Annelerin Güncesi

Yaşasın çilek immmm geliyor

L Leydiminik sen nasıl güzel bir insansın ya ilk günden içime doğmuştun ilk günden bilmişim ama en çok ben çatladım sayende Dediğim gibi yazma konusunda yeteneksiZim ama ne desem az sana. Herşeyi çok beğendim özenle hazırlayacağını da biliyordum zaten. Kurabiyeleri de indirdim mideye ellerine sağlık. İyiki tanıdım sizi hepinizi çoookk seviyorum

Leydi miymis cidden hadi gözun aydin :)
Bende ruyamda gordum demistim dalga gecmislerdi benlen

lutita E eatmeat ptt ye verdiyse ptt demiyo barkodsuz ben ya yurtici ya ptt kargolarini kullandigim icin ptt de ismini desen de sotlemiyolar barkodsuz gecistiriyolar ama ptt ye verecegini sanmam sen onceki cekiliste iki kargo sirletiyle olamsin demistin ptt bana gelecek o huniyi ben takacam

Mardinden geliyomus bana zaten arasa baska kargo almak icn gittim lcw den kargo gelmisti onu almaya gttm bana demezmi kargonuz mardinden dun verilmis yarn gelir diye ben sokkkk

ozser35 - Pilavustukuru
deterjan - ozser35
reika - deterjan
lutita - reika
isimdeyimgucumdeyim - aysenazim
buseler - isimdeyimgucumdeyim
Lilium3 - eatmeat
Leydimin - 1h1r
Ekskkalmym - lutita
eatmeat
aysenazim
1h1r
Delimavi 35N
Sunset5
Pilavustukuru
Lilium3
Keskek
buselser
Leydiminik
Ekskkalmym

canım beğenmene çok sevindim güzel günlerde kullanın ay kurabiyeler sağlam gelememiştir artık diye üzülüyodum aslında neyseki yapabildiğim yegane şeyi tadabilmişsin
ay hiç heyecan yaşayamacaksın diye kasdım da kasdım bende derin bi nefes alıp kendi paketime odaklanayıp artık

Koton poşeti benim de, kardeşime kutuya koy demiştim kargo kutusuna koydu dedi, koymamışlar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…