Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Geçen bir anne arkadaşıma sordum değişik ne yaptın kıs hemen hamile kaldın sen dedim..Amuda kalktım dediiiiiiiii :))))))))))))))))))) şaka sandım ama değilmiş...puhaaaaaaaaaaa koptum öle diyince ..ilişkiden sonra amuda kalkıyormus yok böyle birşey yaaaaaaa....öle ya da böle hamile kaldı ama görüntü kirliliği yahuu..al sana tatktik canımcım.... ehehehhe
kaydirigubbakcemile3

Demetcim fotoğraftta sen ve eşin varsın sanırım :))
Seni Gülşen ' e benzettim.
Eşini de Akasya durağında avukat olacak bi oyuncu vardı ya sonra arka sokaklarda polis oldu :)) ona benzettim adını bilmiyorum ama karşıdan bakınca öyle yakıştırdım sizi

evet cnm ben ve eşim.. benzetmeler için de teşekkürler cnm insan insana benzer =()

SELAM TEKRAR DEMETCIM TESEKKURLER
DAHA 1 HAFTA VAR,KASIK AĞRISI VE BAS AĞRISI BIRDE BACAK AGRISI DISINDA BISEY YOK AMA BU HEP OLDUGUNDAN HIC SALLAMIYORUM ACIKCASI...

BU ARADA TAKTIGE KOPTUM :roflol:

Bu taktiğe mi Bafocum :)))))))
Bende çok güldüm buna yaaa,bi de kendimi bu şekilde düşünemiyorum yaanii ..ne biliyim :roflol:

ben bahsedeyim

adım demet,
1984 istanbul doğumluyum.
03.10.2008 de evlendim.
geçen ay geç kalmış olsak da bebiş yapmaya karar verdik. allahım herkesin gönlüne göre versin.
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…