Annelerin Güncesi

Ama çok güzel çok tatlı ya. Birden şapur şupur öpesim geldi eceyi; )
Sağol teyzesi
Ve kargomu verdiiimmm :)
Seninkini biliyomki biliyomki
ben bugünden bi manyak haldeyim hani şu ramazanın son dakikaları masaya oturmak varya öyle bir ruh hali
Benzetme süpeer
Insallah canim.biz ara verdik cok agliyo tuvalette.konusamadigi icin de soyleyemiyo cisi falan.ramazandan sonra tekrar denycez bakalim
Bende geçen hafta çok zorlandım canım çok yordu beni kızım içinde öyle olmuştur eminim ertelemiştim ama böyle bir sinyal verince tekrar deneyeyim dedim bezi çıkardık bakalım ne olacak olmazsa da ertelerim yine

Ben kapak sayısını ikiye indirdim :)

Ya D deterjan ya da 1 1h1r bakalıımmm kim çıkcaaakk
Ben değilim canım emin ol :))
Yaa canım nasıl indirdin ikiye merak ettim. Öyküm çok tatlı ona almak isterdim ama sözüm olsun hediye göndercem ona bigün
Seni niye alıntıladım bişmiyorum yaksa tencerem misin
bana kim alacak sence? kapağım çok gizli takılıyor...
Sana ben aldım canım kargon da yolda

Ayy bayılırım dağ çilek ineee

Bende çamaşır yıkadım astım. Evi sildim süpürdüm arene öğle yemeği yaptım. Şimdide akşam yemegini yapıcam

Bnde istiyorum cilek receli insallah banadir

Of ya siz böyle dedikçe koymadığıma daha çok pişman oluyorum yarın mı yolladam acaba yaa acayip kararsızım

Ben çooook kişiyi elemiştim ama hem unutuyorum hemde yanıltıyo arkadaşlar Bende vazgeçtim eleme işinden. Sadece minnak alacak gibi hissediyorum o kadar :))

Bana kim gönderecek merak ediyorum. İçimde bir şeytan mı melek mi bilmiyorum sürekli Leydiminik diyor. Benimse hiç tahminim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…