Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

selam kızlar.. beni listeden silin isterseniz şekerler.. kan testim negatif.. ama henüz adet olmadım. cuma günü doktora gittim akıntı şikayeti ile mantarmış :KK43: yumurtamı sordum evet var 1 tane yumurta dedi :) nezaman çatlar dedi onu yumurta takibi ile anlarız ancak dedi. öyle bi kerede anlaşılmazmış.

umarım hamişsindir ay heyecan yaptım.bak sana rüyamı anlatayım.bir tane kız bebek doğurmuşum.diyorumki kaşları aynı babası. baba diyo bebek annemde diyoki bu çocuk konuşkan olcak.inanırmısın cnm bebeği görsem bilirim net aklımda yani. çok etkilndim. geçen gece en yakın arkadasım görmüş beni kucağımda bebekle. okulun hizmetlisi görmüş. birde okuldan bir arkadaş alyans görmüş. alyansta islami rüya tabirine göre hamileliğe işaretmiş. bilmem birde sen yor bakalım. hayırlısı artık

umarım hamişsindir ay heyecan yaptım.bak sana rüyamı anlatayım.bir tane kız bebek doğurmuşum.diyorumki kaşları aynı babası. baba diyo bebek annemde diyoki bu çocuk konuşkan olcak.inanırmısın cnm bebeği görsem bilirim net aklımda yani. çok etkilndim. geçen gece en yakın arkadasım görmüş beni kucağımda bebekle. okulun hizmetlisi görmüş. birde okuldan bir arkadaş alyans görmüş. alyansta islami rüya tabirine göre hamileliğe işaretmiş. bilmem birde sen yor bakalım. hayırlısı artık

kız bebek hamılelık oglan evlılık derler :eek: geliyo senin mercimek :emir_bebek:

ya kızlar benım bekledıgım tarıh 1 aralık be ben 30 unda tasınıyorum
napıcam ben yaaa:bbo:

birde kızlar ben bu ay 9. gün 11 . gün ilişki oldu dün olmadı. bugün olcaktı 13. gün bugün. eşim ok ama. yrn gelcek 14 -15-16 yapsak şansım varmı.28 günde bir oluyorum

X