Annelerin Güncesi

Insallah canim.biz ara verdik cok agliyo tuvalette.konusamadigi icin de soyleyemiyo cisi falan.ramazandan sonra tekrar denycez bakalim

Bana sen aldın öğrendim
ayy harika bende öğrenmiş oldum ama bak sana da bi paket yapıcim içimde kalacak yoksa

Eşim dediki 7 ye kadar şubeye verilirse ertesi gün dağıtıma çıkarmış o yüzden 4 de alınınca yarın ulaşır belki seninkide
o zaman bencesi ulaşır ulaşımı kolay bir yer çünküsü

Ya deterjan @eatmeat a almıştı sanki hani erken vereyim filan diye konuşulmultu yanlış mı hatırladım
lilium du canim o :)

ay masallah canim ne guzel

kızlar bana kargo şirketinden mesaj geldi yalnız şube olarak başka bir yere teslim edilecek gibi görünüyor adresimde bir hata var anlayacağınız kapağıma duyrulur.

aradım kargo şirketini kampüs ismi yanlış olduğu için o şubeye gitmiş oradan bizim kampüse yönlendirilmesini istedim yarın onlarda olacakmış nakilden uzamazsa benim elime de geçebilirmiş yoksa çarşamba günü
yalnız ilk harflerinden kim olduğunu anlamadım sadece şehirden tahmin etmeye çalışıyorum onda da iki kişi hatta belki üç kişi var

Söylesene ilk hafleri belki biz tanırız

Ben dağ çileği bulamadım ama yaptım reçelini ve bir kavanoz çilek reçeli gönderdim tencereciğime canım

Tencereciğim benimde güzelim kutumu taşımak için koton torbasına koymuştum kargocu bantlayıverdi üstüne süsüm bozuldu :) ama kutu sağlam gelir içindekilerde inş :)

Kızlar ya bişey sorucam benim kapı zili çalışmıyor ne zamandır yönetici de haftaya yaptıracak. Benim kapağıma şubeye göndermesini rica ettim. Gelen kargaları şubeden alıyoruz bu ara. Ama şimdi direk şubeye gidecek e ben nerden bileceğim hangi kargo ve ne zaman geleceğini bi söylediklerin bana

telefonun acik olsun kargo sirketi telefon eder ya da msj atar canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…