Annelerin Güncesi

Bencede canım Allahın gücüne gider diye düşünmek lazim ikisi de evlat Allah hayirlisini versin Hayırsız oldu mu kız erkek fark etmiyor ikisinden de çekiyor insan inşallah kv lerin kız torunu da olur
Ben ikinci hamileligimde tabiki kız istemiştim ama erkek olduğunu öğrenince kısa süreli bir şok ve biraz üzüntü yaşadım ama hiç yorum yapmadım olsun sağlıklı olsun da bir oğlum daha olacak dedim
Oğlum doğduğunda 6 günlükken hastaneye gittiğimizde oğlumun kalbinde delik olduğunu öğrendik çok ağladım çok üzüldüm günlerce taki bu konuda iyi bir doktor bulana kadar ağladım bu Dr u bir tanıdık vasıtasıyla bulduk bana herşeyi çok detaylı anlattı durumun çok kötü olmadığını kapanma ihtimalinin olduğunu ameliyata gerek olmadığını,sadece benim ogluma çok iyi bakmami bunun için öncelikle anne sütü alması gerektiğini ve bunu basarmam için benim moralimin yüksek olması gerektiğini söyledi sildim göz yaslarimi ve güçlü olcam dedim çok şükür ki atlattık doktorumdan Allah razi olsun
Ama ben hamileyken kötü birşey soyleseydim kendimi yiyip bitirirdim,benim yuzumden oldu derdim yani öncelikle Rabbim sağlıklı sonrada hayirlisini versin

Çok haklısın canım. Senin oğlanların yaş aralığı kaçtı. Birde kaç yaşlarında anne olmuştun? Ben bu hamileliğimde zorlandığım için yaş da mı etkiliyor acaba dedim ama insanlar 35 yaşından sonra anne olmaya başlıyor çevremde. Ben 29 umda pes ettim

Kan değerlerim 10 na düşmüş. Nasıl yükselir bu kan değerleri. Mucizevi bir bilgisi olan var mı :)

Oğlanlarin arası 4,5 yaş canım 19,24,31 yasında anne oldum yaşın etkisi var sanırım bende 3. De zorlandim ikinci hamileligimde de yaşım fazla değildi ama son aylarim zor geçmişti oğlum kiloluydu ikiz gebelik gibiydi karnim kocamandı belim ağrıyordu ama ilk hamileligimde hicbir şey anlamadım
Kan değerlerim 10 na düşmüş. Nasıl yükselir bu kan değerleri. Mucizevi bir bilgisi olan var mı :)
en iyi kan yapan et canım,çekirdekli üzüm de kan yapıyor diyorlar et yiyebiliyor musun baharatlarla falan yemeye çalış zorlaniyorsan

Maşallah canım, hani bir tane reklam varya 2 çocuk parkta oynuyor biri diyor o benim annem diğeri de diyor o benim ananem diye senin de büyük oğlan erken evlenip çoluk çocuğa karışırsa kimse inanmaz babanne olduğuna.

Buzluk kurbandan kalan kıyma etle dolu yiyemiyorum ya, 6 ay bitti geçen hastayken annem yaptı zorla yedim. Mantı yapıyım dedi içinde kıyma var yiyemem dedim. Normalde bayılırım. 2 hamileliğimde de etten tiksindim.

Sağol canım evet genç babaanne olcam sanırım:))
Keşke yiyebilsen iyi olur,ben hamileyken büyük oglumda kahveden küçükte çaydan tiksindim,kızda ilk zamanlar herşeyden bulaşık makinasının deterjan kokusu bile midemi bulandiriyordu, bardaklari kaşık çatalları tekrar duruluyordum elimde 3 ay sürdü daha sonra normale döndüm

Benim annem 4. Cocugunu 34 unde dogurdu :) hatta bir de olu dogumu var 5. Hamilelik diyelim. Ama hep beni yoran sizsiniz hamilelik degil diyodu

Allah seni bildigi gibi yapsin bim. Ne zaman bi daha bisey almayacagim desem bisey cikiyo onume. 30 ocakta cok guzel seyler var
Ne geliyormuş bütün paraları bime yatıyoruz:))önceden eski evimin orada vardı eşimin ruhu duymuyordu gidip alıyordum burada yok eşime aldiriyorum unutuyor bin kere tembihliyorum yok kesinlikle yakınında bim olan bir eve tasinmam lazim benim

Ahsap oyuncaklar geliyomus canim afisi goremedim simdi nette ama guzeldiler :)

Kalktım gecenin dördünde, uykum yok. Arda gece 12 de bir ton vaatle uyudu. Uyu uyan sabah olsun resim yapıcaz, hamur oynıycaz, kitap okuycaz, bisiklete bineceksin dedim gitti pencereyi açtı koşa koşa sabah olmuş dedi

En son sabah pizza yapıcaz dedim, içine ne koyacaz dedi. Saydım teker teker ikna oldu.

Uyurken duanı oku yat dedim, ne okuyım diyor kv ihlas süresini öğretmiş onu oku dedim okudu yattı çok şükür

ay yerim ben onu ezberlemis mi :)))
Hic aklima gelmemisti boyle bisey ogretmek. Bende deniyim bakalim hevesli olursa ogretiyim geceleri yatmadan falan okusun aliskanlik kazansin

Güzel değildi niloya gökçede çok güzel vakit geçirmedi. Bide başka bi çocuk balonunu patlattı gökçe başladı ağlamaya zor susturdum. Salonda soğuktu gökçeye montunu giydirdim çıkıyoruz sandı. Bay bay niloya diye bağırmaya başladı. Millet döndü gökçeye baktı güldü :) canım kardeşim daha güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…