Annelerin Güncesi

Canım gündemle alakasız ama elif ada badem denemesini çok şükür dün geçti. Ayy nasıl sevinçliyim ilk defa kızıma normal bir kek yaptım badem sütlü ve içinde yumurta olan. Dondurma da yapabilirim miniğime badem sütlü ve muzlu.

aa çok sevindim canım ya. çeşit olur ona da gözün aydın :)

Ben çooook kişiyi elemiştim ama hem unutuyorum hemde yanıltıyo arkadaşlar Bende vazgeçtim eleme işinden. Sadece minnak alacak gibi hissediyorum o kadar :))
yok yok benim artık sana bi paket yapmam farz oldu üzülüyorum böyle

Bana kim gönderecek merak ediyorum. İçimde bir şeytan mı melek mi bilmiyorum sürekli Leydiminik diyor. Benimse hiç tahminim yok.
neden olmasın kiiii

ay çok sevindim canım gözün aydın

Al benden de o kadar elediklerim var ama 4 ismi eleyemedim gitti
canım herkesin atladığı ve eğer söylersen seçeneğin ikiye düşeceği şeyi artık söyleyebilirim :::)
ben kız çocuğuna alıcam demedim hiç. Hediye göndereceğim arkadaşımızın çok tatlı bir kızı var demiştim sadece ve herkeste kız çocuk die düşündü :) halbuki ayşenazı kastetmiştim ben

yok yok benim artık sana bi paket yapmam farz oldu üzülüyorum böyle

neden olmasın kiiii

ay çok sevindim canım gözün aydın
Sağol canım çok düşüncelisin :)) Şimdi bütün mesajlarımı beğeniyosun ya onu da kapağım olmana bağlamıştım ama az önce farkettim ki herkesin mesajını beğeniyorsun

Sağol canım çok düşüncelisin :)) Şimdi bütün mesajlarımı beğeniyosun ya onu da kapağım olmana bağlamıştım ama az önce farkettim ki herkesin mesajını beğeniyorsun
ben hemen her zaman beğeniyorum hediyeleşmeye has bi durum değil aslında
ama belki de doğru bağlantı kurdun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…