Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

biliyorum portakalcım ben yonca için söyledim bir de ceren 30. kaydirigubbakcemile5
onları yeni gördüm ondan mütevellit yani öyle dedim :sinifsinif:

Var ama regl belirtileri var :))
Karnıma adet sancısı girecek gibi,yani ha ağrıdı ha ağrıyacak.Dün gece de ara ara olmuştu şimdi de başka da bir şey yok. mafoldumben

ceren uyuyakalmadın değil mi konuşsana kıss...

bayram haftası olduğu için herkes işlere dağlmış durumda tabi çalışanlarda aynı o yüzden kimse yok...

kıslarrrr nerdesiniz siz heee :eek:klava:
hepinizi dövicimm topik yalnız bırakılır mı yafff... insan 10 dk bile olsa uğrar. y3s3min,damla,hatunsultan,hayal,hayat,kerem34gül(bilgisayarı 10 günlüğüne bakımda) ve diğer arkadaşlar nerdesiniz heee :eek:klava:
:eek:klava:

Var ama regl belirtileri var :))
Karnıma adet sancısı girecek gibi,yani ha ağrıdı ha ağrıyacak.Dün gece de ara ara olmuştu şimdi de başka da bir şey yok. mafoldumben

ceren uyuyakalmadın değil mi konuşsana kıss...

hayırlısı olsun cnm,inşallah tez vakitte gelir bebeğin...
herkesin duası bu değil mi? benim e bugün bitti adetim. çalışmalara başlayacağım inşallah gelir yaa.. allahım herkesin gönlüne göre versin :Saruboceq:

ınşallah,amin,hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor insanın elinden.Şu dualarımız bir kabul olsa :Saruboceq:

Değişik şeyler uygula bu ay da,fındık,ceviz falan :))

ışler birikince şöyle bir kolaçan edip geliyorum..Hem iş hem kk bazen zor götürüyorumm valla :))))
ama çok alıştım..
Sağol dmtumt84 ( ohh be yazdım :)bunu yazmak epey zormuşşş) hoşbuldummmmm

İnşallah,amin,hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor insanın elinden.Şu dualarımız bir kabul olsa :Saruboceq:

Değişik şeyler uygula bu ay da,fındık,ceviz falan :))

cnm bu ay ilk düzenli denemem geçen ay karar verdik bebiş yapmaya ama düzenli dğeildi eşim rahatsızlandı iş güç derken çok dikkat edemedik açıkçası. bu ay ilk düzenli denememiz olacak inşallah allahım gönlümüze göre veririturkbayragi

X