Annelerin Güncesi

Ay canım sağol betüş iyileşti ama ben ve eşim fena hasta olduk resmen kafam kalkmıyo ilaç da alıyorum ama inşallah daha fazla ilerlemez

İg konusunda da boşver kimseye bişey yazma bişey dedikçede millet kendini önemseni sanıyo havaya giriyo yok yere biz de bi laf var kim neresi ağrımıyosa o tarafa yatsın boşveeer

A Akaibu aynı şekilde bizde şu dolar euro artılı dan hem korkan hem etkilenenlerdeniz eşimin tercüme bürosu var anca biraz işler düzeliyodu piyasa böyle olunca iş de gelmiyo diyo nasip artık hakkımızda hayırlısı euro olmuş 4 lira benzine sürekli zam bakalım sonumuz ne olacak

bak bu da güzel sözmüş sadece bunu mu yazsam
size de geçmiş olsun çok çabuk atlatırsınız inşallah

İyiyim canim sagol gecti o basdonmeleri mide bulantisi falan cok sukur.

L Leydiminik canın teşekkür ederim aldım sonucu migren atağı dedi mr temiz şükür migren için tedavi verdi 6 günlük sonrada agrim oldukça kullanmam için ilaç verdi

L Leydiminik canın teşekkür ederim aldım sonucu migren atağı dedi mr temiz şükür migren için tedavi verdi 6 günlük sonrada agrim oldukça kullanmam için ilaç verdi
Tekrar geçmiş olsun canım inşallah hemen faydasını görürsün ilaçların migren zordur kızkardeşimden bilirim ama ilaç rahatlatacaktır tabi

Amin canım Allah hepimize kolaylık versin,bebekleri de satarsin inşallah çok iyi gidiyorsun herşey gönlünce olsun

Biraz once kuzenimle konustuk. Ruyasinda beni hamile gorup duruyomus onun icin aramis. Konu nasil geldi bilmiyorum ama ne kadar kazayla olen cocuk varsa. Tacize tecavuze ugrayan iskence edilen. Hepsini birbirimize anlattik bir de ustune agladik. Birbirimizin psikolojisini darma duman edip kapattik telefonu

Tebrikler

zaten ne düzgün ya psikolojilerimiz bence de tebrikler

Kızlar yaaaa
Komsu geldi kapıya biz salondaydik eşim kapidaydi sonra birşey almaya yanımıza geldi kizimla komsu kapıda adam heyyyyt pehlivana bak sen pehlivan diye sevdi sonra eşim adamın yanina gitti maşallah oğluna çok tatlı dedi
Gecen günde lokantada garson oğlan büyümüş maşallah dedi
Ya seneler sonra bir kızım oldu onu da erkek sanıyorlar dün kizkardesimle bir dünya toka aldık çıkarıp atıyor Yoluk gibi dolanıyor ortalıkta taksa tokalari kız sanacaklar yani

Oğluşum "anne pipime bişey oydu" dedi baktım küloduna sıkışmış. Düzeltip "geçmiş oysun" dedi kapattı. Ben şok
Bizimki de dün akşam bana yaptığını begendin mi anne dedi ben de çok şaşırdım dün anneme bıraktım yigenimde annemdeydi kadın bunalıma girip yaptığını begendinmi falan dedi herhalde:)))zaten annemin meşhur lafidir

hirada takmiyo erkek saniyolar kiz dedigimdede arkasi erkek diyolar sonrada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…