Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

slm kızlar opuyorumnanaktan
demet ve y3s3min canım çok üzüldüm kırmızılar gelmiş ama kısmet canlarım ya daha vakti gelmemiş demekki inşallah aralık ayında hep beraber iyi haberi veririz :Saruboceq:

:icecream:
slm kızlar opuyorumnanaktan
demet ve y3s3min canım çok üzüldüm kırmızılar gelmiş ama kısmet canlarım ya daha vakti gelmemiş demekki inşallah aralık ayında hep beraber iyi haberi veririz :Saruboceq:

merhaba canım evet bu ay olmadı önümüzdeki aylara bakacağız inşallah yastık yöntemi ve 2 gün mevzuatıyla inşallah bu ay bebişlerimzi bekliyoruz toplucaa

:dance:niye düşük olsun canım gülcüm yaa. olur inşallah. ilişkiden sonra yastık koy up bekliyorsun değilmi canımm belki geç döllenme olur dur bakalım hayırlısı ne zaman gidiyor eşin

:dance:niye düşük olsun canım gülcüm yaa. olur inşallah. ilişkiden sonra yastık koy up bekliyorsun değilmi canımm belki geç döllenme olur dur bakalım hayırlısı ne zaman gidiyor eşin

tatlım yastık koyma 1 saat yatma yöntemini ben aylardan beri deniyorum iki veya üç güne kadar gidiyo eşim geç döllenme olursa daha kötü benim için eşim burda olmıycak yumurta geç çatlarsa bugün 17 ci günüm ama yumurta hala çatlamadı galiba jel kıvamında bi akıntı gelmedi yanlız bu ay bende su gibi akıntı çok oluy ve bazende süt gibi beyaz kızlar bunun nedeni ne olabilir sizce daha önce bu kadar hiç olmamıştı

eşim bir haftalığına felan gidiyo çok değil aslında işte tam önemli günlerde gidiyo ben ona üzülüyorum biraz ama çok değil verecek olan rabbim verdikten sonra yok ilişki sıklığı yok yumurtlma günleri boş inşallah rabbim bu ay meleğimi hiç beklemediğim bu ay verir inşallah :Saruboceq:

tatlım hani bu ay su gibi çok akıntım oluyo ve bazende süt gibi bu konuda bi bilgin varmı bunun nedeni kötü birşey değildir inşallah

ben bu ay allah nasip ederse düzenli bir çalışma içerisine gireceğim bakalım tabiki rabbim hayırlı evlat nasip etsin en başta bu. sonra hayırlısı ile gelsin bebişlerimiz inşallh:ecrin_bebek:

Vajinada sağlıklı ortamı sağlayan faktörlerin dengesinin bozulması sonucu, enfeksiyonlar ortaya çıkar. Bu dengenin bozulmasına neden olan durumları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Vajinal duş

pH'sı uygun olmayan sabun ve banyo köpüğü kullanımı

Tuvalet temizliğinin yanlış yapılması

Diyabet (şeker hastalığı)

Gebelik

Doğum kontrol hapları

Antibiyotikler

Özellikle vajinal duş (vajinanın içinin yıkanması) yapılırken kullanılan kimyasal maddeler tahriş eder ve ayrıca enfeksiyonların yukarı üreme organlarına yayılmasına neden olabilir. Vajen duşu temizlik için gerekli değildir. Genital bölgedeki koku genellikle vulva (vajina ağzı) dan kaynaklanmaktadır ve bu bölge pH'sı uygun (3.5-4.0) sabunlarla yıkanarak temiz tutulabilir. Bazen de günlük kullanılan petlerin vulva da kaşıntı ve irritasyona neden olduğu unutulmamalıdır.

ben bu ay allah nasip ederse düzenli bir çalışma içerisine gireceğim bakalım tabiki rabbim hayırlı evlat nasip etsin en başta bu. sonra hayırlısı ile gelsin bebişlerimiz inşallh:ecrin_bebek:

inşallah tatlım inşallah bu ay bebişin gelir eşin sperm sayımı testi yaptırdımı canım sen doktra gittinmi peki:uhm:

cnm evlendiğimiz ilk senesi gittik hiçbir sorun yok dediler. bende de eşimde de. ama o zaman bebiş istemiyorduk. sadce emeraktan kontrol olmuştuk.çok şükü rbir sorun yok tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…