimdan sonra radikal kararlar aldım beni üzen kişi ve olaylardan mümkün olduğunca uzak kalmayı tercih ediyorum çok yiprandim çünkü, 16 yillik birikim var bende bakalım ne kadar basaracagim

Bir huni istiyorum en kalitelisinden,çocuklar evde kimse okula gitmiyormus diye gitmedi büyük oğlum, küçükte beden eğitimi var diye gitti öğle yemeğinde babasını aramış benim karnim agriyor diye babası almış eve getirdi ama şimdi maşallah turp gibi,ve kıpır kipirlar onumuzde sömestr var daha

Ay ablamlarda sizin gibi biri 8 e biri 5 e giden iki oğlu var bu hafta okula gitmicez diye tutturmuşlar hiç istekleri bitmiyo diyo ablam :)

İg daki bebeklere bayıldım hele kız uzun saçlı yapmışsın bi de harika kesinlikle kendine bi sayfa aç instagramda ve bi şansını dene bi arkadaşım var sepet yapıp satıyo arada sepette yaparsın hem daha kolay

Actim zatende pek sey edemedim simdilik
Satis konusunu yapabilecegimi sanmiyorum oek ama deniyorum bakalim :) bi arkadasim istedi yigenlerine yapicam 3 tane bebek dogum gunu hediyesi olarak.
Cok cok hosuma gitti yapmasi. Boyle sevimli seylere bayilirim zaten. Gece falan uyuyamadigimda onunla ugrasiyorum bir suredir. Oyalaniyorum iste kendimce.
Gokceyi gorseniz surekli anne bana kurba ordu tavsan ordu diye her gordugune soyleyip duruyo :)

Ay ablamlarda sizin gibi biri 8 e biri 5 e giden iki oğlu var bu hafta okula gitmicez diye tutturmuşlar hiç istekleri bitmiyo diyo ablam :)
Aynen canım ya hiç istekleri bitmiyor, ayakta dolanmaktan yoruluyorum, büyüğe dedim hava güzel kardeşini parka götür diye şimdi yabancı dizi izliyorum dedi bitince götür dedim tras olmaya gitcem dedi,yaz tatili geçiyor kurslara gidiyorlar, maç yapmaya gidiyorlar yoruluyorlar ama kışın evde olunca birbirleriyle uğraşıyorlar okula da kimse gitmiyormus zaten tatile çıkacaklar bu neyin tatili anlamadım
Betülü uyuttum demledim çay dünden kalan bulgur pilavını da kısıra çevirdim keyif yapıyorum
oh ne güzel afiyet olsun canım

İstek yollasana bizlere takip edelim adresini

akşam misafirim var sabahtan beri elektrik yokmuş evde şu saat olmuş hala gelmemiş bu saatten sonra bizde elektrik yok gelmeyin desem olmaz gelecekler ofisten arkadaşlarım bayadır planladığımız bir gündü iptal etmiycem bu durumda kaldık mum ışığına
aşırı romantik bir gıybettime bizi bekliyor
ay bide ne güzel annecim kek börek bişiler yapacaktı artık giderken pastaneden bişiler alicim en çok ona yanıyorum

cok cok guzel yapmissn canm eline saglik insallah instagramda buyutursun bu isi :) buyuk tavsandan yapmaya niyetlenmistm bende ama elim uyustu atak geciriyomusum yapamadim.

Canim bugun beni biri ekledi tanimadigim icin reddettim. Bebekler vardi. Eger sensen tekrar istek gonderebilir misin?

Yarin misafr gelcek gelmeyin diyemiyorm oncden planlamistk. Kendimi okdar kotu hissediyorumki yne kendi kendime bi triplere girdim elim uyusuk hissiz biseylerde hazirlayamiyorum hazir alicam ikramliklari. Sinirlerim bozuluyo herkese kiziyorum herseye aliniyorum. Bazen ben ben degilim . hastaneye gidersem yine yatis yapicaklar baska doktor arastiriyorm doktorumdanda memnun degilim hic. Kafam darmadagin dokunsalar aglicam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…