Annelerin Güncesi

Hepatit a da o zaman yapıldı mı canim bazı yerlerde aşı yok diye yapmamışlardı sizin yapıldıysa 22 sinde aşıları yapılır yine bizim doğum günü ikisi altısında gel dedi hemşire
Yapildi canm ben gec goturmustum o ay asiya oyzden 22 sine kaldi normalde hemsire cagriyo 4 unde basliyo aramaya

Maşallah gökçeye de yaa, insanın aklına gelmiyor gerçekten. Tesadüf oldu benim de farketmem:)

Canım betül kesin bir anda herseyi konuşmaya başlayacak. Bazı çocuklar yarım yamalak başlayıp duzelterek gidiyorlar bazıları da bekleyip bir anda sokuluyorlar. Bol bol konuş sen ki zaten yapiyorsundur. Çok yakın arkadaşımın kızının 2 buçuk yaşına kadar anne baba bile dediğini bile pek duymamistik. Yaz tatili oldu memlekete gittiler. Temmuz, ağustos geçti sadece. Donduklerinde hepimiz şoka girdik. Aynı bizim gibi konuşuyordu çocuk. Icsellestirip bir anda sokuluvermis. Betül de öyle olacaktır bence

Yarın gelecek olan misafirlerim müsait değillermiş cumaya anlaştık. Bende oh rahatım bugün dedim demez olaydım çat kapı misafirlerim geldi bahçede oturduk yemek yedik çay meyve servisi çocukların peşinden koş derken oğlanın randevu saati geldi dr gittik geldik sonra kuzenim geldi saat 11e geliyordu kalktığında o gitti çocuklara bişeyler yedirdim ilaçlarını içirdim üstlerini değiş altlarını bağla vs derken saat 12 oldu bu kez de eşim geldi ben bunlarla uğraşırken bir yandanda yığınla iş birikti. Şimdi ortalığı topladım biraz dahada birşey yapamadım yorgunluktan ölüyorum. Yarın daha da çok yorulacam hele sonraki gün anneminde eli kesildi yoksa yardıma gelirdi

Şimdi; dün eşim kıyma almıştı köfte yapacaktım bugün, unutmuşum dolapta. Yarına kalsa birşey olur mu yoksa buzluğa atıp köfte yapmasam mı? Uyanık arkadaşlar aciiillll cevap lütfen

Şimdi; dün eşim kıyma almıştı köfte yapacaktım bugün, unutmuşum dolapta. Yarına kalsa birşey olur mu yoksa buzluğa atıp köfte yapmasam mı? Uyanık arkadaşlar aciiillll cevap lütfen
Canım ben bazen unutuyorum ama ertesi gün kullaniyorum hemen ya da dondurucuya kaldırıyorum. İki gün hiç bekletmedim, dondurucuya atsan iyi olur sanki aklın karışmasın hiç

Uhuuu arkadaşım ben yoruldum okurken.Allah yardımcın olsun
hala uyumadıysan köfte yap buzluğa at yarın misafirler gelmeden çıkartırsın.hazır olur

ohhh sefan olsun tam hayal ettiğim tablo inş beğenirsin kitabı
Guzele benziyo canim tesekkur ederim tekrar 8
anammm naptin canim sen boyle okurken fenalik geldi

Eşim görür görmez harika kanatlar dedi :) konseptten vazgeçtik cnm ama harika kanatlar her daim favorimiz :)

Ayy Allah yardımcın olsn inş. bi an önce bitirirsin işlerinide rahatca bi oturursun. Annene de çok geçmiş olsn.
Bende duydum ama 30 kasımda yapılmış aşımız şimdi 16 haziranda yapılacak diye not düşmüş.

Canım ben bazen unutuyorum ama ertesi gün kullaniyorum hemen ya da dondurucuya kaldırıyorum. İki gün hiç bekletmedim, dondurucuya atsan iyi olur sanki aklın karışmasın hiç
Aynen öyle yaptım. Netten baktım azıcık kıyma hiç bekletmeye gelmezmiş, yeterince beklemişti zaten attım hemen buzluğa.
Uhuuu arkadaşım ben yoruldum okurken.Allah yardımcın olsun
hala uyumadıysan köfte yap buzluğa at yarın misafirler gelmeden çıkartırsın.hazır olur
Saat ikiydi yAttığımda uykum gelmiyordu ama kolumu kımıldatacak halim yoktu bende attım buzluğa :)
Guzele benziyo canim tesekkur ederim tekrar 8
anammm naptin canim sen boyle okurken fenalik geldi
Sorma ya (dünden beri çok yorgun smile arıyorum ama bulamıyorum :))
Sağol canım. İşler yapılırda aynı zamanda iki çocukla ilgilenmek zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…