Annelerin Güncesi

yanlisin var ben K Keskek e aldim artik kimse kalmadi zaten E eatmeat bana aliyo ptt mesaj atti
ç
Ay canım ya daha da inanmam bak kimseye sözleşme imzalatcam bi daha çekiliş yaparsak

Çok fenasın küstüm sana, hem napayım yırtık pırtık prima kutusunu

Yalnız bidaha kine bu kadar çok kandırık yapmayın lüften

Ay bencede nedir bu kaçıncı kapak değişimi oldu bu bana

Bi daha bana cikarsan kesin primayla gondercem delik desik edip o zaman da dersin istemiyorum diye

K Keskek canim kusura bakma cok ozentili yapamadim herseyi nehir hep su koyverdi ne zaman disari bisey almaya ciksam hep mizmizlik son dk ya birakmistim ince detaylari oda bazi sansliklar geldi basima o yuzden

Kızlar hepinizin hediyeleri çok güzel. İyi günlerde kullanın. Benim bir sorum olacak sizlere. Geçen sene doğum gününde bir sürü şeker hamuru almıştım. Kalanları streçleyip bir kutuya koymustum. Şeker hamuru bozulmuyor diye okumustum bir yerde ama ne kadar doğru acaba. Ben büyük bir doğum günü yapmayacam. Haftasonu aileler arası pasta kesip foto cekcez ama bari şeker hamurlu kurabiye yapayım dedim. Simdi ne yapayım ben atayım mi o şeker hamurlarini kullanayım mı. Bir de sertlesmis tabi ne kadar sarsam da

Bende yapcam pasta. Evdekiler tas gibi olmus. Internetten baktim mikrodalgada biraz bekletince yumusuyolarmis. Kucuk bi parca denedim oldu cidden. Suan tam hatirlamiyorum isisini falan internete bak istersen.

Benim bildigim de bozuluyor cnm. Ben olsam 1 sene gibi bi süre beklemiş hiç risk e girmezdim.

Bi daha bana cikarsan kesin primayla gondercem delik desik edip o zaman da dersin istemiyorum diye

K Keskek canim kusura bakma cok ozentili yapamadim herseyi nehir hep su koyverdi ne zaman disari bisey almaya ciksam hep mizmizlik son dk ya birakmistim ince detaylari oda bazi sansliklar geldi basima o yuzden

Yok canım olur mu öyle şey ben A Akaibu beni kandırdı diye öyle dedim yoksa hepimiz eminimki elimizden gelenin en iyisini yaomaya çalıştık

Canım sertleşiyo elinin ısısıyla yumuşuyo yine ama geçen seneden beri bilmem ki bozulur mu ben kalanları attım hep

Bende yapcam pasta. Evdekiler tas gibi olmus. Internetten baktim mikrodalgada biraz bekletince yumusuyolarmis. Kucuk bi parca denedim oldu cidden. Suan tam hatirlamiyorum isisini falan internete bak istersen.
Sağol canım o zaman atmayıp kullanayım. Mikrodalgam yok ama ısisina bakıp ayarlasam olur herhalde

Sağol canım o zaman atmayıp kullanayım. Mikrodalgam yok ama ısisina bakıp ayarlasam olur herhalde
Normal firinda da denedim diyenler vardi yazinin altinda canim. Olur heralde. Bi de sekerin koruyucu etkisi var. Bozulmasi zor olur gibi geliyo. Ufaktan bi tadina baktim bi degisme yoktu. Ama 1 sene bilmiyorum nolur.
Bi de ben sadece pastayi yapcam. Hamuru esim de bende annemler falanda yemediler. Icinin pastasini yediler bi tek. Cok sekerli geldi herkese. Nasilsa yemicez diye tadinin da bozulmadigini gordugum icin kullanmaya karar verdim.

Benim bildigim de bozuluyor cnm. Ben olsam 1 sene gibi bi süre beklemiş hiç risk e girmezdim.

Ya bakayım bi hallerine de yeniden alırım olmazsa. O kadar çok ki. Geçen sene gökkuşağı gökyüzü filan yapmistim bir sürü renk aldım azar azar kullandim kaldı hep. Atmaya kiyamadigimdan bir de şeker hamuru bozulmaz diye okudugumdan sordum. Teşekkür ederim cevaplarınız için

Geçen sene bizde de yenmedi süs sadece gerçekten. Cumartesi kutlarız diye düşünüyorum yabancı olmayınca kasmiyorum pek. Anneanne babanne hala dayı bir de biz olcaz işte. Pasta olsa yeter:)

Geçen sene bizde de yenmedi süs sadece gerçekten. Cumartesi kutlarız diye düşünüyorum yabancı olmayınca kasmiyorum pek. Anneanne babanne hala dayı bir de biz olcaz işte. Pasta olsa yeter:)
Cokta ucuz bisey degil diye bende atmaya kiyamadim. Yani cok sekerli bi de buyukler hele hic yemiyolar. lutita da onay verdi daha rahat kullanirim artik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…